Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, Прслин said:

 

Ти си супер, против Арсенала ја нисам стигао ни да уђем на трибину. Зато је Хамлет написао оно "Кхм кхм" и  зато сам написао да нећу да идем на утакмице.

 

zato cu ja sad na jug. red gostujucih navijaca, red obrazovaca al bar nije guzva :sleep:

 

inace, celo to cimanje je krenulo gadno da me smara. al sam istripovo da je tako jer sam omatorio; pa sad kupujem karte kako bi dokazao sebi da nije tako :wacko:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mekejb i ja smo protiv Kelna diglimljude sa naših mesta i lepo seli gde smo i imali karte. 

 

A protiv Arsenala nismo zakasnili koliko se sećam. 

Link to comment

Ja sam blizu odluke da idem na zapad. I da idem na utakmice jedno sat ipo prije pocetka. Ne ide mi se nikako na jug, bio sam u EL, na sever mi ne pada na pamet...

Link to comment

Ja uvek gledam sa istoka i to gore na vrhu, ni ne trazim stolicu, smara guzvanje i klaustrofobija. Ovako em je dobar pogled em je blizu wc, sank sa vodom, izlaz... Jedino sto se stoji sve vreme ali jebes onog ko na velikim utakmicama moze da sedi.

Link to comment
11 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Mekejb i ja smo protiv Kelna diglimljude sa naših mesta i lepo seli gde smo i imali karte. 

 

A protiv Arsenala nismo zakasnili koliko se sećam. 

 

“Нисам стигао да уђем на трибину а већ сам шутнуо хијену у дупе и ставио главу у чељусти лава”, а не “нисам стигао да уђем на трибину тачка”. 

 

(Питао ја Хамлета када је све прошло да ли би ускочио да је још више ескалирало, а он ће “Не бих, али бих те бранио на суду”. :nobles:)

Link to comment
Bila su numerisana i za LE pa je sedao gde je ko stigao.

 

Ako neko razmislja o jugu nek ima u vidu gostujuce navijace, protiv Kelna nije bilo ni malo prijatno kad je stoka bacala baklje ka jugu i zapadu.

Bila numerisana, al su davali random karte, a ne ono sa sezonske.

 

Ja sam gledao likove koji se protiv Cuke svadjaju oko mesta na istoku...

 

Ne svidja mi se sto je ponedeljak pocetak prodaje, a nadam se posebnom salteru za sezonce.

 

Karte su preskupe za nase uslove, a da nema popusta dobro bih razmislio o kupovini karata

Link to comment

Jesam li ja nesto propustio ili je bio i ulazak austrijanaca na teren? Posto vidim da za istu stvar terete oba kluba, pa se pitam po kom fazonu? Domacina jer nije sprecio a nase jer su usli?

 

Koja pirotehnika, ona jedna dimna posle 2:2? Pa bre to je za nase kakvi su nekad bili bukvalno nista...

 

Secam se kako smo na gostovanju Laciju zapalili boga oca, a zabari opusteni, iako su videli baklje u torbama rekli nema problema samo ne bacajte na teren.... Druga vremena jng, davno bese :-)

 

 

Edited by assignment
Link to comment
Just now, assignment said:

Jesam li ja nesto propustio ili je bio i ulazak austrijanaca na teren? Posto vidim da za istu stvar terete oba kluba, pa se pitam po kom fazonu? Domacina jer nije sprecio a nase jer su usli?

 

 

 

Uvek je kriv domacin tj. organizator sportske priredbe™

Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

Jesam li ja nesto propustio ili je bio i ulazak austrijanaca na teren? Posto vidim da za istu stvar terete oba kluba, pa se pitam po kom fazonu? Domacina jer nije sprecio a nase jer su usli?

 

 

To

Uvek je kriv domaćin

Link to comment

Saopstenje kluba vezano za karte

Црвена звезда обавештава јавност да ће продаја пакета улазница за мечеве Лиге шампиона које ће играти на свом стадиону, за чланове клуба са редовно измиреном чланарином и власнике годишњих карата за сезону 2018/2019, почети у четвртак 6. септембра, док ће редовна продаја кренути следећег уторка, 11. септембра.

Од четвртка закључно са недељом, 9. септембром, благајне стадиона „Рајко Митић“ радиће од 10 до 18 часова и то искључиво за чланове клуба. Они имају право првенства куповине пакета и сваки власник чланске карте може да купи један комплет.

Сви чланови, било са јуниорском или сениорском картом, имају право прече куповине. Носиоци породичних сезонских улазница морају на увид да донесу све улазнице које чине тај пакет.

Што се тиче власника сезонских улазница, они имају попуст од 50% за куповину пакета карата за утакмице Лиге шампиона које ће Звезда одиграти као домаћин. Приликом доласка и куповине, обавезно је да чланови клуба понесу чланску, а власници сезонских и чланску и сезонску карту.

Напоменимо да је продаја сезонских улазница завршена 31. августа и више није могућа, док чланску карту можете да купите у просторијама сервиса за чланство на западној трибини стадона „Рајко Митић“ (одмах поред улаза у клупски музеј) сваког радног дана од 10 до 18 часова.

Такође, даваоци крви у последњој акцији "Црвено-бела крв" одржаној на нашем стадиону, моћи да замене своје ваучере у истом периоду од четвртка, 6. септембра, закључно са недељом.

Када је реч о редовној продаји пакета карата за мечеве Лиге шампиона на Маракани, она ће почети у уторак, 11. септембра, и тада ће бити могућа и куповима пакета путем интернета.

ВИП улазнице неће бити у продаји.

ЦЕНЕ ПАКЕТА УЛАЗНИЦА СУ:
Север и југ: 7.500 динара
Исток: 15.000 динара
Запад бочно: 15.000 динара
Запад центар: 18.000 динара

Link to comment
14 minutes ago, assignment said:

Jesam li ja nesto propustio ili je bio i ulazak austrijanaca na teren? Posto vidim da za istu stvar terete oba kluba, pa se pitam po kom fazonu? Domacina jer nije sprecio a nase jer su usli?

 

Koja pirotehnika, ona jedna dimna posle 2:2? Pa bre to je za nase kakvi su nekad bili bukvalno nista...

 

Secam se kako smo na gostovanju Laciju zapalili boga oca, a zabari opusteni, iako su videli baklje u torbama rekli nema problema samo ne bacajte na teren.... Druga vremena jng, davno bese :-)

 

 

 

il recimo pomenute baklje koje su kelnovi navijaci bacali po drugim tribinama a nasi im onda vracali, nakon cega smo i mi i oni prosli bez neke ozbiljne kazne... 

Link to comment

Mozzart kaze da samo slovackog Radonjica platili 750 tisuca. Nije strasno za solidnog talenta, i za tim koji ima para. 

 

Kako cemo da Bajernizujemo ligu, jebenti :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...