Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

bas sam ga sa posrbicom komentarisao posle revansa, jedini je trnavin igrac koji mi je zapao za oko. tacnije, jeza me je hvatala kad god sibnu dijagonalu ka njemu a on duplo brzi od stojkovica. ako smo ga stvarno doveli, mislim da se nismo zajebali... 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, harper said:

Na stranu bizarluk da klub koji pre jedva par godina nije mogao da proda igraca sada kupuje slovackog reprezentativca i ostavlja ga tamo da igra na pozajmici jer... nam trenutno ne treba.:laugh:

 

bukvalno tako. zamisli taj transfer za vreme lukica. prvo bi ga godinu dana, svi srbi koji igraju u slovackoj, ceskoj i austrijskoj ligi, molili da predje kod nas a on bi nas na kraju zajebo i preso u mocno zagleblje :angry:

 

edit. naravno, pre svega toga bi mi ispali od trnave glatko... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Znaci, sledece sezone pola PPP Zvezdasa uzima sezonske, posto se vrlo isplati smile.png

 

Nadam se da ce biti poseban salter kao i prosle godine...

2500 po utakmici za LS za Istok uopste nije mnogo

 

 

Inace to sto prodaju centralno i bocno istok i zapad, samo znaci da ce mesta konacno biti numerisana. Znaci, mesto iz sezonske je mesto u LS smile.png

 

 

Link to comment
On 7.8.2018. at 19:18, Godfrey said:

Odlican im je igrac sa brojem 33, Erik Jirka, igra desno krilo.  Ne znam kakav je vas levi bek, moze tu biti problema.

Iz  foruma kod Terze u magacin:sleep:

 

Ziasta dobar igrac, veliki potencijal

Edited by Godfrey
Link to comment

Bila su numerisana i za LE pa je sedao gde je ko stigao.

 

Ako neko razmislja o jugu nek ima u vidu gostujuce navijace, protiv Kelna nije bilo ni malo prijatno kad je stoka bacala baklje ka jugu i zapadu.

Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

Bila su numerisana i za LE pa je sedao gde je ko stigao.

 

Ako neko razmislja o jugu nek ima u vidu gostujuce navijace, protiv Kelna nije bilo ni malo prijatno kad je stoka bacala baklje ka jugu i zapadu.

 

ja zamalo na istoku da se potucem na toj tekmi. uzas od guzve, svi nervozni, neki lik se bas nakurcio na mene. ja reko, dal je moguce, cekam revans kelnu 30 godina i sad ce zbog budale da me izbace sa stadiona il da me uhapse u petom minutu... srecom bili panduri blizu pa niko nije hteo prvi da krene. doduse, posle gola smo se izljubili ko braca rodjena; al realno me nerviraju takve situacije... tako da sam skapiro da mi je u takvim situacijama gotivnije da budem blize huliganima nego kvazi normalnim navijacima, posto se ovi bar dobro zezaju... 

Link to comment
22 minutes ago, Bright Billy said:

 

ja zamalo na istoku da se potucem na toj tekmi. uzas od guzve, svi nervozni, neki lik se bas nakurcio na mene. ja reko, dal je moguce, cekam revans kelnu 30 godina i sad ce zbog budale da me izbace sa stadiona il da me uhapse u petom minutu... srecom bili panduri blizu pa niko nije hteo prvi da krene. doduse, posle gola smo se izljubili ko braca rodjena; al realno me nerviraju takve situacije... tako da sam skapiro da mi je u takvim situacijama gotivnije da budem blize huliganima nego kvazi normalnim navijacima, posto se ovi bar dobro zezaju... 

 

Iza nas bio onaj iz Obraza sa sinom i ,pretpostavljam, bratom :ph34r:

Link to comment

imal kaki pravnik™? :coffee:

 

Quote

Monday 3 September 2018 18.05 CET UEFA


Disciplinary proceedings have been opened following the UEFA Champions League play-off second leg match between FC Salzburg and FK Crvena zvezda (2-2), played on 29 August in Austria.

Charges against FC Salzburg:
- Field invasions by supporters - Article 16 (1) of the Disciplinary Regulations (DR) and Article 40 of the UEFA Safety and Security Regulations
- Stairways blocked - Art. 38 of UEFA Security & Safety Regulations 
- Setting off of fireworks – Art. 16 (2) DR

This case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body on 27 September.

Charges against FK Crvena zvezda:
- Field invasions by supporters - Art.16 (2) DR
- Setting off of fireworks – Art. 16 (2) DR
- Acts of Damages – Art. 16 (2) DR
- Throwing of objects – Art. 16 (2) DR
- Dismissal from bench (Milan Kosanović) – Art. 15 (1)(a) DR

This case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body on 7 September.

 

Link to comment
28 minutes ago, Bright Billy said:

 

ja zamalo na istoku da se potucem na toj tekmi. uzas od guzve, svi nervozni, neki lik se bas nakurcio na mene. ja reko, dal je moguce, cekam revans kelnu 30 godina i sad ce zbog budale da me izbace sa stadiona il da me uhapse u petom minutu... srecom bili panduri blizu pa niko nije hteo prvi da krene. doduse, posle gola smo se izljubili ko braca rodjena; al realno me nerviraju takve situacije... tako da sam skapiro da mi je u takvim situacijama gotivnije da budem blize huliganima nego kvazi normalnim navijacima, posto se ovi bar dobro zezaju... 

 

Ти си супер, против Арсенала ја нисам стигао ни да уђем на трибину. Зато је Хамлет написао оно "Кхм кхм" и  зато сам написао да нећу да идем на утакмице.

Link to comment

malo gledam, mi smo zbog ovoga

Quote

Match: UEFA Champions League second qualifying round first leg match between FK Crvena zvezda and FK Sūduva(3-0), played on 24 July in Serbia.

Charges against FK Crvena zvezda:
- Racist behaviour (chants) - Art. 14 of the UEFA Disciplinary Regulations
- Stairways blocked – Art. 38 of the UEFA Safety and Security Regulations

 

dobili 2 tekme pred praznim, jednu odsluzili, za drugu nas aminovali..

 

lyon je zbog ovoga

Quote

Match: 2017/18 UEFA Europa League Round of 16 match between Olympique Lyonnais and PFC CSKA Moskva (2-3), played on 15 March in France.

 
Charges against Olympique Lyonnais:
- Throwing of objects and setting off of fireworks - Article 16 (2) of the UEFA Disciplinary Regulations (DR)
- Setting off of fireworks - Art. 16 (2) DR
- Crowd disturbances – Art. 16 (2) DR
- Racist behaviour – Art. 14 DR 
- Stairways blocked - Article 38 of the UEFA Safety and Security Regulations

 

 

dobio 2 utakmice pred praznim..

 

a mi sad imamo gore optuzbe od lyona, plus jos ozbiljnu istoriju prestupa..

Quote

Charges against FK Crvena zvezda:
- Field invasions by supporters - Art.16 (2) DR
- Setting off of fireworks – Art. 16 (2) DR
- Acts of Damages – Art. 16 (2) DR
- Throwing of objects – Art. 16 (2) DR
- Dismissal from bench (Milan Kosanović) – Art. 15 (1)(a) DR

 

 ovo je lagane 3 utakmice pred praznim imo.. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...