Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само пакети. 

 

Вероватно ће као и прошле године онлајн да пуштају прво лошије карте, оне са стране, ближе терену или скроз горе и тај рад. Онда ће да падне сајт, па да се пар сати враћа као да га оживљавају електрошоковима. Увече ће да се све искулира и лаганезе ће моћи да се купи. А ако буде као и за ЛЕ, биће пар дана у продаји онлајн. Али, паника да ће се распродати на страну, саветујем свима који немају сезонске а желе да седе са највећим ложанама на Западу и Истоку да купе те на старту. Јесу лошија места, али које је то пржење на текмама било! :Hail: То је та екипа што малтене у августу рифрешује страницу десет пута у секунди и већ гори због текме у новембру. :lolol:

Link to comment

po obicaju, na blagajni ce prvi dan da bude 10k ljudi a drugi dan 10. ja cu za jug da uzmem paket, ne mogu vise da podnesem guzvu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
16 minutes ago, levi said:

morali su opet da ispoštuju vlasnike sezonskih, kao prošle god

 

zašto bi im ubuduće neko kupovao sezonsku, ako posle mora da dokupljuje

 

Isplati se sezonska...ako hoćeš da gledaš i našu ligu.:fantom:

Nemam pojma, ja po inerciji već godinama kupujem sezonsku. Prošle godine se ultra isplatila, jer sam LE gledao za dž.

I ove se manje-više isplatila ( kvalifikacije+derbi).

Ne znam jedino dal cu morati da kupujem centar zapada ( pošto mi je sezonska tu) ili cu moci da uzmem bočne delove...

Link to comment

kad krece omladinska ls i gde se to igra? 

 

edit. vidim na sajtu uefe da se igrad istim danima kao i ls. dakle, pitanje je samo na kom terenu to igramo?

Edited by Bright Billy
Link to comment

kaže juče komentator na prenosu omladinaca da još ne znaju gde će da igraju

valjda neće da ih dočekuju tamo na pomoćnim terenima. možda na krovu TC, ili na JNA :sleep:

 

termini su valjda poslepodne istog dana kad i prvi tim

 

Edited by levi
Link to comment
46 minutes ago, Bright Billy said:

nije los krov al je vestak trava. na kraju ce to ladno u pazovi da bude, kad u beogradu ne postoji ni jedan normalan mali stadion...

OFKov? Obilićev?

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

 

Isplati se sezonska...ako hoćeš da gledaš i našu ligu.:fantom:

Nemam pojma, ja po inerciji već godinama kupujem sezonsku. Prošle godine se ultra isplatila, jer sam LE gledao za dž.

I ove se manje-više isplatila ( kvalifikacije+derbi).

Ne znam jedino dal cu morati da kupujem centar zapada ( pošto mi je sezonska tu) ili cu moci da uzmem bočne delove...

 

Скроз је кул 50% попуста за власнике сезонских. То, заправо, значи да си квалификације гледао за џ, плус целу нашу лигу.  Чак и без квалификација је добар дил: понуди сада сезонску, па да видиш колико би људи узело.

 

Ја мислим да нећу ићи на стадион. Прошле године сам против Арсенала имао просветљење да није добро за мене да будем у тој атмосфери и са таквим људима и на крају нисам ни отишао на Келн.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...