Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

47 minutes ago, levi said:

možda će u CL da igraju sa tri štopera, šta fali to je sad moderno

 

Miloje bar nije rigidan kad su u pitanju formacije. voli da kombinuje i da eksperimentiše, a sad će mu to trebati više nego ikad

 

 

 

U evropskim i derbi utakmicama mislim da se uvek držao iste formacije, i da tu nije bilo eksperimentisanja.

Harper napisa da bi sada moglo da se proba 442, sa bekovima koji su isključivo defanzivni, i ja bih to voleo da vidim. Krstičić i ebisilio centralni vezni, marin i ben bočno, kafu i boaći napred. 

Link to comment

on je valjda u bosni rodjen, ne verujem da ima 3 pasosa... 

 

sad kad miloe utegne pa ga vrate u nemacku reprezentaciju, ima terza da ga proda olimpijakosu za 10 miliona :fantom:

Edited by Bright Billy
Link to comment

taj gajic je cini mi se pominjan

u bordou ne igra ni ove sezone

a gledam statistiku vukasina jovanovica. on je od nas otisao u zenit, iako je sa bordoom vec tad bilo dogovoreno. u zenitu nije igrao uopste, odnosno igrao za drugi tim, pa ga onda oni pozajme bordou, bordo ga i otkupi. onda sledece sezone (prosle), prvi deo sezone odigra vecinu utakmica za bordo, povredi se pred polusezonu, pa ga posalju u eibar na pozajmicu gde nije odigrao ni minut zbog pomenute povrede :S 

sad je u bordou i ne igra. prilicno cudan razvoj situaicje

 

moglo se mozda pokusati sa ovim todorovicem sto je u rbsalzburg stigao letos iz slobode tuzle

97 godiste, bijeljinac(dakle lako moguce da je kao klinac pikao lopte sa jovicem/joveljicem :D ), igrao par sezona za slobodu, proslu skoro sve utakmice

primarno desni bek, ali moze i na levog. dakle za nas idealan :D a sumnajm da je bio nesto skup i nedostupan sa te strane

 

 

nego sto se tice nase ekipe. ne znam jesmo pominjali, ali imamo maltene idealno "poslozenu" ekipu sto se tice godina :D 

21 igrac iz rotacije nam je u najboljim godinama u rasponu 24-29, dvojica 23, jedan 22. dakle ni premladi, ni prestari

i ovih par klinaca, koji i nisu u prvom planu

vecni milijas :) i sva tri golmana 30+ , sto je opet jel dobro, jer zna se da su golmani kao vino :fantom:

na sve je terza mislio

Link to comment
7 minutes ago, Bright Billy said:

on je valjda u bosni rodjen, ne verujem da ima 3 pasosa... 

 

sad kad miloe utegne pa ga vrate u nemacku reprezentaciju, ima terza da ga proda olimpijakosu za 10 miliona :fantom:

gradiska da

sumnjam i ja, pogotovo sto je jedna od drzava nemacka, nisu oni bas fleksibilni za dvojna, a samim tim pretpostavljam jos imanje za trojna drzavljanstva

a i on covek realno sa srbijom do sad veze nije imao, nije rodjen ovde, nikad nije ziveo ovde

 

cuj 10 miliona. to mozda za nekog rezervistu, klinca koji nije u prvom planu. terza kako je krenuo od sledeceg leta za ove glavne igrace nece uzimati telefon u ruke ako se ne radi o 20+ miliona

 

 

kapiram da je sledeci korak da se radonja od silne nostalgije propije i krene starim krivudavim putevima marseljskih nocnih klubova

ne odigra nista i ekspresno u junu nam ga salju na sezonsku pozajmicu i mole terzu da mu oni isplacuju celu platu sa zvezdinim pravom otkupa na kraju sezone  za nekih milion-dva :fantom:

 

 

malo se tesko restartovati i posmatrati period od pre samo 2,3 godine pravim ocima, ali dovoljno je pogledati nase tadasnje sastave i transfere da se covek priseti blata u kom smo bili. nama su tad i ovi mladi povratnici koji napolju nisu maltene nista uradili poput melega, simica delovali kao vlazni snovi, a sad su nam to igraci drugog plana

 

pre samo tri godine u cuvenom dvomecu sa kairatom za zvezdu su poceli: 

rajkovic-andjelkovic,pavicevic,rendulic, cvetkovic-kovacevic,savicevic-parker,katai,vered-orlandic u revansu su igrali i brat mbodj, caki stojanovic, gavric kakva ekipa :wub:

 

pominjane "rupe" savic, jovicic, stojkovic, rodic pa i samozaljubljeni srnic su top klasa za igrace te ekipe :D

a dilema koga izostaviti iz kruga marin, ebisilio, ben, kafu u odnosu na tu ekipu deluje kao naucna fantastika

 

 

 

Link to comment

Čuo od tipa koji živi u Bordou i druži se sa Gajićem da su postojali kontakti (ogradjujem se da ne znam koji momenat je u pitanju, da li ovo leto ili tokom protekle sezone), ali da je Terza izašao sa baš bezobraznim stavom, fazon evo ga ugovor, samo ti potpiši, bez nekih detaljnijih pregovora.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, fandorin said:

@ harper

Mislim, neću da kažem da sam siguran jer je tako nešto glupo reći, da su veoma male šanse da Ben ide uskoro. Čovek od Milojevićevog apsolutnog poverenja, na njegovom dovodjenju je najviše insistirao, gde god je škripalo tu je gurao Bena, kad se najviše zamuti njemu su išli ključevi utakmice. Naravno da je nepotrebno isticati kako je on to poverenje opravdao. Ako situacija u klubu nastavi da se razvija u dosadašnjem smeru i ako ne dodje do nekog kopernikanskog obrta koji je u Srbiji sasvim moguć (tipa da se lova u džakovima iskoristi za izbornu kampanju ili za dodatno finansiranje novih oružanih čarki ili naprosto za obogaćivanje privatnih računa u Švajvarskoj), verujem da je Ben prvi na listi za produžavanje ugovora, a kad jednom ode da će otići sa udarničkom značkom. I mislim da će ga sada Miloje vratiti na desnu stranu, a Marin će igrati iza Boaćija. Levo je Kafu.

 

 

Sve si ti u pravu ali za Bena vec postoji veliko interesovanje klubova iz najjacih liga. Nema konkretnih ponuda jer se svima govori da trenutno nije za prodaju ali su se neki mnogo jaki klubovi interesovali za njega. Treba razumeti da Ben iza sebe nema visemilionske ugovore i da ce sigurno zeleti da naplati cinjenicu da je u ovom trenutku verovatno najbolji igrac poprilicno jake Zvezde. Za Krsticica najverovatnije necemo uzeti prevelike pare osim ako nas on sam ne casti jer Krle ima klauzulu u ugovoru da moze da ode za pola miliona a, kao sto sam vec napisao, njemu niko u klubu nece praviti problem sta god da odluci.

 

Veoma je vazno to sto su sva tri igraca sinoc potpisana na duze ugovore jer je u slucajevima Boacija i Marina dugo figurirala opcija pozajmice a mi vec imamo dva igraca napred koji su na pozajmici kod nas, Kafua i Djuzu. Malo smo imali srece u oba slucaja a malo je i Terzica uhvatila euforija pa se sinoc trosilo kao da sutra ne postoji. To je rezultiralo time da sada na tri pozicije iza Boacija imamo 4 odlicna igraca koji su svi dovedeni da igraju i to za ozbiljan novac. Kako ce se ta linija upakovati je u ovom trenutku najvece pitanje, ostale pozicije u timu se tacno zna ko ce igrati.

Link to comment

a i mi uglavnom pisemo kao da se igra jedna utakmica, eventualno dvomec

odigracemo najmanje :fantom: 6 utakmica u ls, bice prilike za kombinovanje

sumnjam da ce npr protiv napolija kuci i u gostima sa psz igrati potpuno isti sastav u istoj formaciji

 

a i nije da su ovi igraci nivo konstantnog igranja ls, pa sad smak sveta ako ne odigraju svih 6 po grupama 90 minuta

za najmanje pola rostera ovo je jedinstvena prilika u kariejri da igraju ls

a i od ovih "zvezda" vecina nikad nece dobiti priliku sa ovoliko bitnom ulogom

 

da li zapravo iko osim marina ima iskustvo igranja ls?

 

@Bright Billy

neko se bas potrudio da to sto lepse upakuje! :)

bice da je raspored igraca ipak donekle drugaciji

Link to comment

A sto marin na amc? I u oliju a i pre tiga je uglavnom igrao krilo. Brz je ko zmaj.

Simic ce vise da igra u sredini, melega vidi po krilu, a rezervni stoperi su pogresno zarotirani.

Ostatak mi deluje ok.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...