Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Pbg,miloje dosad nije još imao u karijeri ovakav tim, i neće mu biti lako da se snađe, puno je tu sada već i zvezda, a ne samo radnika, seljaka i poštene inteligencije. On tek sada treba da pokaže kakav je zapravo trener, moraće puno toga da hendluje. Prešao je na viši nivo

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, Nikodije said:

 

Ako imaš nešto da mi poručiš, obrati se lično, a ne preko posrednika i u trećem licu. Mada ne vidim zašto bi mi se obraćao. Naša uzajamna antipatija je odavno utvrđena i što se mene tiče spreman sam da negujem tu antipatiju, i ponosan sam na nju

Ма све је кул Никодије, јеси досадан, не одвећ бистар, али си зато упоран и никавих мисаоних изгибиција се не стидиш, још кад би провалио да схватиш оно што си написао где би ти крај био...

Link to comment
12 minutes ago, porucnik vasic said:

Ма све је кул Никодије, јеси досадан, не одвећ бистар, али си зато упоран и никавих мисаоних изгибиција се не стидиш, још кад би провалио да схватиш оно што си написао где би ти крај био...

 

Gde bi mi kraj bio da nije tako blizu.

Hvala vam što ste mi se lično obratili, vaše četnikoščenstvo

Edited by Nikodije
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

Pbg,miloje dosad nije još imao u karijeri ovakav tim, i neće mu biti lako da se snađe, puno je tu sada već i zvezda, a ne samo radnika, seljaka i poštene inteligencije. On tek sada treba da pokaže kakav je zapravo trener, moraće puno toga da hendluje. Prešao je na viši nivo

kojih zvezda? :)

to sto nama neki od ovih igraca deluju kao velika pojacanja ne znaci da su oni bilo kakve zvezde

 

ko od ovih sto je dosao ovog leta u zvezdu ima i priblizno kariejru kao krsticic? nekoliko godina serije a, igrao i u primeri, za reprezentaciju

dosao u najboljim godinama u zvezdu

nisam primetio da miloje ima bilo kakav problem sa njim, ili obrnuto.

 

marin je igrac koji u tom smislu iskace, ali valjda znaju zasto su ga doveli, uostalom miloje je radio u grckoj dok je ovaj tamo igrao, verujem da ima neku sliku o njemu, da mu nije potpuno nepoznat

 

opet ponavljam, ovo je milojev tim. on je napravio da taj bakula zaigra u ls, da se 1 boaci vrati iz kine u zvezdu, da vujadin igra ubedljivo najbolji fudbal u zivotu, da ogromna grupa fudbalera koja je ls gledala samo na tv i nije ni pomisljala da bi se tu mogli naci, sad cine legitiman deo rotacije tima koji jeste u ls, koji je evo odigrao u poslednjih nesto vise od godinu preko 20 utakmica u evropi, vecinom protiv jako dobrih ekipa, da sve to vreme nisu nijednom "ponizeni", vec suprotno potpuno ravnopravni  i u vecini slucajeva zvezda je ta koja ostvari pozitivan rezultat

jeste ovo njemu debi u ls, sigurno postoji pritisak, ali apsolutno nista od onog sto smo videli od miloja u zvezdi ne daje ni najmanji nagovestaj da on za taj pritisak nije spreman i da ce se slomiti pod tim pritiskom i pritiskom "klupskih zvezda"

kad odvali sve u grupi sa 0:0 i 1:0 ima da ga u zvezde kujemo i pitamo jel ima taj bakula brata blizanca, da miloje i njega stavi u tim :)

 

Link to comment

Pa ja ne pamtim da je neki ovdašnji tim bio tako nakrcan dobrim igračima, ajde da ne kažem zvezdama, svakako ne od raspada jugoslavije. Miloe se dosad proslavio jer je od radničkih ekipa izvlačio ono najbolje uz organizovanu igru i tranziciju, a sada to više nije (samo) radnička ekipa sa jednim-dva znalca, već ih ima malo više, zato je ovo nova situacija. Nadam se da će se snaći i da neće biti rigidan, već spreman i da modifikuje tim i igru u skladu sa onim što ima na raspolaganju

Link to comment
36 minutes ago, pbg12345 said:

 

od strane koga precenjen? miloja?

ne volim taj argument (u dimitrijevom stilu) "jel vi znate bolje od trenera", ali jbg prosto bode oci ta cinjenica da je jovicic igrac sa najvise minuta u ovoj ekipi

i do dolaska causica, imali smo mi solidno veznih igraca, pa nisu istisnuli "bakulu"

 

 

Po mom misljenju je precenjen, ne moram svaki put da stavljam disclaimer da iznosim sopstvena misljenja na diskusionom forumu. Kad iznosim tudja misljenja onda ili citiram ili parafraziram toga cije misljenje iznosim. Ozbiljan tim ne moze sebi da dozvoli luksuz da ima igraca u manevru koji ne ume ni da doda ni da povuce loptu napred. U stvari, nije da ne ume, u poslednje vreme je malo izgubio samopouzdanje pa i ne pokusava. On i Savic su nam, opet po mom misljenju, najvece rupe u timu.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Pa ja ne pamtim da je neki ovdašnji tim bio tako nakrcan dobrim igračima, ajde da ne kažem zvezdama, svakako ne od raspada jugoslavije. Miloe se dosad proslavio jer je od radničkih ekipa izvlačio ono najbolje uz organizovanu igru i tranziciju, a sada to više nije (samo) radnička ekipa sa jednim-dva znalca, već ih ima malo više, zato je ovo nova situacija. Nadam se da će se snaći i da neće biti rigidan, već spreman i da modifikuje tim i igru u skladu sa onim što ima na raspolaganju

 

Mislim da gresis iz dva razloga. Prvo, ona ekipa iz prosle godine koja je izbacila Krasnodar je bila sve samo nije bila radnicka, bilo je tu dosta znalaca. Drugo, disciplina se u savremenom fudalu podrazumeva i to igraci koji dolaze iz jacih liga jako dobro znaju. Gvardiolin Mancester Siti koji kosta preko milijardu dolara je verovatno najdisciplinovanija ekipa na svetu. Pre ce Milojevic imati taj problem sa domacim kurajberima koji su navikli da im se titra nego sa legionarima kojima je Zvezda usputna stanica do jacih transfera.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Očekujem da će na početku ta trojka iza boćka biti kafu, ebisilio i ben, šteta što nema mesta za svu četvoricu :) osim ako miloe ne izmisli to mesto tako što bi marin igrao po boku, a recimo ebisilio malo povučenije. Al ipak ne verujem da ćemo to gledati

 

Marin ce gotovo sigurno na levo krilo. Nisam ga odavno gledao osim na onom mecu protiv Partizana koji sam gledao na preskok pa ne znam koliko je izgubio na brzini. Ako nije mnogo onda smo dobili Radonjica koji zna s loptom i nije sebican. Nema tako jak cug sa dugim forom kao Radonjic ali je strasno brz (makar je bio) kad usitni onim nogicama i, za razliku od Radonje, uvek je u potpunoj kontroli poseda. Opasan je talenat bio kao klinac i u Nemackoj su mnogo ocekivali od njega ali onda ode u Celzi, pa na gomilu pozajmica, i nestade s radara. Bas dobar igrac, nemacka skola, jos uvek mi je cudno da smo ga doveli.

 

Mnogo smo para dali za tu liniju iza napadaca i zato ocekujem da se od Bena oprostimo uskoro, mozda vec u januaru. Pretpostavljam da je njegova prodaja prva koja ce posluziti da se isplati ovaj tim do leta kad budu stigle pare od UEFA. Naravno, bilo bi zgodno ovo sto pbg12345 kaze, da se malo skrati roster prodajom ovih igraca sa dna spiska, ali to je vise da se rastereti budzet od plata nego sto cemo nesto posebno zaraditi. Krsticicu takodje niko nece praviti smetnje kad odluci da ode, kad god odluci da ode, pod kojim god uslovima odluci da ode. On ima neprikosnoveni rejting kod svih zaposlenih u klubu.

Link to comment

Крстичић је збиља за кратко време оставио дубок траг. Свашта преживео, сазрео на брзину, плус одличан фудбалер. За њега ће баш да ми буде жао ако одлучи да оде.

Link to comment

Ових шест утакмица на страну: ја се надам да је ово почетак потпуне доминације у локалу. У свим мањим земљама је клуб који се први забио у Лигу шампиона и покупио огромне паре у поређењу са оним шта се налази у домаћој лиги потпуно обрисао конкуренцију на дуги низ година.

Link to comment

Stop Rozenborgizaciji fudbala! 

Sad bez zajebancije, nasi trecepozivci u veznom redu i napadu bi uzeli titulu iz picke. Ja se (za sada na papiru) jace Zvezde od ove ne secam. :D Za domacu ligu smo bili beton i pre 3 dana, obesmislili smo prvenstvo vec sad. Da Tezgic hoce da se zajebava i posalje Srnice i Jevtovice u neki treci domaci klub, Partizan bi se krjao s njima za silver. 

Nisam svojevremeno mogao da verujem da je Fejsa kostao milion i dvesta (ili koliko vec bese?), ali Causic za milion je podatak od kojeg mi nije dobro i dalje, bolje bi mu bilo da bude pola Krsticica. 

Vise ne znam ni koga bih stavio u vezni red osim Krsticica i Bena, what a great problem to have. :D

Edited by Plajvi
Link to comment

@ harper

Mislim, neću da kažem da sam siguran jer je tako nešto glupo reći, da su veoma male šanse da Ben ide uskoro. Čovek od Milojevićevog apsolutnog poverenja, na njegovom dovodjenju je najviše insistirao, gde god je škripalo tu je gurao Bena, kad se najviše zamuti njemu su išli ključevi utakmice. Naravno da je nepotrebno isticati kako je on to poverenje opravdao. Ako situacija u klubu nastavi da se razvija u dosadašnjem smeru i ako ne dodje do nekog kopernikanskog obrta koji je u Srbiji sasvim moguć (tipa da se lova u džakovima iskoristi za izbornu kampanju ili za dodatno finansiranje novih oružanih čarki ili naprosto za obogaćivanje privatnih računa u Švajvarskoj), verujem da je Ben prvi na listi za produžavanje ugovora, a kad jednom ode da će otići sa udarničkom značkom. I mislim da će ga sada Miloje vratiti na desnu stranu, a Marin će igrati iza Boaćija. Levo je Kafu.

Iskreno se plašim za Ebisilija. Uznemirujući je jučerašnji Darjanov tekst u kome usput nabacuje kako do sada nije pokazao skoro ništa i kako će morati da zapne kako bi pomerio i Simića i Čaušića, a kamoli ove ostale. Nadam se da je to samo njegov stav i da je tekst pisao za slavu, a ne za četvrt sa mesom i pola litre Balansa.

Verujem da se od Čaušića očekuje da bude tehnički pismeniji Jovičić, da li će se to desiti nemam blagu predstavu. Uostalom, prošle godine smo najbolje evropske mečeve (izuzimajući Spartu) odigrali sa Donaldom i Krstičićem (moj utisak je da ovaj drugi igra 30% slabije nego prošle sezone i da je to glavni problem što ne možemo smisleno da iznesemo loptu na protivničku polovinu), koji nisu ni sličan tip igrača Jovičiću.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...