Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

 

Ma može i u evropi :) Sad kad imamo sve ovo stvarno je greota da neko od njih sedi na klupi, a da igra bakula. Pride mislim da ebisilio može da odigra u oba pravca, kao i krle. Mislim, bili bismo ranjivi pozadi, ali kada je već dovedeno sve ovo- nek ide život

 

Pa, mozemo mi i da promenimo formaciju u 4-4-2 pa da svi igraju a bekovi da ne prelaze centar ali nije Milojevic trener iz tog filma.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taj tim vam ima stranca viska.

Meni se ne svidja ovo nagomilavanje i rasipnistvo. U LS ces biti 4. svakako a za nasu ligu si vec babaroga.

Doduse, Milojeva jedna od jacih strana je zaista odlicno balansiranje i deljenje minutaze tako da svi budu srecni, ali ovo je bojim se preozbiljan izazov i za njega.

Propusteno je da se realizuju odlasci - Milic, Srnic, Hajdin, Djuza da se vrati Bragi, Milijas u strucni stab...

Link to comment
Just now, harper said:

 

Pa, mozemo mi i da promenimo formaciju u 4-4-2 pa da svi igraju a bekovi da ne prelaze centar ali nije Milojevic trener iz tog filma.

 

Postavlja se pitanje da li je miloe format trenera za ovakav tim i igrače, ili je uspeh koji je postigao postao veći od njega  :) skinuću mu kapu ako svih ovih 5 budu zajedno u postavi protiv napolija, ali bojim se da je bakula realniji

Link to comment

jbg nikodije, sa jedne strane se zalis na savica i stopersku liniju, sa druge strane prizivas ovu ultraofanzivnu postavku ispred zadnje linije

protiv koga tako da se igra u evropi? da istrcimo tako sad pred liverpul/psz samleli bi nas (i napoli bi naravno, ali ovi bi terali ko zna do koliko)

 

 

da, jako to lepo zvuci (za sad samo u teoriji), ofanzivno, svi igraci znaju lopte, sto kaze harper nije nerealno ni da vidimo u domacoj ligi, ali sa druge izbacujes bakulu iz ekipe, coveka koji odradjuje nevidjen rudarski posao. nije slucajno bas on igrac koji je odigrao SVE ovogodisnje evropske utakmice i igrac sa najvise minuta ukupno ove sezone. propustio samo nislije

Spoiler

jbg, protiv njih se moze odmoriti najpotrebniji igrac. takva ekipa :fantom:

 

Link to comment

Као што написа Јода Терзан хоће да игра групе редовно јер се то нама исплати, па било и ЛЕ. За разлику од Динама и ЈСДП-а ми имамо пун стадион у тим мечевима.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Postavlja se pitanje da li je miloe format trenera za ovakav tim i igrače, ili je uspeh koji je postigao postao veći od njega  :)skinuću mu kapu ako svih ovih 5 budu zajedno u postavi protiv napolija, ali bojim se da je bakula realniji

:isuse:

ok, ti se definitivno zajebavas

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

:isuse:

ok, ti se definitivno zajebavas

Не, он је потпуно озбиљан. То и јесте проблем.

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

:isuse:

ok, ti se definitivno zajebavas

 

Ne zajebavam se, samo pišem šta bih voleo da vidim, a ogradio sam se jer sam napisao da očekujem bakulu. Svakako ćemo ginuti u ligi šampiona, sa bakulom u defanzivi ili bez njega, pa onda bolje da poginemo sa stilom :)

Link to comment
3 minutes ago, los borrachos said:

Taj tim vam ima stranca viska.

Meni se ne svidja ovo nagomilavanje i rasipnistvo. U LS ces biti 4. svakako a za nasu ligu si vec babaroga.

Doduse, Milojeva jedna od jacih strana je zaista odlicno balansiranje i deljenje minutaze tako da svi budu srecni, ali ovo je bojim se preozbiljan izazov i za njega.

Propusteno je da se realizuju odlasci - Milic, Srnic, Hajdin, Djuza da se vrati Bragi, Milijas u strucni stab...

a sto sigurno 4ti?

uz malo srece i povoljnih okolnosti mozemo mi do treceg emsta ispred napolija

 

zvezda trenutno ima 31 igraca od ovih sto su bili u protokolu.

25 + mali terzic i ilic je optimalan broj

za to je potrebno da se milijas penzionise, formalno ili ne, to je izvesno

da srnic ode

da odu pavkov i(li) milic i u zavisnosti od toga da li ce otici obojica ili jedan, da jovelju posalju na pozajmicu, negde u jsl

u tom slucaju ostajemo sa 2x11 igraca, plus pomenuta dva klinca, plus treci golman i jos dvojica, dakle pomenutih 25+2

 

 

i sto hajdin da ode? on nam je rezervni levi bek? mlad igrac. solidan do sad. za jsl sasvim korektan

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Ne zajebavam se, samo pišem šta bih voleo da vidim, a ogradio sam se jer sam napisao da očekujem bakulu. Svakako ćemo ginuti u ligi šampiona, sa bakulom u defanzivi ili bez njega, pa onda bolje da poginemo sa stilom :)

 

Jovicic je jako precenjen igrac i ne bi me zacudilo da upravo on prvi izgubi mesto u timu ako se Causic pokaze iole kvalitetnom opcijom u defanzivi. Drugo, pitanje je koliko ce nam biti potreban igrac takvog profila u sredini sad kad imamo oba krila koja su navikla na obaveznu igru i fudbal u oba pravca.

Link to comment
4 minutes ago, porucnik vasic said:

Не, он је потпуно озбиљан. То и јесте проблем.

 

Ako imaš nešto da mi poručiš, obrati se lično, a ne preko posrednika i u trećem licu. Mada ne vidim zašto bi mi se obraćao. Naša uzajamna antipatija je odavno utvrđena i što se mene tiče spreman sam da negujem tu antipatiju, i ponosan sam na nju

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Jovicic je jako precenjen igrac i ne bi me zacudilo da upravo on prvi izgubi mesto u timu ako se Causic pokaze iole kvalitetnom opcijom u defanzivi. Drugo, pitanje je koliko ce nam biti potreban igrac takvog profila u sredini sad kad imamo oba krila koja su navikla na obaveznu igru i fudbal u oba pravca.

 

Kakav je taj čaušić igrač? Čitao sam neku grofovu izjavu u kojoj ga je baš nahvalio, fazon sve zna, krstičić style, a evo i miloje ga je baš želeo. Onda verovatno ima nešto

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Kakav je taj čaušić igrač? Čitao sam neku grofovu izjavu u kojoj ga je baš nahvalio, fazon sve zna, krstičić style, a evo i miloje ga je baš želeo. Onda verovatno ima nešto

 

Klasican all round vezni igrac, sve zna ali nista posebno nema. Doduse, nisam ga odavno gledao, kazu da je proslu sezonu u Rusiji bas dobro odigrao u timu koji je prijatno iznenadio.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Ne zajebavam se, samo pišem šta bih voleo da vidim, a ogradio sam se jer sam napisao da očekujem bakulu. Svakako ćemo ginuti u ligi šampiona, sa bakulom u defanzivi ili bez njega, pa onda bolje da poginemo sa stilom :)

kako se ne zajebavas, kad se pitas da li je covek koji je bukvalno stvorio ovaj tim "format za njega" ili ga je tim prerastao

a onda u nastavku, "skidas kapu" ali samo u slucaju da mu ne igra igrac koji je do sad skupio najvise minuta i da pocne ultra ofanzivno protiv ekipe koja je ako ne sam krem evropskog fudbala, tih najvise 10 ekipa, a onda odmah tu iza njih, uzgred "skinuo bi mu kapu" ako bi potpuno odustao od koncepta koji nas je doveo do ovde

 

@harper

od strane koga precenjen? miloja?

ne volim taj argument (u dimitrijevom stilu) "jel vi znate bolje od trenera", ali jbg prosto bode oci ta cinjenica da je jovicic igrac sa najvise minuta u ovoj ekipi

i do dolaska causica, imali smo mi solidno veznih igraca, pa nisu istisnuli "bakulu"

 

secam se da si odusevljen igrama jovancica (zaista je igrao jako dobro) isto to najvljivao pre mesec, dva (da ce ga jovancic istisnuti iz ekipe)

 

da se pogresno ne razumemo. svestan sam i ja jednostranosti jovicica i naravno da nemam nista protiv da sutra ispadne iz 11 ako ce neki igrac dati vise ekipi

samo nisam sklon verovanju da je precenjen

jednostavno to sto ume da radi najbolje, em je ovoj ekipi potrebno, em radi dovoljno dobro da kompezuje sve ono sto radi lose (ili ne radi uopste :) )

Link to comment

Grof kaže da je pogodio nekoliko prečki i stativa u rusiji, znači ima dobar šut. Pa ako je i koristan u odbrani, onda je to neka naprednija verzija bakule. Mada na poziciji naprednijeg bakule već imamo jovančića, on će sada skroz pasti u drugi plan, a šteta, dobro se pokazao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...