Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Goranz said:

Biće da je to do ulaska u LŠ, o igračima kao što su Donald, Kanga, Boaći ili LeTalek biste mogli  samo da sanjate bez ulaska u neko takmičenje po grupama.

 

Ta četvorica kad su došli nisu imali neke prevelike plate, 200-250 k, možda je samo kanga bio nešto jači, a kasnije su mu povećali na pola miliona nakon ulaska u le. Tek ovog leta su počele baš jake plate, i da se prebacuje pola miliona, a evo sada je plaćeno i milion i po obeštećenja. Dakle nije baš da su odmah krenule ogromne plate

Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

 

Marin i čaušić mislim da su dovedeni da zamene krstičića i bena koji će verovatno otići na zimu, a do tada će ulaziti sa klupe i igrati domaću ligu. Može biti opasno kada na dobar i formiran tim dovedeš nekoliko odličnih igrača, ovi koji su tu bi mogli da se osete ugroženo i da budu nezadovoljni jer ipak su oni izborili lš. Stoga verujem da će samo boaći ući odmah u prvu postavu, pošto napadača i tako nemamo. Meni je do jaja što se pare kojih sada ima ko pleve troše na to da tim bude još jači. Sećam se kad su grobari ušli u lš, jedino pojačanje koje su doveli bio je boja, smehotresno. Verujem da se i kod nas dosta pokrade, ali jedan deo para se ipak uloži i u tim, i to vredi notirati. I da, mogli su da dovedu još jednog beka. Ako ne i dva   :)

 

Od tih koji su izborili LS niko nece izgubiti mesto. Simic, Milic, Jovancic, Gobeljic, Djuza, Srnic, Pavkov i ekipa mogu i da se bune, a mogu i da se strpe i da za sada igraju nivo fudbala primeren njihovim trenutnim kvalitetima. Doveli smo Marina na mesto Radonjica i Causica da pojaca manevar gde igramo sa tri igraca, bar tako Milojevic to vidi. Bice interesantno videti samo kako ce da izgleda ta linija iza Ricmonda, sve ostalo je tu gde jeste, tako kako je i bilo. Za ta tri mesta sada konkurise cetvorka odlicnih igraca.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Od tih koji su izborili LS niko nece izgubiti mesto. Simic, Milic, Jovancic, Gobeljic, Djuza, Srnic, Pavkov i ekipa mogu i da se bune, a mogu i da se strpe i da za sada igraju nivo fudbala primeren njihovim trenutnim kvalitetima. Doveli smo Marina na mesto Radonjica i Causica da pojaca manevar gde igramo sa tri igraca, bar tako Milojevic to vidi. Bice interesantno videti samo kako ce da izgleda ta linija iza Ricmonda, sve ostalo je tu gde jeste, tako kako je i bilo. Za ta tri mesta sada konkurise cetvorka odlicnih igraca.

 

Očekujem da će na početku ta trojka iza boćka biti kafu, ebisilio i ben, šteta što nema mesta za svu četvoricu :) osim ako miloe ne izmisli to mesto tako što bi marin igrao po boku, a recimo ebisilio malo povučenije. Al ipak ne verujem da ćemo to gledati

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Slican je koliko sam i ja slican Johanu Krojfu. Milojevic vidi nesto u njemu sto mu treba i odavno hoce da ga dovede, samo su nam letos Rusi trazili bezobrazno veliku lovu za tog mediokriteta. Ima Miloje te povremene tripove kao i svaki trener. Srnic, Stojiljkovic, Simic, Stojkovic, Ben, to su sve igraci koje je trazio, s razlicitim ishodom.

srnic je dosao  (vratio se) dve godine pre milojevica

ne vidim sto sa razlicitim ishodom, sve odlicna pojacanja, sa izuzetkom stojiljkovica za kog je rano donositi sud, a znali su da dovode rovitog povredjenog igraca

1 hour ago, harper said:

 

Bice ciscenja u januaru igraca kojima ugovor istice 2019. godine. Posto imamo par vaznih igraca (Krsticic i Ben, na primer) kojima tada istice ugovor i Kafua na pozajmici, Terzic je ocigledno racunao da mu se isplati da cetiri meseca placa jos par dobrih igraca koji bi trebalo da preuzmu nego da juri ad hoc izmene na zimu, kad vec para ima.

benu ugovor istice 2020

prilicno sam siguran da sam danas negde procitao da od ovih sto igraju ugovori isticu ovo leto krsticicu, savicu i stojkovicu

rece terza da se trude da ih privole da ostanu i potpisu nove ugovore

1 hour ago, Прслин said:

Боаћи изгледа купљен за 1.5 милион, није позајмица. :ohmy:

terza :ziga:

ima maminjo uskoro da dolazi na casove :fantom:

1 hour ago, Milosh76 said:

Srnic odbija da ode, navodno odbija ponude ili trazi velike pare

srnic zajebava prilicno

ja ga nikad nisam voleo, uzasno tehnicki limitiran igrac, posebno za ofanzivnu poziciju

ali jbg koristan za ekipu. bezbroj bitnih golova je dao

 

onda je nekako paralelno ova zvezda prerasla njegov kvalitet (dovedeni bolji igraci na ofanzivnim pozicijama), a sa druge strane on istripovao da je ronaldo, mesi i nejmar u telu jednog coveka

njemu takodje ugovor istice sad na leto. jbg, najbolje bi bilo da ode i ako je moguce da uzmemo neku kintu, 500k  necega mi se cini dostizno kao obestecenje za njega

ako bas nece da ode, onda kao sto sam vec pisao ranije, neka ga miloje prekomanduje na desnog beka

u evropi tesko da ce videti terena ove godine u bilo kojoj varijanti, a na beku bi lagano mogao proci u jsl

 

 

nisam siguran sta da mislim o svim ovim dolascima

naravno da je teoretski bolje pojacavati ekipu, samo se plasim da ovo nije malo mnogo igraca

mi smo i do danas imali bukvalno po dva igraca na svakoj pozicji, negde i tri. sad je u ofanzivnom delu ekipe zaista guzva. videcemo kako ce miloje to "posloziti" i raspodeliti minute da svi budu iole zadovoljni

 

ocekujem da gobelja igra uglavnom na  (desnom :D ) beku, manje u vezi

da ce se srnica ipak nekako resiti, verovatno i jednog od dvojca milic/pavkov

da ce joveljica poslati na pozajmicu u neku macvu npr (htedoh napisati vozdovac, ali oni danas doveli milunovica)

da je milijas zavrsio sa zvanicnim utakmicama, eventualno neka oprostajna

 

sto se odbrane tice, jbg da, deluje da bi nam dobro dosao jedan bek i jos jedan stoper, mada verujem da zema i mali terzic mogu menjati rodica levo, a stojkovic i gobelja desno (plus sto kaze levi za ls ako bude stani pani, moze i degenek)

ako sumailu osposobe da bude deo rotacije, ne samo za jsl, vec po potrebi i evropu (a za to je valjda i doveden), sa dodatkom malog erakovica, onog ze markosa ili tako nekog kao 5tog stopera za jsl rotaciju, ok je i ovo

za razliku od vecine, ja sam prezadovoljan degenekom, babic je takodje sve sto je odigrao ove sezone, odigrao odlicno, a savic jbg

uz sve mane, on kod mene u ovom mandatu ipak ima pozitivnu ocenu, zasluzio je on ovo jbg

jedino sto bi ga zarotirao, da degenek i babic budu prvi stoperski par, a on (prva stoperska) rezerva za ls

 

a da, ovo za pojacanja se nije odnosilo (i) na boacija :)

njegov dolazak je apsolutno pozitivna stvar

zaduzio nas je :ziga:

Edited by pbg12345
Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Od tih koji su izborili LS niko nece izgubiti mesto. Simic, Milic, Jovancic, Gobeljic, Djuza, Srnic, Pavkov i ekipa mogu i da se bune, a mogu i da se strpe i da za sada igraju nivo fudbala primeren njihovim trenutnim kvalitetima. Doveli smo Marina na mesto Radonjica i Causica da pojaca manevar gde igramo sa tri igraca, bar tako Milojevic to vidi. Bice interesantno videti samo kako ce da izgleda ta linija iza Ricmonda, sve ostalo je tu gde jeste, tako kako je i bilo. Za ta tri mesta sada konkurise cetvorka odlicnih igraca.

ne kapiram zasto uopste i pisete na taj nacin o ovim igracima

simic, milic, jovancic, gobeljic, pavkov em su bukvalno svi dali svoj doprinos u dosadasnjem delu sezone, pa i kvalifikacijama za ls, em su takodje igraci koji daju sve od sebe, apsolutno ni kod jednog od njih nisam primetio neku kurcobolju ili "razmazenost" i slicno

stojiljkovic je slabo i igrao

a srnic je druga prica potpuno. i da deluje da bi bilo dobro i za svlacionicu da on ode sto pre

 

super je ls, ali zvezda pre svega treba da osovoji prvenstvo, tu je i kup, ima sasvim dovoljno takmicarskih utakmica da svako ko zasluzi dobije minute

 

 

 

Link to comment

da se razumemo, nisu ovi igraci dovedeni da bi se manje "brukali" u ls, vec da bi u narednim godinama, ako nista barem svake godine bili konstantni u le..

za razliku od partizana, zvezda ogroman profit moze da pravi i kroz igranje le(naravno pod predpostavkom da se nece svaka druga igrati pred praznim tribinama :lol: )

plus ce naravno biti i odredjenih odlazaka bilo na polusezoni bilo na kraju godine... pa je onda svakako bolje dovesti te igrace sada, nego kao sto smo ranijih godina 3 dana pred kvalifikacije za evropu.. 

 

takodjer, nadam se da su boaci i marin barem fizicki spremni, a ne kao ebesilio i kafu, koji ce formu uvatiti tamo na prolece.. :coffee:

Link to comment

Sad mi krenula voda na usta na pomisao da bi krstičić, ebisilio, kafu, marin i ben mogli biti zajedno u postavi. Plus boaći napred. Pa sunce ti jebem ni ono u bariju nije bilo mnogo bolje. Ajde miloe budi drug, izbaci bakulu, i neka bude ova postava, pa kud puklo

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

ne kapiram zasto uopste i pisete na taj nacin o ovim igracima

simic, milic, jovancic, gobeljic, pavkov em su bukvalno svi dali svoj doprinos u dosadasnjem delu sezone, pa i kvalifikacijama za ls, em su takodje igraci koji daju sve od sebe, apsolutno ni kod jednog od njih nisam primetio neku kurcobolju ili "razmazenost" i slicno

stojiljkovic je slabo i igrao

a srnic je druga prica potpuno. i da deluje da bi bilo dobro i za svlacionicu da on ode sto pre

 

super je ls, ali zvezda pre svega treba da osovoji prvenstvo, tu je i kup, ima sasvim dovoljno takmicarskih utakmica da svako ko zasluzi dobije minute

 

 

 

 

Ma da, nema od te pobune robova nista. Ne verujem da su svi srecni zbog toga sto se dovode bolji igraci na pozicijama na koje oni pucaju, to je prirodno, ali imaju teren pa neka pokazu da mogu da se izbore za bolji status. Za svakog profesionalca je bolje da ima jacu konkurenciju jer tako moze da napreduje, ko bi preko reda mesto u timu moze komotno da se pridruzi Adzicu.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Sad mi krenula voda na usta na pomisao da bi krstičić, ebisilio, kafu, marin i ben mogli biti zajedno u postavi. Plus boaći napred. Pa sunce ti jebem ni ono u bariju nije bilo mnogo bolje. Ajde miloe budi drug, izbaci bakulu, i neka bude ova postava, pa kud puklo

 

O, da, vec sam isrctao taj tim sa Krletom i Ebesilijom u manevru pre nekoliko strana. To bi u nasoj ligi moglo komotno da se igra, samo da se iskontrolisu ispucavanja iz zadnje linije prema nasem golu. Ne znam kako bi nam neko uopste uzeo loptu bez faula.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

O, da, vec sam isrctao taj tim sa Krletom i Ebesilijom u manevru pre nekoliko strana. To bi u nasoj ligi moglo komotno da se igra, samo da se iskontrolisu ispucavanja iz zadnje linije prema nasem golu. Ne znam kako bi nam neko uopste uzeo loptu bez faula.

 

Ma može i u evropi :) Sad kad imamo sve ovo stvarno je greota da neko od njih sedi na klupi, a da igra bakula. Pride mislim da ebisilio može da odigra u oba pravca, kao i krle. Mislim, bili bismo ranjivi pozadi, ali kada je već dovedeno sve ovo- nek ide život

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...