Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Хвала, брате Харпере. Ево и в92 преко целе стране потврђује:

 

Screen_Shot_2018_08_31_at_20_12_45.png

 

едит: Којих још неких вести? Је л’ да кренем да се пржим да још неко долази? Неко добар? :ohmy:

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Прслин said:

 

:laugh: Па ово је крајње нереално. Баш онако навијачки. Ако имало реалније погледамо ствари, јасно је да ћемо последње коло против ПСЖ играти са Б тимом јер ће прво место у групи до тада бити обезбеђено овим низом победа, тако да у том мечу очекујем 0:0.

 

Sta znam, treba pokazati ko je gazda, mislim da ce zapeti i u poslednjem kolu

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Mislim da mnogo kenjate o Napulju. Uostalom objasnio Gervasius. Pametnom dovoljno. Manje vina, manje TV serija...

 

izvini tebra, necemo vise :blush:

Link to comment
14 minutes ago, Прслин said:

Којих још неких вести? Је л’ да кренем да се пржим да још неко долази? Неко добар? :ohmy:

 

E, to bi vec bilo nagadjanje a to necu da radim dok se ne potvrdi.:D

 

Salim se. Causic nam je danas biti ili ne biti jer se i u Rusiji, koliko znam, danas zatvara radnja. Za Marina ima sansi da ga Olimpijakos otpili pa za njega kao slobodnog igraca nece vaziti prelazni rok. Milojevic hoce prvog, Terzic drugog. Oko prodaje smo se ispalili za sada, jebeni Srnic je odbio sve ponude jer nije bio zadovoljan platom iako smo prihvatili sve sto je doslo u klub a od Pavkova su Spanci odustali. Doduse, posle Salcburga nisu se ni nasi nesto preterano cimali da ga utope, ovaj Djuza Stojiljkovic kao da je od stakla. I nisam ti na kraju nista novo rekao, cure informacije iz kluba kao iz zapusene sahte.

 

Rekao bih da bi to bilo to do januara a onda rasciscavanje rostera koji je sada vec postao poprilicno skup.

 

edit: Da, Ricmond i Causic se gadjaju na ugovor od tri godine. Za Marina ne znam. 

Edited by harper
Link to comment

Boakye :wub:

 

Tog Causica uopste ne znam, al ako je slican Krsticicu, ja sam za. Marin, ne znam, odlican je za nas, ali vec imamo 3 startera tu, koji pri tom sigurno nisu jeftini...

Link to comment
On 30.8.2018. at 19:34, Milosh76 said:

Ko je gledao uzivo, a ko ce gledati reprizu?

 

 

 

On 30.8.2018. at 19:39, Milosh76 said:

Kako bese... prvi tim koji je pobedio Liverpool kod kuce u Evropi.....

 

 

 

 

jel realno da i sad igramo sa Liverpulom 24.10 i 6.11

Link to comment
4 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Boakye :wub:

 

Tog Causica uopste ne znam, al ako je slican Krsticicu, ja sam za. Marin, ne znam, odlican je za nas, ali vec imamo 3 startera tu, koji pri tom sigurno nisu jeftini...

 

Slican je koliko sam i ja slican Johanu Krojfu. Milojevic vidi nesto u njemu sto mu treba i odavno hoce da ga dovede, samo su nam letos Rusi trazili bezobrazno veliku lovu za tog mediokriteta. Ima Miloje te povremene tripove kao i svaki trener. Srnic, Stojiljkovic, Simic, Stojkovic, Ben, to su sve igraci koje je trazio, s razlicitim ishodom.

Link to comment

Milojevic isterao svoje, sad da vidimo koliko je Terzic uporan. Eto Causicu prilika da dokaze Prosineckom da nije bust kao sto je Zuti mislio da jeste.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...