Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

23 minutes ago, Bright Billy said:

kad smo vec kod exyu klubova, sta se desilo sa mariborom pa ga nema nigde ove godine? 

 

@Cash да чујемо извјештај

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Verovatno nešto šljaka za Škendijine vlasnike...Pa koliko je realno da se baš pali na taj klub i da pride prekraja granice jedne međunarodno priznate države?
:isuse:
Link to comment
8 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

@Cash да чујемо извјештај

Ispali u trecem kolu kvalifikacija za Le od G.Rangersa. 3:1 tamo 0:0 u Mariboru. Steta za revans bili su za klasu bolji ali desilo im se isto sto i nama protiv Artmedije

Link to comment
1 hour ago, ronin said:

Makedonski Radiša...Makedonski tim...Nije Tetovo u Albaniji!

 

+1

 

Ni meni ne da da neke klubove nazivam bugarskim, a on ovo radi... :fantom:

Link to comment

Welcome back Boaci :Hail:

 

Pozajmnica sa pravom kupovine,  Mondo javlja da je zavrseno...

 

Boze, prvo me strecnuli sa Krkicen, sada opet Marin, iskreno se nadam da nece doci.

 

Nama bi neki upgrejd dobro lego na poziciji beka i stopera... Degenek mislim da je pogodak, a Dule jr ove sezone mnogo prica ali malo previse nesiguran...

Link to comment

jedna defanzvno slabija utakmica i odma bi menjali celu odbranu  :sleep:

 

nama je u Salzburgu problem bio u defanzivi veznog reda, tu gde bi trebalo da smo najjači. pošto se tu verovatno neće pojačavati, ostaje da Krstičić i Bakula odigraju bolje, pa će i štoperima biti lakše. ali ako Vujdin bude nesiguran, mislim da Miloje neće mnogo čekati da ga zameni i da stavi Babića, koji je i sad verovatno pouzdaniji štoper, ali Vujadin još uvek  igra po inerciji  

Link to comment

Nije moja zelja zbog 1 slabije utakmice, misljenja sam da je ono prekjuce bila jednostravno razlika u kvalitetu njihove ofanzive naspram nase defenzive, a ne naseg loseg dana... Jos je RSB light izdanje onoga sto nas ceka...

 

Normalno da sada samo zbog igranja LS ne mozemo odjednom, niti cemo ikada  (zbog para, trzista) da budemo konkurentni ovim kako kaze Terza vanzemaljcima, ali sam misljenja da bi tu mogli podici nivo.

 

Bice interesantno videti sta ova Zvezda moze i kako ce to igledati u ofanzivi kada Boaci, Kafu i Ebisilio pocnu da igraju...

Edited by assignment
Link to comment

I onda Terza nezna. Procao Boacija za 5.5m i doveo ga natrag za duplo manje. Cista magija! :laugh:

 

Sto se tice grupe, ja potpuno sretan, jer ove godine u LS Zvezdi ne treba takmicarski nego financijski rezultat koji ce stabilizirati klub i pomoci da dolazimo redovno do grupne faze u evro takmicenjima u narednim sezonama. 

Link to comment

Је л’ потврдио ико да је Боаћи завршен осим Телеграфа? Мондо има само наслов, а ови лажови из Телеграфа су цео текст написали да је ”папирологија стигла из Кине” :isuse: и да је ”све завршено”. Било би лепо да потврди неко нормалан.

 

едит: А, ево, кренуле потврде са разних страна. 

Edited by Прслин
Link to comment
17 minutes ago, Tsai said:

Zvezda - Napoli 3:1
PSG - Zvezda 0:1
Liverpool - Zvezda 2:3
Zvezda - Liverpool 1:0
Napoli - Zvezda 1:2
Zvezda - PSG 3:0

 

:laugh: Па ово је крајње нереално. Баш онако навијачки. Ако имало реалније погледамо ствари, јасно је да ћемо последње коло против ПСЖ играти са Б тимом јер ће прво место у групи до тада бити обезбеђено овим низом победа, тако да у том мечу очекујем 0:0.

Link to comment
27 minutes ago, Прслин said:

Је л’ потврдио ико да је Боаћи завршен осим Телеграфа? Мондо има само наслов, а ови лажови из Телеграфа су цео текст написали да је ”папирологија стигла из Кине” :isuse: и да је ”све завршено”. Било би лепо да потврди неко нормалан.

 

едит: А, ево, кренуле потврде са разних страна. 

 

Zavrsen, ima vec neko vreme. Kompletan klub je jos uvek po kancelarijama, mozda bude jos nekih vesti veceras.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...