Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Bright Billy said:

ne brinem ja za stadion, nego da po gradu ne bude gungula prevelika. jel znas mozda kako je to organizovano kad neko dodje tamo na gostovanje? 

Ja kad sam bio, tad sa navijacima Fiorentine, bukvalno su nas odma busom doveli do stadiona, pred ulaz. Policija je pri tom par puta zaustavljala na putu od Firence do Napulja [pri tom, ni ovo nije bio bukvalno bus sa ultrasima, bilo je dosta starijih ljudi koji prosto prate Fiorentinu na gostovanjima]. 

 

Ja bi ti svakako preporucio nesto u sopstvenoj reziji ako je moguce. 

 

Inace, procitah mislim na RSB [znam, znam] da postoji neko, ehm, uvazavanje i postovanje izmedju navijaca Zvezde i Napolija, da su Napolitanci kao cak htjeli i neko prijateljstvo da pokrenu, valjda su bili prisutni i kad smo igrali tamo sa Sassuolom... Ne znam da li je to tacno, ali ako jeste, moze biti da nece biti neke pizdarije. 

 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali cete oprostiti posto sam ja vatreni navijac Liverpoola od 1985 kad sam imao deset godina i navijacu za njih! Mnoge zbunjuje moj nick ali to je samo od kada je Rooney bio najmladji igrac premiershipa koji je postigao gol.

Link to comment
2 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Ja kad sam bio, tad sa navijacima Fiorentine, bukvalno su nas odma busom doveli do stadiona, pred ulaz. Policija je pri tom par puta zaustavljala na putu od Firence do Napulja [pri tom, ni ovo nije bio bukvalno bus sa ultrasima, bilo je dosta starijih ljudi koji prosto prate Fiorentinu na gostovanjima]. 

 

Ja bi ti svakako preporucio nesto u sopstvenoj reziji ako je moguce. 

 

Inace, procitah mislim na RSB [znam, znam] da postoji neko, ehm, uvazavanje i postovanje izmedju navijaca Zvezde i Napolija, da su Napolitanci kao cak htjeli i neko prijateljstvo da pokrenu, valjda su bili prisutni i kad smo igrali tamo sa Sassuolom... Ne znam da li je to tacno, ali ako jeste, moze biti da nece biti neke pizdarije. 

 

 

 

super bi bilo da je tako al nesto mi bas i ne zvuci preterano realno ta rsb teorija. svakako oni prvo dolaze ovde pa cemo videti kako stoje stvari. 

 

i hvala na informacijama :)

Link to comment
1 minute ago, rooney said:

Ali cete oprostiti posto sam ja vatreni navijac Liverpoola od 1985 kad sam imao deset godina i navijacu za njih! Mnoge zbunjuje moj nick ali to je samo od kada je Rooney bio najmladji igrac premiershipa koji je postigao gol.

 

pa promeni nick jbg :laugh:

Link to comment
4 minutes ago, rooney said:

Ali cete oprostiti posto sam ja vatreni navijac Liverpoola od 1985 kad sam imao deset godina i navijacu za njih! Mnoge zbunjuje moj nick ali to je samo od kada je Rooney bio najmladji igrac premiershipa koji je postigao gol.

 

1 minute ago, Bright Billy said:

 

pa promeni nick jbg :laugh:

 

Recimo, u prezime igrača koji je srušio Rooneyev rekord. :)

Link to comment

Ne znam sta ce nam Marin, realno, ako je uopste tacno ovo sto se pise. Ako igdje imamo puno igraca to su te pozicije iza spica. Ja bi jedan bekap za Krsticica, i za makar jednog beka.

Link to comment

Za Causica je zapeo Mrkela jos od zime. A i Miloje nema nista protiv jer ga je trenirao. 

 

Krikica nece Terza, s druge strane Marina bi nabacio na krkace i doveo ga iz Atine za Bg :lol:

 

Boaci je valjda konacno zavrsen...

Link to comment

Stoper nam treba. Bekovi su krs napred, ali odradice posao defanzivno. 

 

Ja jos nemam mnogo poverenja u Degeneka, u Babica jos manje, o Vujadinu da ne govorim. 

Link to comment
4 hours ago, Bright Billy said:

meni je od gostovanja jedino napoli zanimljiv al stvarno ne znam dal je to pametno. moze da bude sve kul al moze i da bude haos totalni, mislim na grad ne na samu utakmucu... 

 

Мој кум је стара циганска екипа, на Западу већ годинама али редован на гостовањима. На памет му не пада да иде у Напуљ. Каже ”Много су луди, а ја сам матор да ме боцкају”.  Е, сад, све је јасно овако када напишем, али људи, он има 190 и једно 100 кила и ништа што воле млади му није страно. Једном смо се изгубили у Загребу (не питајте) и онда смо изгубили још 20 минута тражећи неког баш великог и тетовираног случајног пролазника да га питамо за правац јер сам ја из зајебанције рекао да ће он сада сигурно питати неку девојчицу од десет година. А сада је у фазону ”Много су луди”... 

 

Много јака група, по разним основама. :ph34r:

Link to comment
8 hours ago, Meazza said:

 

Eee, a sta si sve pricao za ovo lazno takmicenje. A sad ga imas na avataru!

Па и даље јесте лажно такмичење. А на аватару имам Звезду, не УЕФА лого. Но, није лоше да се буде за столом макар у лажном такмичењу.:naughty:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...