Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, levi said:

ne znam što ne probaju sa Bordoom da srede nešto za Gajića i Vukašina, da pojačamo malo i tim za domaće prvenstvo



Da uvalimo mi njima Vujadina jos jednom. :D

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo rsb vajba..

 

Quote

 

-Sa Gobeljom da krpimo levi bok protiv PSZ i ostalih?

-Treba da stojite mirno dok pominjete imena nasih heroja a ne da ih omalovazavate!

-Izvinjenje,nije mi bila namera ma ni malo da omalovazavam Gobelju. Gobelja je nas heroj,ne samo on vec svi igraci. Gobelja je neizostavan za ekipu i za atmosferu i imace puno utakmica,nadam se.

 

 

:kecman:

Link to comment

Dakle, Terzic je pre manje od godinu dana prodao Boacija za 4.5 miliona a sada ga iz istog kluba vraca na pozajmicu deset puta manju a ako ga otkupi dobice ga za 1.5 milion.

 

Srpski Dejvid Koperfild.:fantom:

Link to comment
2 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Napoli je vjerovatno najbolji grad koji sam ikad posjetio. Da mogu, sutra bi se preselio. 

 

Plus je uglavnom prilicno jeftin. Ja, nazalost, nema sanse da sad idem radi utakmice, ali vrlo bi rado. I sigurno cu u bliskoj buducnosti opet. 

 

 

 

meni kaze drugar da je bas veliki raspad sistema al da bi se meni verovatno svidelo. 

 

sad me sve ovo bacilo u dilemu. ako krenem sa navijacima kitu cu da vidim grad a sa druge strane ipak je rec o najciganskijoj utakmici koju je evropa mogla da organizuje :D

Link to comment
17 minutes ago, Bright Billy said:

 

meni kaze drugar da je bas veliki raspad sistema al da bi se meni verovatno svidelo. 

 

sad me sve ovo bacilo u dilemu. ako krenem sa navijacima kitu cu da vidim grad a sa druge strane ipak je rec o najciganskijoj utakmici koju je evropa mogla da organizuje :D

A pazi, kad dolazis iz Beograda, ne izgleda ti bas toliki raspad. Mislim, da, nije cist kao neki gradovi sjevernije gdje sam bio, tipa Firenca, Bergamo ili Milano, ali recimo gradski prevoz me je mnogo bolje sluzio u Napulju nego u Firenci. 

 

Dodje mu otprilike kao neki balkanski grad, samo u Italiji, i na moru, sa super klimom isl. Ne znam, moja je preporuka svakako da se vidi. 

 

Inace, bio sam jednom u sektoru gostujucih navijaca, nalazi se odma do te njihove tribine gdje su im ultrasi, ali ima mreza preko, zatvoreno sa svih strana tako da ne moze nista da upadne. Imaju navijace na dvije tribine, koji navijaju zasebno. Nije raskol tipa grobari, nego prosto, jedni su ultrasi, drugi su mahom normalni ljudi koji isto hoce da navijaju, ali da ne bodu protivnicke navijace i ne budu bodeni. Bio sam prije par godina na toj tribini, dosta porodica bude tu. 

Link to comment
23 minutes ago, Bright Billy said:

 

meni kaze drugar da je bas veliki raspad sistema al da bi se meni verovatno svidelo. 

 

sad me sve ovo bacilo u dilemu. ako krenem sa navijacima kitu cu da vidim grad a sa druge strane ipak je rec o najciganskijoj utakmici koju je evropa mogla da organizuje :D

 

Drugar je bio pre neki dan, grad je  do jaja, ima neki šmek, ali bi svakako bilo najbolje da odeš inkognito, da nemaš nikakve veze sa bilo kakvim navijačima jer ova tekma bukvalno priziva naslove za crnu hroniku.

 

Link to comment

ne brinem ja za stadion, nego da po gradu ne bude gungula prevelika. jel znas mozda kako je to organizovano kad neko dodje tamo na gostovanje? 

Link to comment

Cestitam Zvezdi i navijacima prolaz u ligi sampiona. Nadam se da cete dogurati sto dalje. Treba nam to na Balkanu. Voleo sam i Dinamo da prodje ali jbg.

 

I nasi timovi (kosovski) su imali sansu bar prvo kolo da prodju ali nisu jos dorasli zadatku. Za nase timove i prvo kolo da se prodje, znaci mnogo.

 

Opet, cestitke i zelim vam sve najbolje!

Edited by rooney
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Drugar je bio pre neki dan, grad je  do jaja, ima neki šmek, ali bi svakako bilo najbolje da odeš inkognito, da nemaš nikakve veze sa bilo kakvim navijačima jer ova tekma bukvalno priziva naslove za crnu hroniku.

 

 

ma to se i meni vrti po glavi. a neki produzeni vikend tamo mi je pri vrhu liste svakako... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
2 minutes ago, rooney said:

Cestitam Zvezdi i navijacima prolaz u ligi sampiona. Nadam da cete dogurati sto dalje. Treba nam to na Balkanu. Voleo sami Dinamo da prodje ali jbg.

 

I nasi timovi (kosovski) su imali sansu bar prvo kolo da prodju ali nisu kos dorasli zadatku. Za nase timove i prvo kolo da se prodje, znaci mnogo.

 

Opet, cestitke i zelim vam sve najbolje!

hvala

Link to comment
2 minutes ago, rooney said:

Cestitam Zvezdi i navijacima prolaz u ligi sampiona. Nadam da cete dogurati sto dalje. Treba nam to na Balkanu. Voleo sami Dinamo da prodje ali jbg.

 

I nasi timovi (kosovski) su imali sansu bar prvo kolo da prodju ali nisu kos dorasli zadatku. Za nase timove i prvo kolo da se prodje, znaci mnogo.

 

Opet, cestitke i zelim vam sve najbolje!

 

hvala, ziv bio! 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...