Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

ne zna se jos nista al verovatno ce prvo probati da zavale pakete. 

 

meni je od gostovanja jedino napoli zanimljiv al stvarno ne znam dal je to pametno. moze da bude sve kul al moze i da bude haos totalni, mislim na grad ne na samu utakmucu... 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Прслин said:

Најбоље да се нисмо квалификовали за Лигу шампиона, много су јаки противници. Ни у Лигу Европе не би требало да идемо, и тамо неко може да нас победи. Што се домаће лиге тиче, ту нас гробари такође понекад добију: према томе, Друга лига је једино решење. 

 

Не сећам се да сам уживо видео пластичнију примену "Боље бити први у свом селу него последњи у граду" менталитета. Тај фантастични микс комплекса ниже и више вредности би требало кандидовати Унеску као културно добро Србије, надам се пред изумирањем. 

 

"А у среду тога дана, јебаћемо Бутрагења, Санчеза и Валдана", бре! "Токијо је мали град, Јапанци су пичке"! Хајде доста пицуљаштва, чега се плашите? Наш пук је обрисан са стања, јебе нам се за бодове, сада ваља три велике журке направити да цела фудбалска Европа зна да смо се вратили, а резултат ко јебе: ми наше плаћамо 100 сома и они пристају због Звездиног дреса, а они своје пола милијарде јер ко би носио дрес клуба млађег од мене из неке љубави? Набијем их све на кура , караћемо их ружно!

 

 

9 hours ago, dragance said:

 

U potpis da stavim!

 

Koji vam je - nisu vanzemaljci. Desi se PSGu da izgubi od levata, desice se i Liverpulu ove godine. Napoliju takodje. Sve je to jedna utakmica, a ako se udje bez straha i pritiska, bez da im se traze dresovi posle, vec da im se jebe nana nanina, onda ima sanse dok smo zivi.

 

+1 na obojicu, o tome sam i ja pisao, al Vasic je izvukao neki drugi zakljucak.

 

 


Karte ce ici u paketu, kao i prosle sezone, i ne verujem da ce biti ispod 100evrica istok (za LE je bilo oko 6,7k paket, a 2500pojedinacno istok, 3000zapad).

Link to comment

 

Црвена звезда је коначно завршила трансфер нападача и то не било каквог. Руководство клуба је успело да договори повратак Ричмонда Боаћија у своје редове и тако заокружи летњи прелазни рок.

Боаћи долази у Звезду на позајмицу с правом откупа. Његова плата ће износити 450 000 евра, док је наш клуб је у обавези да исплати 600 000 евра за долазак Гањанина, док би обештећење наредног лета износило између 1,5 и 2 милиона еура, у шта ће бити урачуната и висина позајмице.

 

E tako...:thumbsup:

Link to comment
13 minutes ago, Bright Billy said:

ne zna se jos nista al verovatno ce prvo probati da zavale pakete. 

 

meni je od gostovanja jedino napoli zanimljiv al stvarno ne znam dal je to pametno. moze da bude sve kul al moze i da bude haos totalni, mislim na grad ne na samu utakmucu... 

ne znam, ja volim liverpool i kao grad, ne pitaj zasto, eto volim, tako da mi je to jedino gostovanje zanimljivo. mada je meni i beograd gostovanje, ali dobro.

Link to comment
9 minutes ago, panta rhei said:

ne znam, ja volim liverpool i kao grad, ne pitaj zasto, eto volim, tako da mi je to jedino gostovanje zanimljivo. mada je meni i beograd gostovanje, ali dobro.

 

ja iz principa ne idem u zemlje za koje mi treba viza, tako da liverpul otpada. u pariz mi je glupo da idem zbog utakmice a i dan ranije se vracam iz amsterdama pa nema boga da u istoj nedelji uklopim dva putovanja. dakle ostaje samo napulj koji sam svakako planirao da posetim al nisam bas siguran da je ovo idealna prilika. cekam neku bezbedonosnu procenu pa cu da odlucim :inn:

 

inace, ako dolazis u bg javi se obavezno... 

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

 

 dakle ostaje samo napulj koji sam svakako planirao da posetim al nisam bas siguran da je ovo idealna prilika. cekam neku bezbedonosnu procenu pa cu da odlucim :inn:

 

 

 

Pa ako obučeš Napolijev dres i ne preogovaraš ceo dan, solidne su šanse da ti se ne desi nešto ružno:fantom:

Link to comment
55 minutes ago, Bright Billy said:

ne zna se jos nista al verovatno ce prvo probati da zavale pakete. 

 

meni je od gostovanja jedino napoli zanimljiv al stvarno ne znam dal je to pametno. moze da bude sve kul al moze i da bude haos totalni, mislim na grad ne na samu utakmucu... 

Napoli je vjerovatno najbolji grad koji sam ikad posjetio. Da mogu, sutra bi se preselio. 

 

Plus je uglavnom prilicno jeftin. Ja, nazalost, nema sanse da sad idem radi utakmice, ali vrlo bi rado. I sigurno cu u bliskoj buducnosti opet. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...