Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, Прслин said:

Најбоље да се нисмо квалификовали за Лигу шампиона, много су јаки противници. Ни у Лигу Европе не би требало да идемо, и тамо неко може да нас победи. Што се домаће лиге тиче, ту нас гробари такође понекад добију: према томе, Друга лига је једино решење. 

 

Не сећам се да сам уживо видео пластичнију примену "Боље бити први у свом селу него последњи у граду" менталитета. Тај фантастични микс комплекса ниже и више вредности би требало кандидовати Унеску као културно добро Србије, надам се пред изумирањем. 

 

"А у среду тога дана, јебаћемо Бутрагења, Санчеза и Валдана", бре! "Токијо је мали град, Јапанци су пичке"! Хајде доста пицуљаштва, чега се плашите? Наш пук је обрисан са стања, јебе нам се за бодове, сада ваља три велике журке направити да цела фудбалска Европа зна да смо се вратили, а резултат ко јебе: ми наше плаћамо 100 сома и они пристају због Звездиног дреса, а они своје пола милијарде јер ко би носио дрес клуба млађег од мене из неке љубави? Набијем их све на кура , караћемо их ружно!

 

 

U potpis da stavim!

 

Koji vam je - nisu vanzemaljci. Desi se PSGu da izgubi od levata, desice se i Liverpulu ove godine. Napoliju takodje. Sve je to jedna utakmica, a ako se udje bez straha i pritiska, bez da im se traze dresovi posle, vec da im se jebe nana nanina, onda ima sanse dok smo zivi.

Link to comment
Најбоље да се нисмо квалификовали за Лигу шампиона, много су јаки противници. Ни у Лигу Европе не би требало да идемо, и тамо неко може да нас победи. Што се домаће лиге тиче, ту нас гробари такође понекад добију: према томе, Друга лига је једино решење. 
 
Не сећам се да сам уживо видео пластичнију примену "Боље бити први у свом селу него последњи у граду" менталитета. Тај фантастични микс комплекса ниже и више вредности би требало кандидовати Унеску као културно добро Србије, надам се пред изумирањем. 
 
"А у среду тога дана, јебаћемо Бутрагења, Санчеза и Валдана", бре! "Токијо је мали град, Јапанци су пичке"! Хајде доста пицуљаштва, чега се плашите? Наш пук је обрисан са стања, јебе нам се за бодове, сада ваља три велике журке направити да цела фудбалска Европа зна да смо се вратили, а резултат ко јебе: ми наше плаћамо 100 сома и они пристају због Звездиног дреса, а они своје пола милијарде јер ко би носио дрес клуба млађег од мене из неке љубави? Набијем их све на кура , караћемо их ружно!
 
+1
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

 

U potpis da stavim!

 

Koji vam je - nisu vanzemaljci. Desi se PSGu da izgubi od levata, desice se i Liverpulu ove godine. Napoliju takodje. Sve je to jedna utakmica, a ako se udje bez straha i pritiska, bez da im se traze dresovi posle, vec da im se jebe nana nanina, onda ima sanse dok smo zivi.

 

Za ovo bih skidao od plate igracima. Ti dresovi mogu da se kupe a fudbaleri imaju para da ih kupe a da se ne blamiraju i ne blamiraju klub. Zvezdin dres je ionako cenjeniji i od PSG-ovog i od Napolijevog.

Link to comment
31 minutes ago, harper said:

 

Za ovo bih skidao od plate igracima. Ti dresovi mogu da se kupe a fudbaleri imaju para da ih kupe a da se ne blamiraju i ne blamiraju klub. Zvezdin dres je ionako cenjeniji i od PSG-ovog i od Napolijevog.

 

Debelo preterujes, naravno da ce igraci zeleti da menjaju dresove i da imaju originalni koji je na utakmici nosio neki od velikih igraca. To je nesto sto se stalno desava a i neki poznati igraci vole da sakupljaju te dresove. Ono sto meni deluje jadnjikavo je kada se recimo 3-4 igraca okome odmah na kraju da uzmu dres od najvece zvezde, kontam da bi bolje bilo da se o takvim stvarima dogovore pre. Jedino sto mi pada na pamet je da u slucaju neke velike pobede igraci zele da zadrze dres koji su nosili.

 

 

Sto se tice same grupe, stvarno u odnosu na sve ostale grupe teze nije moglo. I svo lozenje na stranu, naravno da je bolje bilo upasti u grupu D i imati dobre sanse za prolazak protiv a timova protivnika i eventualno uzeti dodatnih 6-9 miliona i bar jos jedan dvomec nego braniti se od negativnih rekorda i uzdati se da ce neko da posalje klince u zadnjem kolu. Stadion ce biti pun koga god da ste dobili (ako ne bude nekih vecih sranja) tako da sad samo treba napraviti festu bez kosovarenja i mafiosa.

Link to comment

dakle

prvo kolo, ludilo na miticu, napoli nas potcenjuje, dobijamo ih. liverpul psz nereseno

drugo kolo, gubimo u parizu, napoli liverpul nereseno

trece kolo, gubimo u liverpulu, psz lagano sa napolijem

cetvrto kolo, liverpul nas zbog dva prethodna poraza (moguce i ubedljiva) potcenjuje,igraju sa drugim timom, odvaljujemo ih 0:0, parizani dobijau napoli i u gostima

peto kolo, napoli skoro da nema sanse da prodje dalje u ls, u seriji a stoje dobro, ne pada im na pamet da se zamlacuju po le, izlaze sa drugm/trecim timom, gobelja ih resava, zvezda nosi kuci tri boda. psz kuci dobija liverpul

poslednje kolo psz ubedljivo prvi na tabeli, dolaze sa trecom ekipom, rutiniramo ih lagano, liverpulu nedovoljna pobeda protiv napoija kuci, imamo bod vise

eto

lagano :fantom:

 

Link to comment
Најбоље да се нисмо квалификовали за Лигу шампиона, много су јаки противници. Ни у Лигу Европе не би требало да идемо, и тамо неко може да нас победи. Што се домаће лиге тиче, ту нас гробари такође понекад добију: према томе, Друга лига је једино решење. 
 
Не сећам се да сам уживо видео пластичнију примену "Боље бити први у свом селу него последњи у граду" менталитета. Тај фантастични микс комплекса ниже и више вредности би требало кандидовати Унеску као културно добро Србије, надам се пред изумирањем. 
 
"А у среду тога дана, јебаћемо Бутрагења, Санчеза и Валдана", бре! "Токијо је мали град, Јапанци су пичке"! Хајде доста пицуљаштва, чега се плашите? Наш пук је обрисан са стања, јебе нам се за бодове, сада ваља три велике журке направити да цела фудбалска Европа зна да смо се вратили, а резултат ко јебе: ми наше плаћамо 100 сома и они пристају због Звездиног дреса, а они своје пола милијарде јер ко би носио дрес клуба млађег од мене из неке љубави? Набијем их све на кура , караћемо их ружно!
 
Od slova do slova... [emoji7][emoji7][emoji7]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, porucnik vasic said:

Ма ја не видим чему тај песимизам. Ми се нисмо надали ни прошле године да прођемо оне несрећме Малтежане. Овде године нико није ни очекивао ЛШ. Нек сакупе искуство, нек Милое пече занат. Напросто, памтиће нека деца ове утакмице, правиће своје приче и легенде. 

 

Eee, a sta si sve pricao za ovo lazno takmicenje. A sad ga imas na avataru!

Link to comment
13 minutes ago, Plajvi said:

Govedarica u penziju, silent hero na avataru do daljnjeg. :)

 

co-najbolji asistent kvalifikacija, sa 3 asistencije :sleep:

 

a Ben prvi strelac, 6 golova

Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Gotovi smo svi što gledamo na RTS-u, jer će Aca da davi... Ima svaki put da izgovara, sa perverznim zadovoljstvom, celo ime i prezime... :(

 

Jbt, kakav debil:isuse:

Juče se prodrao "kakva fantastična grupa!"kad smo izvučeni...nisam ni znao ko je u C, taman se ponadah, onda bio zum na Terzinu facu, bilo mi sve jasno:D

Link to comment

ja uzeh karte za anfield. hospitality package. tast dobio zadatak da obezbedi za beograd. zna li se kako ce da prodaju karte, u paketu ili pojedinacno? i kad pocinje prodaja?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...