Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Da budem 100 odsto iskren, nije grupa kakvoj sam se nadao, iako sam se nadao atraktivnoj grupi – to je Liga šampiona. Paris Sen Žermen je jedan od najuzbudljivijih timova i njihov cilj je da osvoje LŠ, pa ćemo sa njima igrati dva interesantna meča. Napoli smo pobedili u pripremnoj utakmici, ali nas sada čekaju dva potpuno drugačija susreta. Bio sam u Napulju sa Dortmundom, tamo je atmosfera zaista vrela, tamo sam ‚zaradio‘ i suspenziju kada sam dobio crveni karton. Moram da se popravm“, rekao je Klop, a potom se osvrnuo i na Crvenu zvezdu:

Gledao sam sinoć Crvenu zvezdu, prošli su i siguran sam da će na njihovom stadionu biti veoma, veoma napeta atmosfera“, rekao je 51-godišnji stručnjak i zaključio:

Žreb je težak za nas, ali mislim da ni PSŽ i Napoli nisu gledali u treći šešir i priželjkivali Liverpul. Liga šampiona je najveće klupsko takmičenje – i treba da bude teško“, izjavio je samouvereni nemački trener.

 

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Ne mogu da verujem da ovde neko stvarno vise prizeljkuje Nejmara i Salaha, po cenu kantanja, nego da su nam zapali Lokomotiva, Porto, Shalke.

Ako smo se potajno nadali laksim protivnicima u kvalifikacionoj fazi, zasto smo se limitirali na ideju o topovskom mesu? Jel toliko nezamislivo da ova Zvezda u danasnjem fudbalu ne moze da bude treca u LS grupi pa od proleca da igra u LE? Zvucite mi kao neke starlete koje idu u pozoriste da bi udarile sefli i okacile ga na Instagram i FB (a ne naravno da bi gledale predstavu). Na kraju krajeva, sta ako oni ne potegnu prve timove i ostanemo svi uskraceni za kilo gela u Nejmarovoj kosi ili kovrdze Mo Salaha?

 

Uostalom sinoc smo za 3minuta dali 2 gola i prosli dalje-koji je to tek morale boost za ovu ekipu?!

Pa ne radi se o prizeljkivanju, nego o komentarisanju neceg sto se vec desilo, jebiga. Kad smo tu, ne mozemo da biramo, dobili smo sto smo dobili, uzivajmo. Naravno da bi bilo bolje da je bio jedan slabiji protivnik, ali iskreno, nadao sam se jednom velikom imenu. 

Link to comment

na stranu  ko je šta želeo ali nije u redu da Liverpul bude u trećem šeširu, kome god da je zapao

 

može Psg, može Liverpul, ali iz prvog šešira, a ne ovako

Link to comment
Just now, levi said:

na stranu  ko je šta želeo ali nije u redu da Liverpul bude u trećem šeširu, kome god da je zapao

 

može Psg, može Liverpul, ali iz prvog šešira, a ne ovako

:D

 

sto jes jes

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Ne mogu da verujem da ovde neko stvarno vise prizeljkuje Nejmara i Salaha, po cenu kantanja, nego da su nam zapali Lokomotiva, Porto, Shalke.

Ako smo se potajno nadali laksim protivnicima u kvalifikacionoj fazi, zasto smo se limitirali na ideju o topovskom mesu? Jel toliko nezamislivo da ova Zvezda u danasnjem fudbalu ne moze da bude treca u LS grupi pa od proleca da igra u LE? Zvucite mi kao neke starlete koje idu u pozoriste da bi udarile sefli i okacile ga na Instagram i FB (a ne naravno da bi gledale predstavu). Na kraju krajeva, sta ako oni ne potegnu prve timove i ostanemo svi uskraceni za kilo gela u Nejmarovoj kosi ili kovrdze Mo Salaha?

 

Uostalom sinoc smo za 3minuta dali 2 gola i prosli dalje-koji je to tek morale boost za ovu ekipu?!

Нема бре шта да се прижељкује. Жреб је објављен. Сад има се игра, а не кука и нариче као бабе на сахрани у Билећи. Биће ово добра школа за тим, тренера, клуб у целини. А ти ако знаш резултате одмах трк у клаџу.

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Нема бре шта да се прижељкује. Жреб је објављен. Сад има се игра, а не кука и нариче као бабе на сахрани у Билећи. Биће ово добра школа за тим, тренера, клуб у целини. А ти ако знаш резултате одмах трк у клаџу.

 

Kojom logikom si dosao do ovoga?

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...