Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Milosh76 said:

 

Imas njihovu sezonsku? Zar uopste ima karata na blagajnama za Borusiju ili Bajern recimo? Zar oni ne prodaju ceo stadion sezoncima?

nemam sezonsku, a na ostala pitanja odgovor je nemam pojma :D

Link to comment

A možda može i onaj piter krauč meme kad pokušava da šutne pogančića. 

 

Ja se usro kad je ušao onaj šaćirijev izduženi brat reko sad kad nam još ovaj zatreperi leptirićem na grudima. 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Zar uopste ima karata na blagajnama za Borusiju ili Bajern recimo? Zar oni ne prodaju ceo stadion sezoncima?

 

Nije ceo stadion ali barem 90% je sa sezonskim. Puste za bundesligu neki kontigent za zapad, i one visoke platforme odakle ne vidis nista a cene blagi uzas. Za Evropu, ako ih izvucete mozda se i nadje od tapkarosa ili preko kluba. Zajebani nemci, skoro 100% posete na stadionima, narocito zuti i bavarci

Capture.JPG

Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Zahvaljujem... znaci mrka kapa od gledanja Dortmunda i Bajerna uzivo... 

 

Kako da ti kazem...ja sam hteo da idem da gledam Borusia-Liverpool pre dve godine, nasao lika sa sezonskom ali uzalud, i za sezonce karte prodate kad izvucene grupe. Otisao ispred stadiona, karte kod tapkarosa po 200-300 evra za mesta ispod neba.

 

Koga god da izvucete danas odmah na sajt kluba, pa na tickets pa add to favorites pa refresh kad god imate vremena. Puste ponesto na javnu prodaju ponekad. Il drugari, braca, rodjaci pa nek obijaju pragove. Nema pomoci.

Link to comment
1 minute ago, levi said:

pa moraju valjda da odvoje neki deo karata za goste, po pravilima 

 

pod uslovom da ne dobijemo zabranu vođenja navijača u goste, u najboljem slučaju 

 

Odvoje al to sve ide preko kluba. Ili barem vecina. Mislim, sta mene sprecava da odem na blagajnu u Madridu i kazem "navijam za Zvezdu, daj 10 karata" pa ih valjam gastosima za po 500 marki. 

 

Ono jes, taman bi falila baklja-dve gde god, pored svih uslovnih koje imate oprostili bi se od Evrope na jedno par godina

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...