Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

sudija jeste bio odlican

utakmica je bila "prava takmicarska", ogroman ulog, pritisak sa tribina, nije to jednostavno odrzati pod kontrolom

 

 

nego ide na kurac ovo prozivanje savica, pa i pavkova

jeste, gresi savic, ima padove koncentracije, ali isto tako je evo drugu sezonu clan zvezdine odbrane koja prima jako malo golova(bese druga najbolja odbrana iza bas rbs po broju primljenih golova u grupama le), a protivnici nisu bili nimalo naivni

ne znam otkud sad ta ideja kako ce on biti ne znam kakva rupetina u ls

a pavkov tek je poseban slucaj. decko nije top napadac u evropskim okvirima, ali ko nije ideo njegov doprinos jos u trnavi i sinoc i njegovu ulogu u preokretu, ne samo rezultata, nego uopste pristupa zvezde sinoc, ne znam sta gleda

ne mora se biti profesionalni fudbaler da bi znao koliko ekipi znaci kad se pokazu zubi protivniku, koliko se sve menja cak iako si nominlno slabiji ako resis da nije gotovo i das sve od sebe

mi smo "realno" do onog faula nad pavkovim i trenutka kad krsticic krece da otkine glavu onom mamlazu bili ispali. bez ikakve ideje kako ugroziti gol protivnika

opet je dobio gomilu duela, ucestvovao kod gola, ali eto nije to dovoljno, ajde da se sprdamo zato so je u zvezdu dosao iz radnickog, a ne iz serije a

 

 

raduje sto mislim da zvezda ima rezervi, nekoliko igraca koji nisu poceli (ili uopste igrali) sinoc koji mogu da doprinesu

ima do prvog kola sasvim dovoljno vremena da se restartuju, sto fizicki, sto psihicki, da se dodatno uigraju, pogotovo ove novajlije

videcemo danas grupu, ali moze ova zvezda da igra na rezultat protiv vecine ekipa u evropi, osim bas onih top 10 ala tipa real, barsa, psg, city, juve...

ne kazem da je egal sa ostalima, ali sam siguran da necemo sluziti za napucavanje gol razlike

 

i jos jednom, mnogo mi zao sto radonjica sad prodaju

nikako ne razumem logiku. stizu pare od uefe (ogromne za nase uslove), ls je kao stvorena za njega da podigne sebi cenu, jebao ih olimpik iz marseja i 10 ili koliko vec miliona

da ne odigra minut u ls ili da odigra bas lose, njemu cena ne bi znacajnije opala, a sa druge strane moze se visestruko povecati

i to samo sa te novcane strane, za koju me realno i zabole kurac, posto niti znamo gde te pare odlaze niti zasto se trose

on je deo ove ekipe i itekako nam znacio an toj poziciji, pogtovo za fudbal koji igramo u evropi i koji cemo skoro sigurno nastaviti igrati i u ls

 

 

i sta bi na kraju? jel dolazi onaj napadac sto je bio "gotov" pre dva dana iz francuske lige?

vidim neko opet pominje boacija. to zajebancija ili?

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Kakva vest za navijače Crvene zvezde! UEFA je odlučila da preinači prvobitnu kaznu Crvenoj zvezdi i umesto dve utakmice pred praznim tribinama, srpski šampion je sankcionisan jednim mečom bez publike, pored finansijske kazne. To znači da će prvi meč Lige šampiona dočekati sa publikom na tribinama stadiona Rajko Mitić.

 

 

Jel ima neka zvanicna potvrda?

@Apollo Creed

Daj onu sa tompusom!

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Kakva vest za navijače Crvene zvezde! UEFA je odlučila da preinači prvobitnu kaznu Crvenoj zvezdi i umesto dve utakmice pred praznim tribinama, srpski šampion je sankcionisan jednim mečom bez publike, pored finansijske kazne. To znači da će prvi meč Lige šampiona dočekati sa publikom na tribinama stadiona Rajko Mitić.

 

do jaja

 

jeste da to povecava sanse da nas majstori sa severa izbace potpuno iz evrope, ali bila bi prevelika steta da posle skoro 30 godina cekanja, sto zvezde da zaigra ligu sampiona, sto lige sampiona da zvezda zaigra u njoj :fantom: tu prvu utakmicu igramo pred praznim stadionom

 

jos ako se podesi da prvo kolo igram kuci protiv nekakvog reala, barse ili zasto da ne bajerna...

Link to comment

Doci ce 80k ljudi, bice zakrcena atletska, kakve crne stepenice. 

Izvukao sam tamo sta sam izvukao, ali bih voleo Barselonu, Dortmund i Ajax. :D Sve gospoda. I jos ima neki socijalni Wizzair let za Dortmund, taj avion ce pasti. :D

Link to comment

Sad kad se hladne glave analizira...Prošli smo iako smo bili mnogo lošiji u ovoj utakmici. Taktički su nas ubili, realno je Miloe to slabo postavio za razliku od 1.utakmice. 2 top pojačanja nam ne odigraju ni sekund sinoć. Pavkov izdominira iako je očigledno da Miloe nema baš puno razumevanja za njega.Čudno sve.

Link to comment

real, benfika, liverpul da bude grupa sa najvise osvojenih titula (igranih finala)

lokomotiva, benfika, psv da prodjemo dalje kao prvi i da imamo lakseg protivnika u 1/8 finala :fantom:

 

Link to comment

Ma klasična u fudbalu je sve moguće tekma. 

 

Borjana ipak još jednom pohvaliti. Svašta je skinuo na kraju. I slobodnjak i šut glavom i debur sa 6 metara. Nisu to neki šutevi bili ali... 

Link to comment

Realno me onako baš zabole koga ćemo da izvučemo, al bilo bi dobro da izvučemo ManUtdmakar 1 bezveznjake, pa da se pokoljemo za 3.mesto...:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
8 minutes ago, aram said:

dajte dortmund pa da vas i gledam :D

 

Imas njihovu sezonsku? Zar uopste ima karata na blagajnama za Borusiju ili Bajern recimo? Zar oni ne prodaju ceo stadion sezoncima?

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...