Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

http://www.srpskacafe.com/2018/08/banjaluka-proslavila-podvig-crvene-zvezde-video/

 

Поздрав из кафића Џери на Ребровцу у Бањалуци. Ту се славио Краснодар, ту се слави Салцбург.

Хвала ти Владане Милојевићу!

Хвала ти Бене, хвала Милоше!

Хвала ти Борјане!

Хвала ти Боже једини!

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Očajnih 178 minuta protiv salcburga, ali pravim timovima je dovoljno i dva dobra minuta da uđu u lš. Kada se priključi boaći, a kafu i ebesilio dovedu u red, nisam siguran da nećemo uzeti neki bod u lš.

Link to comment

dokopah se sobe u hotelu. moj highlight utakmice je posrbica. bilo mi je zadovoljstvo upoznati ga. inace nezaboravno vece. meni se navijanje nije svidjalo, pevale se pesmice ali se malo bodrio tim. samo moje skromno misljenje. jug je bio nas ali su zapad i istok gotovo kompletno bili njihovi. to je bio moj utisak sa staduona. mislim da se previse legende prepricavaju. 

Link to comment

Medju onima sam koji su najvise bili protiv Pavkova, ali decko je veceras uneo preokret... Ba sam komentarisao kako nas ovi odvaljuju od zivota a niko od nasih da udje malo ostrije, da popije zuti karton, da pokaze zube, a ne da gledamo samo kako nas rutiniraju... I on udje izgazi i izuje onog nesrecnika, dobije skoro sve vazdusne duele, bude skroz miran kada ga je onaj majmun izgazio i sa onom calmom i obrvama odigra muski do kraja. Alal vera!

Link to comment

Eto, a mislili smo da je pavkov samo 1 obična kombina koja služi za lopovluk, kako nas je samo demantovao kršni meraklija. Borio se uspešno na dva fronta, sa čalmom i sa salcburgom. Ubuduće poštovanje za svako pojačanje koje stigne iz niša, spartaka, napretka ili zete, možda se tu bude krio neki novi pavkov

Link to comment

Volim vas ljudi!!!!
ZVEZDA LEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
Pavkov covek preokreta pobio se za sve pare! Sve sto ste vec rekli stoji.
A sad spijenje sutra je zreb :)

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Ben je bog, nije imao sa kim da igra napred. Miloje dao austrijancima igrača fore počevši opet sa milićem, ali nije im pomoglo, trudio se i vujadin da sjebe koliko je bilo u njegovoj moći, ali ni to nije vredelo. Ludilo 4 boga je nadjačalo sve slabosti

 

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...