Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neverovatno. Fenomenalan uspeh. Izbacismo boljeg, ali to je fudbal. Milojević, Ben, Degenek, Borjan carevi.

Savić bi trebalo da ide.
Savić je tip koji se kurči, a na utakmici pravi brainfartove, da li zbog neznanja ili zbog straha, šta li već. Jadno mi je i ono valjanje po travi, apsolutno seljački potez. Sada nemamo pravo da se bunimo kada neki javor zalegne na travu Marakane.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
17 minutes ago, elementary said:

Ali faca Pavkova u krupnom planu emoji16.png

 

 

 

 

 

U jednom trenutku pomislih Lepa Brena posle 30. operacije

Nije mu do smeha, al zabolece ako se nasmeje

Edited by hefaca
Link to comment

Mislim da na Kalisu ima vise ljudi nego na Marakani kad je puna :D Ore se navijacke pesme po Dorcolu...

 

Meni stvarno nije bilo dobro kad je svirao kraj. Iz kakvog ocaja se vratismo... Borjan, Degenek, Ben, Pavkov... 

 

Kako sad zaspati veceras?

Link to comment
1 hour ago, Aleksandar88 said:

Onaj lik sto priča sa Benom garant Simović, možda mu konačno priznaje da nije loš igrač :lol:

 

Bena je smarao izvjesni Miro Geak iz Bijeljine.
Lik je odranije poznat po tome što je na jednom derbiju zaganjao jednog igrača Partizana, mislim Sašu Ilića.

Inače, hvala Miloju i momcima na tome što su mi na najljepši mogući način zaokružili inače sjajan dan za pamćenje (u kom sam ugovorio vrlo pristojnu povišicu plate).

Link to comment

Zvezdin moto za LS iz pesme Marko Kraljevic i Musa Kesedzija:

 

"Jaoh meni do Boga miloga,

Gdje pogubih od sebe boljega."

 

Kao sto se nekada kao dete radovah Markovoj pobedi nad junak-Musom, tako se i sada radujem zbog Zvezdinog ulaska u LS, iako je bolji tim ispao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...