Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, *edited by mod said:

Nista gore od gola u 45om, pri tom mi deluje da je Borjan mozda i mogao bolje da reaguje. Sto se tribina tice do gola ste se solidno culi.

 

sta je trebao da uradi, da izleti na centarsut koji pada na 7-8 metra od gola, gde mu je ceo sesnesterac pun svojih balvana ? btw, ovaj bogomoljac razvaljuje od fudbal

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolje sto ste ga primili. Da je ostala nula nastavilo bi se sa jajarenjem i pre ili kasnije bi ga primili. Ovako sad nemate kud i mora agresivnije. Taman 10 minuta da se dogovori nova taktika.

 

E sad sto ce to verovatnije doneti 3:0 nego 1:1 je druga prica. Svakako su sanse male, al mi se cini sad malo vece nego da he ostalo 0:0.

Link to comment

Cisto da znate da komentatori sa BT Sporta sve vreme pricaju kako Salzburg ima ogromnu podrsku navijaca "sto su pokazali balonima na pocetku utakmice" :D

Link to comment
Juce: ovaj tim je cini mi se jaci od onog iz 91.
 
Odmah nakon gola: ovaj tim je kao Javor, kao da amateri igraju sa profesionalcima.
 
I tako uvek na svim temama.
Objektivnost nam nije vrlina.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, FPLS said:

Ma sve je ovde jasno, razlika u klasi je ogromna.

 

95% LS timova bi raznelo ovaj Salcburg, a oni protiv nas deluju kao Barsa iz najboljih dana... 

nisam ja bas siguran da će Salcburg da bude za popravljanje gol razlike u LŠ. čak sam uveren da neće. ako prođu naravno.

Edited by Ted
Link to comment
Just now, Ted said:

nisam ja bas siguran da će Salcburg da bude za popravljanje gol razlike u LŠ. čak sam uveren da neće. akp prođu naravno.

Dobar je tim, dovoljno dobar da nas rutinira, a nismo ni mi vise bas raspad. Nece biti neki faktor u CL, ali sumnjam da ce biti za popravljanje gol razlike [kao sto bi mi, realno, bili]

Link to comment
Ne znam zašto ali se uopšte ne nerviram. Gledam ladan kao špricer. Ispunili smo plan plasmanom u Le ,Lš jednostavno nije za nas i ako se slučajno plasiramo. Podseća ovaj meč na onaj sa Cska,isto primljen gol u "nezgodno vreme" .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Apsolutno tacno. S tim sto bih dodao da uz par taktickih i igrackih promena mozemo do gola. Samo sto pristup mora bas mnogo da se promeni.

Salzburg je vrlo ozbiljna ekipa!
Link to comment

jbg. bolji su bili za još jedan

 

živ nisam da vidim kako miloje juri rezultat. mislim da će biti još čvršća defanziva, a u 80om svi u napad, jedan je vujadin

Link to comment

nije bilo realno da se na ovaj način izdrži 120 min bez primljenog gola, znači na vreme smo to pregrmeli, bolje nego na početku drugog, ili na kraju :sleep:

 

ajde sad samo polako

Link to comment
6 minutes ago, Timmy said:

Bolje sto ste ga primili. Da je ostala nula nastavilo bi se sa jajarenjem i pre ili kasnije bi ga primili. Ovako sad nemate kud i mora agresivnije. Taman 10 minuta da se dogovori nova taktika.

 

E sad sto ce to verovatnije doneti 3:0 nego 1:1 je druga prica. Svakako su sanse male, al mi se cini sad malo vece nego da he ostalo 0:0.

Kvalitetan rezon.

Link to comment

Ma ajde što su ozbiljni nego su brzi ,nismo mi navikli na ovaj tempo i ovakvu brzinu igrača . Tek su opasni iz kontri tako da ne verujem da će naši naprasno krenuti svi napred. Biće kao protiv CSKA pokusacemo da pritisnemo zadnjih 15 minuta pa šta bude ,ako pre toga ne primimo još neki a to će biti baš teško.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:

Dobar je tim, dovoljno dobar da nas rutinira, a nismo ni mi vise bas raspad. Nece biti neki faktor u CL, ali sumnjam da ce biti za popravljanje gol razlike [kao sto bi mi, realno, bili]

kad smo vec kod toga ne mislim da bi i vi bili tim za nakantavanje. drugacije bi to bilo od ovog veceras, za sada pucate pod pritiskom, a ove vrste pritiska ne bi bilo u LS

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...