Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Inace ne verujem da RSB u revansu moze mnogo boljeg od ovoga sto su pokazali veceras, zbog toga sanse realno bar 50/50
 
Moze biti lako i tamo repriza vecerasnje utakmice pa do penala...
 
Odbrana nam je dobra ali kada odbrane u 90% izbacuju napred bez ikakvog plana... A to je ono sto najvise fali i ne moze samo Krsticic. Fali neko da primi i zadrzi loptu i deli dalje i poseduje siguran pas. Od Ebisilia nismo nista videli, tesko da ce u revansu.
 
Kafu ce biti dobar, ali je kasno stigao, ekipi defintivno treba bolji napadac...
Povređen je Ebi. Još od prve utakmice sa Spartaka,zato nije ni bio u kombinaciji ,ušao bi on sigurno da je fit.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
o da, mnogo bolje smo delovali nazad sa babicem. degenek je u prvom zakrpio tonu rupa.
 
ozbiljan problem smo imali u vezi, mislim da smo i lose trcali pa su vezni preterano carinili loptu. mnogo smo pretrcali, ali nekako lose. nedostaje igrac koji moze promeniti stranu jednim pasom.
 
tamo ce biti malo otvorenija utakmica sa vise prostora za radonjica i kafua koji ce, opet, imati jos par treninga sa timom i skontati neke stvari malo bolje. 0-0 kuci je ok rezultat, malo su nam porasle sanse ali i dalje su oni favoriti.

Мене Бабић баш изненадио. Оно што сам мало гледао прошле године било јако лоше. Холанђанин може да да књичан пас, опали из даљине. Звезда ако уђе у Лигу лажних шамиона неће да прође као Марибор.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Ovako izgleda Salcburgova rezervna garnitura koja je toliko slicna nasim dresovima da smo mi morali da igramo u plavim. U ovom su igrali u proslom kolu protiv Skendije

 

salzburg-shkendija-600.jpg

Link to comment

Mozda malo previse opreza sa obje strane, ali ok, ocekivano vjerovatno. Oni su kvalitetniji, ali nisu tim protiv kojeg se ne moze. Tamo ce ipak vjerovatno malo vise rizikovati. Nadam se da cemo uspjeti da istrcimo neku kontru..

 

 

Link to comment
31 minutes ago, Bright Billy said:

 

dobar je solun. mislim, jesu vasi al ih ja bas simpatisem.

 

 

 

samo sam se iznenadio kad sam video prošlo kolo sa spartakom, ne iz subotice, ovo sa benfikom. žreb pakao

:ohmy:

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

samo sam se iznenadio kad sam video prošlo kolo sa spartakom, ne iz subotice, ovo sa benfikom. žreb pakao

:ohmy:

Зато што су други клуб у првенству.

Link to comment

trkacki smo odlicni. recimo, bakula uspeva da pokrije dve pozicije - zadnjeg veznog i libera... 

 

on i ben su najvise pretrcali veceras, racunajuci oba tima. 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Upuceni za Zuleta kazu da je u mladjim kategorijama imao pravi skolski centarsut, popularnu "kiflu", a onda se nagruvao, upao u sadasnji defanzivni majndset i otada samo bije loptu. 

Link to comment

"Savić, Radonjić i ja smo u meč ušli pod injekcijama, nas dvojica smo izdržali, Vujadin nije i sigurno će dati sve za revanš. Nadam se da će biti spreman", zaključio je Stojković.

 

U revansu ce biti bar pola nasih navijaca, tako da cemo opet biti "domacini". Jos kad bi se uzdrzali od raznih povika, skandiranja.... bilo bi sjajno.

 

Ako smo predali zalbu, verovatno ce biti razmatrana pocetkom septembra, nakon izvlacenja Grupa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...