Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

U revansu cemo imati domaci teren sto se podrske tice ali ovi likovi su tamo dobijali Lacio, Marsej, Sosijedad i mnoge druge.
Nasima svaka cast sto im jos jedna top evropska ekipa nije stvorila sansu. Takticki smo izuzetni, steta sto nemamo vise oruzja u napadu ali onda bi bili pravi Atletiko a ne onaj za siromasne.

Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

Babić je ovo poluvreme odigrao kao da je Godin. Prošle godine nije bio ni izbliza ovako dobar. Ne znam da li je fluke možda.

 

o da, mnogo bolje smo delovali nazad sa babicem. degenek je u prvom zakrpio tonu rupa.

 

ozbiljan problem smo imali u vezi, mislim da smo i lose trcali pa su vezni preterano carinili loptu. mnogo smo pretrcali, ali nekako lose. nedostaje igrac koji moze promeniti stranu jednim pasom.

 

tamo ce biti malo otvorenija utakmica sa vise prostora za radonjica i kafua koji ce, opet, imati jos par treninga sa timom i skontati neke stvari malo bolje. 0-0 kuci je ok rezultat, malo su nam porasle sanse ali i dalje su oni favoriti.

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

Kako su garniture dva kluba sličnih boja, UEFA je poslala dopis u kojem je odlučeno da Zvezda igra u plavim dresovima.

Do ovakve odluke UEFA je došla jer su obe garniture Salcburga, crvene ili crveno-bele, pa je Zvezda morala da izađe u plavim.

 

A gde je treca garnitura Salcburgu?! Moras imati trecu g<rnituru, sto je nama plava, secam se i seksi narandzastih :wub:

 

Po kom fazonu UEFA odlucije da domacin igra u trecoj garnituri? A u revansu normalno opet plave, jebi ga gosti ste....

Link to comment
Just now, assignment said:

 

A gde je treca garnitura Salcburgu?! Moras imati trecu g<rnituru, sto je nama plava, secam se i seksi narandzastih :wub:

 

Po kom fazonu UEFA odlucije da domacin igra u trecoj garnituri? A u revansu normalno opet plave, jebi ga gosti ste....

 

uefa seratori. al kapiram da je odgovaralo i nama i njima jer se ovako bolje vide sponzori...

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

dobre su ove nove kvalifikacije, pravo cistiliste. ekipe koje prodju u grupe mocice tamo da se nose sa onim teskasima...

mislim da se i u solunu slažu sa ovim razmišljanjem

Link to comment

Odlican rezulat uz ocekivano ubijanje igre. Duplu nulu bih potpisao i pecatirao pre prve utakmice. Jovicic i Zulo odlicni, ovo su nacrtane utakmice za njih.

Ovaj njihov Pongracic je stoper za Bajern za godinu-dve, svaka cast za skauting. Bas deluje predobro, bar sto se ovog uzorka tice.

Link to comment

Inace ne verujem da RSB u revansu moze mnogo boljeg od ovoga sto su pokazali veceras, zbog toga sanse realno bar 50/50

 

Moze biti lako i tamo repriza vecerasnje utakmice pa do penala...

 

Odbrana nam je dobra ali kada odbrane u 90% izbacuju napred bez ikakvog plana... A to je ono sto najvise fali i ne moze samo Krsticic. Fali neko da primi i zadrzi loptu i deli dalje i poseduje siguran pas. Od Ebisilia nismo nista videli, tesko da ce u revansu.

 

Kafu ce biti dobar, ali je kasno stigao, ekipi defintivno treba bolji napadac...

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da se i u solunu slažu sa ovim razmišljanjem

 

dobar je solun. mislim, jesu vasi al ih ja bas simpatisem.

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...