Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

šta ja znam, meni se čini da je Zvezda odigrala upravo ono što je htela. jes da to nije lepo za oko, ali ipak bez primljenog gola se ide na revanš, što je odlična situacija. nije mala stvar odigrati protiv onih nulu, nešto ne verujem da su baš česte utakmice koje završavaju bez postignutog gola. nisu ni Austrijanci nešto navaljivali žestoko, igrali su i oni sa većom dozom opreza.

 

za očekivati je otvoreniju i zanimljiviju tekmu tamo.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Bright Billy said:

odvalicemo ih tamo 1-1

 

Ако сам добро чуо,тамо су наши већ купили скоро 60% карата од капацитета стадиона тако да ће мо имати домаћи терен.

Link to comment
23 minutes ago, Ivo Petović said:

Interesantno da je Zvezda bolje odigrala drugo poluvreme u odnsou na prvo iako je u jednom trenutku izgledalo da su već u prvom na izmaku snaga.

 

Dobre izmene Miloja.

 

Babić i Degenek su mi se poprilično dojmili, oba beka su odigrala solidno, kao i oba centralna vezna. Nedostajalo je malo kreacije napred, Ben je premija za Zvezdu, ali ipak nije taj tip igrača.

 

Salzburg odličan i jako pametan.

 

Sudjenje fenomenalno.

ocekivano je to i cesto tako

ume miloje da udeli dobre savete i izanalizira i nas i protivnika za poluvreme

21 minutes ago, Milosh76 said:

Ocekivana utakmica, prava sahovska partija :D

 

Kad se gleda ukupno, njihov posed iz koga su imali mozda jednu polusansu, a mi vise kornera, vise suteva u okvir gola, bolje sanse za gol. Steta sto bar nesto nije uslo.

 

Imamo dobre sanse za prolaz, a ovi nisu nimalo naivna ekipa.

 

Nadam se da Olimpik nece odustati od stelth Radonjica

ne zajebavaj

 

nije dao gol, nije bila njegova utakmica, nekoliko (uobicajenih) gluposti, ali je i veceras bilo ocigledno da je on nas daleko najbolji tehnicar

ovakvoj zvezdi jako treba 1 takav igrac koji je u stanju 1 potezom  "iz nicega" stvoriti sansu/gol

 

 

o utakmici nisam siguran sta da mislim

dosadno u pm (odnosno bilo bi da ne igra zvezda),posebno prvo poluvreme

kad se pogleda statistika posebno posed i pasovi, covek bi zakljucio da su nas unistili

 

sa druge strane 1 vrlo efikasna ekipa kao sto je red bul ne da nije dala gol, nego sansu nije napravila

 

mislim da su sanse za prolaz 50/50 %

bice jako bitno ko prvi da gol tamo

za razliku od nekih forumasa ne ocekujem neku mnogo ofanzivnu igru red bula tamo od pocetka

kako vreme bude prolazilo, ako ne bude golova pritisak ce biti veci na njima

 

 

na stranu sto bi navijacki voleo zvezdu u ls, deluje mi i da ova ekipa ima sta pokazati

jako se dobro branimo i verujem da protiv vecine ekipa, osim ovih bas top klase tipa real, barsa, juve, bajern zvezda moze do nekog boda

cisto sumnjam da ce nas ako se nadjemo tamo zadesiti sudbina dinamo zagreba i slicnih klubova, da cemo zavrsiti bez boda i gol razlikom -20

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
1 minute ago, Блок_64 said:

 

Ако сам добро чуо,тамо су наши већ купили скоро 60% карата од капацитета стадиона тако да ће мо имати домаћи терен.

sumnajm da bi uefa, a pogotovo domacin to dozvolili

 

ima neko pravilo, valjda 10% za goste

 

a ovi sto kupuju "kao obicni gledaoci" ima medju njima sigurni dosta nasih gastosa, samo ne znam kako iko moze znati u ovom trentuku koliko je takvih kupilo karte i da li je to 1 ili 60% kapaciteta stadiona?

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

sumnajm da bi uefa, a pogotovo domacin to dozvolili

 

ima neko pravilo, valjda 10% za goste

 

a ovi sto kupuju "kao obicni gledaoci" ima medju njima sigurni dosta nasih gastosa, samo ne znam kako iko moze znati u ovom trentuku koliko je takvih kupilo karte i da li je to 1 ili 60% kapaciteta stadiona?

 

Може преко интернета да се се  купе карте.Цена је ваљда ако се добро сећам 27 евра.Највише две карте може једна особа да купи- резервише.

Link to comment

veći posed i tzv. kontorla ne mora da znači da ćeš uraditi nešto posebno. Salcburg iz poseda nije napravio gotovo ništa, osim optičke varke da su bolji. šta više, imali su sreće pošto su dve Zvezdine šanse bile vro ozbiljne. ja bih reako da su šanse 50-50.

Link to comment

 

1 hour ago, aram said:

jel ovaj stojković ovako uvek? ovo večeras je odlično.

 

Stojković je jedan veliki car koji je prošle sezone iz ne znam kojih razloga više puta popljuvan kao da je ne znam kakav nesposobnjaković u suštini je jedan od najstandardnijih naših igrača i fizički je spreman da igra u bilo kojoj ligi Evrope, pogledajte kako je odradio akciju u 80i nekom. Čovek trči kao mašina i jako retko gubi duele. Pri tom, ove godine je još bolji na lopti. Jebe ga malo centaršut ali to je problem i mnogo boljim igračima od njega. Ipak je on desni bek.

 

Odličan rezultat, rekao bih. Miloje se baš povukao u drugom, jasno je da je išao da ne primi gol i mislim da je to pametan rezon jer mislim da ćemo ga dati tamo. Kafu u prvoj postavi je očigledno greška, Radonjić kao i protiv Slovaka samo što sada nije dao gol, manje više sve sam, al zato pizdi na druge kada mu ne dodaju pa gestikulira. Jovičić je odigrao carski, kao i cela odbrana, pogotovu centralni bekovi.

Optimista sam pred revanš.

Edited by Mil@n
Link to comment

Pohvalno je da nismo imali nijedan karton, nismo napravili nijedan faul u zoni suta, oni su imali jedan ili nijedan korner... ma doktorska odbrana! :D

 

Degenek je bio odlican veceras i cini mi se da se mnogo bolje kapira sa Babicem, nego sa Savicem...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...