Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako su garniture dva kluba sličnih boja, UEFA je poslala dopis u kojem je odlučeno da Zvezda igra u plavim dresovima.

Do ovakve odluke UEFA je došla jer su obe garniture Salcburga, crvene ili crveno-bele, pa je Zvezda morala da izađe u plavim.

Link to comment

Prosle sezone u grupi smo mi i oni primili najmanje golova...

 

Cini mi se da igramo u grcu, da nismo dovoljno opusteni. Kafu je trebalo da udje poslednjih pola sata, vidi se da nije uigran sa ekipom...

Link to comment

samo Krstičić ovde može da zadrži loptu pod pritiskom i da doda bez panike, fali još neko, Kanga, Ebicilio, Simić..

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 minute ago, 189- said:

zasto nema publike?

Zbunjujemo protivnike!

 

Deo publike je iza juga, gleda prenos na video bimu, a veci deo sedi po kaficima ili kod kuce i gleda prenos/strim.

 

UEFA naredila, sta ces!

Link to comment

kao nekom ko ne navija ni za jedan od ponuđeniih, mogu samo da konstatujem da je tekma smor živi. nešto slično kao Partizan-Videoton prošle godine. čini mi se da je i ta igrana bez publike

 

dobro, ako i revanš bude kao Videotonom kapiram da ćete biti srećni, al nešto se ne čini da će baš tako biti

Link to comment

Ovo je klasika koju smo igrali prosle sezone u Evropi. Tvrdo, cvrsto, dosadno, na 0-0 ili 1-0. Dobra vest je da, bez obzira na dosta okrnjen sastav, to i dalje prolazi, i to protiv veoma dobre ekipe. Ostaje da se nadamo da cemo umuvati jedan, mada je i 0-0 dobar rezultat pred revans.

Link to comment

Trio Radonja-Ben-Kafu bi u teoriji trebao biti bas zajeban za kontre, ali za sad nista od toga u praksi. Doduse, nisu se ovi bas otvorili, dominiraju ali isto igraju oprezno...

 

Miloje bi sigurno potpisao ovde 0-0, a i ja bih.

 

Kafu realno los, sto je i ocekivano s obzirom da je odradio 3 treninga a poslednju utakmicu odigrao prosle godine. Verovatno ce gurnuti Simica umesto njega oko 60. minuta.

 

Izgleda Babic ulazi umesto kilave Mirke.

Link to comment
Ovo je klasika koju smo igrali prosle sezone u Evropi. Tvrdo, cvrsto, dosadno, na 0-0 ili 1-0. Dobra vest je da, bez obzira na dosta okrnjen sastav, to i dalje prolazi, i to protiv veoma dobre ekipe. Ostaje da se nadamo da cemo umuvati jedan, mada je i 0-0 dobar rezultat pred revans.
Ako ćemo iskreno, u slučaju da prođemo RBS, najverovatnije ćemo imati sličan pristup u ostalim mečevima LŠ..

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...