Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

OK, ja stavio deset evrona na nasu pobedu, cisto onako, kvote u nemackom tipiku, 3,5. 3,1, 2,2

 

Sada procitao da ce biti video bim iza juga, UEFA rekla ok, ali vaze pravila kao da su u stadionu?!?! Znaci ako se upali baklja ili pojavi neki transparent koji nije pristojan po UEFI slede kazne. Za mene to prelazi stvarno svaku meru normalnog razuma.... 

Link to comment

meni je i dalje cudno da nema ni u najavi kazne za Spartu Prag posle upada navijaca..ne treba da cudi onda ako ce se navijanje van stadiona racunati kao da su navijaci na tribini

Link to comment
32 minutes ago, assignment said:

OK, ja stavio deset evrona na nasu pobedu, cisto onako, kvote u nemackom tipiku, 3,5. 3,1, 2,2

 

Sada procitao da ce biti video bim iza juga, UEFA rekla ok, ali vaze pravila kao da su u stadionu?!?! Znaci ako se upali baklja ili pojavi neki transparent koji nije pristojan po UEFI slede kazne. Za mene to prelazi stvarno svaku meru normalnog razuma.... 

 

 

taj fazon, veceras moram da pazim sta serem i u rodjenoj dnevnoj sobi... 

Link to comment
5 minutes ago, darkonet said:

meni je i dalje cudno da nema ni u najavi kazne za Spartu Prag posle upada navijaca..ne treba da cudi onda ako ce se navijanje van stadiona racunati kao da su navijaci na tribini

 

mozda ce spartu da procesuiraju naknadno jer je ispala pa nije hitno; nagadjam, nemam pojma kakva je praksa u tom slucaju. sto se video bima tice, valjda se prati jer je organizator klub... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

ne znam da li ima neke veze to sto su ispali, vidim samo da su  naknadno donosili odluke npr za nas, Sturm, Spartak, Hajduk

cak ni u onom hajlajtsu od par minuta izbacen je deo o upadu navijaca, kao da se nije ni desilo

Link to comment

dal drugima gledaju kroz prste ili ne, manje je vazno..

poanta je da smo milion puta upozoravani i opet nakon toga milion puta prave se ispadi..

cak i u slucaju dobrog rezultate veceras, ne bi se uopste iznenadio da dileje u revansu  naprave nove incidente, te da sve tri tekme u ls budu odigrane bez publike.. :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...