Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da podelim sa vama analogiju, koja je možda poznata nekima: kad u autu imaš kameru za rikverc i senzore, ja manje obraćam pažnju jer računam da će me tehnologija ispraviti. Da ne pričam kako je kada nakon duže vremena sednes u auto koje nema to. Videli smo i na SP da su neke (ne sve) sudije računale na VAR i nisu svirali ono što često bi bez tehnologije, zbog straha da se ne zajebu i računajući da će im kolega iz studija javiti šta dalje. Trebam li dalje objasnjavati.

 

 

mada pola ovih komentara dolazi od lurkera i trovača, tako da me ne čudi. 

 

Keleraba.

Link to comment
43 minutes ago, dragance said:

Da podelim sa vama analogiju, koja je možda poznata nekima: kad u autu imaš kameru za rikverc i senzore, ja manje obraćam pažnju jer računam da će me tehnologija ispraviti. Da ne pričam kako je kada nakon duže vremena sednes u auto koje nema to. Videli smo i na SP da su neke (ne sve) sudije računale na VAR i nisu svirali ono što često bi bez tehnologije, zbog straha da se ne zajebu i računajući da će im kolega iz studija javiti šta dalje. Trebam li dalje objasnjavati.

 

 

mada pola ovih komentara dolazi od lurkera i trovača, tako da me ne čudi. 

 

Keleraba.

Naravno da Miloje moze da prica i misli sta hoce, suludo mi je da ga neko na PPP "brani" od toga.

 

@Dragance Ne znam koje si ti SP gledao ali VAR se pokazao gotovo idealnim bas zato sto je sankcionisao stvari koje sudije ne vide ili za koje nisu sigurni sta je pa za svaki slucaj ne sviraju. A u 2018oj kada tehnologiju VARa moze da pokrije solidan mobilni telefon, u svetu profesionalnog fudbala nema smisla pricati o tome sta ce biti kada sednes u auto koje nema to. Jedini problem sa VAR u ovom tranzicionom periodu mogu da imaju igraci koji se na velikim takmicenjima zaborave da ih snima VAR pa dozvole sebi ono sto inace prolazi bez VARa. Doduse i to ce vecinom biti reseno koliko pocetkom naredne sezone.

Link to comment

VAR jeste bio odličan, ali me nervira kukavičluk sudija - ne sviraju, nego čekaju. No dobro, verujem da će se vremenom popraviti.

Edited by dragance
Link to comment
8 hours ago, renne said:

pa nije bila prošle godine

Bila je u grupi. Gol tehnologija je obavezna od grupne faze LE i plej ofa za LS. VAR se nece koristiti ove sezone u uefa takmicenjima.

 

 

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

ma nema to veze sa čelendžom što se nama desilo, nije to čelendž u tenisu, pa da elektronika presudi

i da smo imali čelendž, opet bi odluka zavisila od sudije i opet bi isto odlučio

 

inače i u tenisu je čest prigovor igrača na lenjost glavnog sudije, koji mnogo manje presuđuju i menjaju odluke linijskih sudija, od kad igrači imaju čelendž. ali tako i treba da bude

 

2 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

 

 

 

zanimljivo da 20 god čekamo da puste himnu lige šampiona na našem stadionu, a sad će se čuti samo sticajem okolnosti, jer neće biti nikoga da je izviždi, ili da se deru da se ne čuje, kao na Evroligi

Edited by levi
Link to comment

Spisak kanala koji prenose utakmicu... kradeno sa drugog foruma

 

 


5 Sport HD (Israel)
Arena Sport (Serbia)
Arena Sport (Bosnia)
BeIN Sports MENA 3 HD
BT Sport ESPN HD
Cosmote Esport 2 HD
Futbol 2 HD (Ukraine)
Kanal A (Slovenia)
Look TV HD (Romania)
MAX Sport 1 HD (Bulgaria)
RMC Sport 3 HD (France)
Sky Sport 252 HD (Italy)
Sky Sport UNO HD (Italy)
Viasat Football HD (Sweden)
ViaSport 1 HD (Norway)
C More Stream (Finland)
Cytavision Sports 2
DAZN Deutch (Germany)
O2TV Football (Czech Rep.)
OLL TV Player
TeleClub Sport Live HD
TEleClub ZOOM
TSN Malta 2 HD (Malta)
ViaPlay HD (Denmark)
ViaPlay HD (Norway)
ViaPlay HD (Sweden)
Ziggo Sports Extra 1
 

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...