Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Eno vidim da se pominje i Nesterovski iz Palerma. Do sad je citav tim spiceva bio dovodjen u vezu™ s nama. Valjda na kraju ubodemo nekog

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

do sutra u ponoć

 

mada je najverovatnije da niko ne dolazi. a i ako bi neko potpisao to je eventualno za neki minut u revanšu

osim ako bi Boćko odmah uhvatio avion, on može da igra i sad u utorak, ne treba ništa da mu se objašnjava

Link to comment
2 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Eno vidim da se pominje i Nesterovski iz Palerma. Do sad je citav tim spiceva bio dovodjen u vezu™ s nama. Valjda na kraju ubodemo nekog

pa onda bolje da nikog ne dovode

 

on u cv ima da se nadavao golova u hrvatskoj ligi, takve vec imamo ili smo imali u ekipi (pavkov, pesic)

 

i meni lici na ovo sto levi kaze

ako kojim slucajem dodje boaci, ako ne, to nam je sto nam je

Link to comment

Odlican bi za nas bio Nesterovski, samo ne znam koliko je realno. On moze imati mjesta u nekom manjem klubu u Serie A lagano. 

Link to comment

na crvene bikove ocigledno idemo sa kafuom. posle odlazi radonja, pa ce kafua na krilo a u spicu bog te pita... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Mislim da ce sigurno nekoga dovesti, samo je pitanje da li na vreme za Salcburg ili ne, sto je verovatnije.

 

Dobar je Nesterovski, ali ne verujem da mu se dolazi ovde. Ima valjda ponude 3-4 ekipe iz Serie A.

Link to comment

evo ko da krv dobije kartu za 1 utakmicu u grupi


 

Quote

 

Zvezdina tradicionalna akcija dobrovoljnog davanja krvi biće održana u nedelju i ponedeljak, 19. i 20. avgusta, u prostorijama Medija centra stadiona „Rajko Mitić“.

Svako ko ovaj put odluči da pomogne nekome, dobiće na poklon ulaznicu za prvu sledeću Zvezdinu evropsku utakmicu na kojoj bude dozvoljeno prisustvo publike.

Dobrovoljno davanje krvi biće moguće u nedelju od 12 do 18 sati, i u ponedeljak od 10 do 16 časova.

 

 

Link to comment

На центру ће бити Италијан Даниеле Орсато, а помагаће му земљаци Лоренцо Мањанели, Алесандро Костанцо и Матео Пасери.

Орсато је судио у групној фази Лиге шампиона у претходне три године, као и у квалификацијама за претходно Светско првенство, а ово ће му бити први пут да дели правду на утакмици Црвене звезде.

Link to comment

pretprodaja karata za obicnu raju tek od petka 24. i to samo direktno na stadionu, nista oshop. ja cu otici za vikend pa da vidim da li cu uspeti da dodjem  do karata. salzburg je uvek vredan posete na par dana pa jos ako moze da se poveze sa utakmicom.

 

ros? tebi jos blize

Link to comment
1 hour ago, panta rhei said:

pretprodaja karata za obicnu raju tek od petka 24. i to samo direktno na stadionu, nista oshop. ja cu otici za vikend pa da vidim da li cu uspeti da dodjem  do karata. salzburg je uvek vredan posete na par dana pa jos ako moze da se poveze sa utakmicom.

 

ros? tebi jos blize

 

ja sam na rodosu u to vreme. letim u cetvrtak :(

Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

pa dobro, vi ste ga valjda gledali u seriji b, pa imate bolji uvid

ovako na papiru karijera vrlo slicna pesicevoj

 

 

Pesic nam je bio najbolji strijelac prosle sezone, tako da nije da je to nesto lose, a pod b, Nesteroski je imao zaredom sezonu sa 10+ golova u Serie A, pa u Serie B. Ne znam, ako nam to nije dovoljan pedigre, onda nista, da jurimo bolje, jbg. 

 

Jedino sto, kao sto rekoh, mislim da njegov dolazak nije uopste realan, tim prije sto ima ugovor jos nekoliko godina. Jedino na neku cistu pozajmicu, ali sumnjam.

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Је ли боље него Парос? Или Крит'?

tesko je reci, ali ako moram onda:

 

1. krit

2. rodos

3. paros

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...