Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Iskreno, bolje da su stavili da je od prošlog juna u neke 22 utakmice (ako sam dobro prebrojao) u Evropi Zvezda pretrpila  samo 3 poraza (Krasnodar, Arsenal, CSKA) što je za CZ u posljednjih desetak godina nepojmljiv uspjeh, aj što smo u deceniji prije toga skupili manje utakmica nego u ove dvije sezone (već sad idemo na 30 sa ovim sigurnom grupnom fazom), već što smo često ispadali od raznoraznih poluamatera i brukali se za sve pare, gdje su nas pobjeđivali svakakvi Kairati i Tbilisiji, a sad bogami i top ekipe moraju dupe da oznoje da bi nas mrknuli 1:0. 

 

Napredak je evidentan, mogla se naći i bolja statistika. 

Edited by James Marshall
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za ljubitelje statistike, od 66 utakmica Zvezde koju je vodio Milojevic, imamo 49 pobeda 12 neresenih i 5 poraza (Krasnodar, Napredak, Arsena, CSKA i Macva na penale)

 

info je

 

 https://www.transfermarkt.com/vladan-milojevic/stationen/trainer/4550/plus/1     

 

https://www.transfermarkt.com/vladan-milojevic/leistungsdatenDetail/trainer/4550/verein_id/159/datum_zu/2017-06-05/datum_ab/0000-00-00

 

tako da se ogradjujem da li je azurirano

Edited by Milosh76
Link to comment
34 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

 

31 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

napisao sam koga bih voleo da vidim

Link to comment
19 minutes ago, zakintos said:

Kakva beda od teksta. Ali ovo je carski: " Jedini poraz od Macve u Kupu ALI posle penala"

 

Najnebitnija stvar ikad, ali kad se vode te statistike uvijek se racunaju rezultati posle 90 minuta. 

 

Mislim, sve ostalo se manje vise slazem, nema potrebe da se od tih rezultata u domacem prvenstvu pravi neka fama, na kraju krajeva i Partizan je godinu prije toga imao seriju, zvezda godinu prije... Makar to nije nista posebno. 

 

Daleko bitniji su rezultati u Evropi koji su otkad je Miloe dosao odlicni. I ma sta neko povrsno pricao, igra nema dodirnih tacaka sa Batadjorizmom. Osim ako ne uzmemo tradicionalnu forumsku vrlinu da postoje samo i jedino 2 krajnosti i nista izmedju, u tom slucaju da, blize je Bata Djori nego Zemanu.

Link to comment

Ruku na srce, ono uvodjenje Babica u Trnavi je bilo wtf.

 

Ima Miloe nekih ziheraskih poteza i ideja, nije da nema, recimo Srnic umesto Ebesilija u Litvaniji da ojaca bedemtm

Link to comment

Jes vala, da nam ne bese i treceg stopera pored jos 2 zadnja vezna, tesko bi sacuvali 2 gola prednosti 10 minuta protiv mocne Trnave, ciji igraci nisu ni pokusavali, a ni imali snage da napadnu.

Zreli su bili za jos koji gol, zapravo bi ga i dobili da Gobelja nije Gobelja.

 

Mislim, nebitno. Miloje je bog, daleko je od batadjoriste, samo eto cini mi se da je ponekad previse oprezantm

Link to comment

Mocna Trnava nas je dovela do produzetka, jebiga, mozemo sad mi da se pravimo da smo neuporedivo bolji od njih bili, ali cinjenica je da je bilo i te kako blizu. Na kraju krajeva, ne vidim kakav je problem proizvela ta izmjena, osim sto nervira nekog na internetu? I koga drugog je mogao da uvede u tom trenutku? Golmana?

Link to comment

Uveo je Babica umesto crknutog Radonje, logika zatvaraj ovo jos 15 minuta i da bezimo kuci sa 10-ak miliona u torbama. 

 

Milojevic sta god dalje da uradi vratio nas je u evropu, 30 utakmica cemo odigrati za 2 sezone. Nas Simeone, kao sto je Simeone preuzeo prosecni Atletiko i napravio od njega svetski brend tako je Milojevic na nekom nizem nivou preuzeo unistenu Zvezdu i promenio imidz kluba, pokrenuo mnogo dobrih stvari. Jedino je problem sto se ovde ne moze ostati dugo jer je dovoljno da jedne sezone ne uzmes titulu ili ne udjes u evropu i da se ponisti sve tako da je rad na duze staze nemoguc, ali kad god da ode ostavice 1 jaku zaostavstinu iza sebe. 

Link to comment
9 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Mocna Trnava nas je dovela do produzetka, jebiga, mozemo sad mi da se pravimo da smo neuporedivo bolji od njih bili, ali cinjenica je da je bilo i te kako blizu. Na kraju krajeva, ne vidim kakav je problem proizvela ta izmjena, osim sto nervira nekog na internetu? I koga drugog je mogao da uvede u tom trenutku? Golmana?

 

Pa sad, bilo je blizu jer su oni igrali tako da jednostavno ne možeš da ih naduvaš. Činjenica je da oni nisu pripretili ni u jednom momentu u smislu da deluju kao tim koji je bolji, i koji treba da dođe. Tačnije, epska je pravda što su ispali, onakav fudbal, pristup, mentalitet niko ne želi da gleda a verujem i da to važi za dobar deo njihovih navijača.

 

 

Just now, samo_opusteno said:

tako je Milojevic na nekom nizem nivou preuzeo unistenu Zvezdu i promenio imidz kluba, pokrenuo mnogo dobrih stvari. 

 

Sumnjam da Milojević plaća pojačanja i da ih sve sam bira a da Zvezdan™ i ekipa ne aminuju i ne afere. Drugim rečima, odlične igrače dovodimo poslednjih godina i to je ono što je pravilo razliku sa Milojevim vođenjem ekipe. Tako da treba pohvaliti i taj sektor ko god da je zaslužan. 

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Sumnjam da Milojević plaća pojačanja i da ih sve sam bira a da Zvezdan™ i ekipa ne aminuju i ne afere. Drugim rečima, odlične igrače dovodimo poslednjih godina i to je ono što je pravilo razliku sa Milojevim vođenjem ekipe. Tako da treba pohvaliti i taj sektor ko god da je zaslužan. 

 

Pa bira dosta Milojevic, npr. Ben je njegova zelja jer ga je trenirao ranije a sad nas taj Ben uvede u grupu. Mnogi igraci su njegove zelje. 

Link to comment
9 minutes ago, samo_opusteno said:

Uveo je Babica umesto crknutog Radonje, logika zatvaraj ovo jos 15 minuta i da bezimo kuci sa 10-ak miliona u torbama. 

 

Alternativa je bio Srnic koji je potiv Suboticana bio ubedljivo najgori na terenu. Druga alternativa jer Ebisilijo koji je veznjak, a ovako je Gobelja otisao napred (i upropastio odlicnu sansu), a Babic je pokrio jednog od 3 centarfora koji su ovi imali u napadu.

 

Sasvim logicna izmena, a cak i posle te izmene smo mi imali sanse, a ne oni, osim penala, naravno.

Edited by Milosh76
Link to comment

 

sektor za transfere je doveo Vujadina, a Miloe je od njega  napravio igrača

 

u tome je razlika, ne samo u vođenju ekipe, nego  što u Milojevom sistemu svi igraju najbolji fudbal u karijeri

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...