Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Kumse, hajde, za promenu, da prodiskutujete malo o igrama Zvezde u kvalifikacijama za LS.  Kako vam se cini?  Sta vam se dopada a sta ne?  

Edited by Dimitrije
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Dimitrije said:

Kumse, hajde, za promenu, da prodiskutujete malo o igrama Zvezde u kvalifikacijama za LS.  Kako vam se cini?  Sta vam se dopada a sta ne?  

 

Nije gledao, Mislio da je odlozeno.

Link to comment

tim je nadogradjen u odnosu na onaj prošlogodišnji, bolji je bez dileme. generalno mi se ne sviđa milojeva filozofija fudbala, defanzivna ofanziva, ipak je on učenik batađorine škole fudbala(ovo sam kod njega primetio još u čukaričkom u onoj jednoj njihovoj euro kampanji). nadam se da će je promeniti bar malo sa dolaskom ovog bugarsko francuskog brazilca, pa da i mi koji ne navijamo za zvezdu možemo bar malo uživati u njenim utakmicama u ligi evrope. složićeš se da je ono u trnavi bilo na nivou javor lučani, na steroidima. 

 

e

dopada mi se kako igra ebisilio. jedini iz zvezde koga bih voleo da vidim u partizanu

 

 

@harper

ha, ha

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Evo ga ovaj sad poteze Lalatkov privatni zivot, ajde lepo da se vracamo na temu i to je to. Ko sta ima u vezi fudbala nek napise na kojoj temi treba i gotovo. Cestitke na prolazu.

Link to comment

Milojevic proizvod Djoriceve fudbalske filozofije?  Ovo je prilicno smela (dis)kvalifikacija.  Moze li to podrobnije?  Prvo definisite batadjorizam i kako ga to Milojevic zastupa?  Pri tome zamolio bih vas da se osvrnete i na Milojevicev opus u Grckoj.

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tim je nadogradjen u odnosu na onaj prošlogodišnji, bolji je bez dileme. generalno mi se ne sviđa milojeva filozofija fudbala, defanzivna ofanziva, ipak je on učenik batađorine škole fudbala(ovo sam kod njega primetio još u čukaričkom u onoj jednoj njihovoj euro kampanji). nadam se da će je promeniti bar malo sa dolaskom ovog bugarsko francuskog brazilca, pa da i mi koji ne navijamo za zvezdu možemo bar malo uživati u njenim utakmicama u ligi evrope. složićeš se da je ono u trnavi bilo na nivou javor lučani, na steroidima. 

 

 

 

 

 

 

+1

Nedostaje igracima i sportske drskosti - bezobrazluka™ jer indijanci iz Trnave su ih posteno prebili, mora to vise muski™ a dobar je Miloje, samo ih treba jos malo okuraziti i smanjiti sabanluk npr ono radovanje™ kod gola Radonjica je nepotrebno za tim...

Link to comment

Poslednji poraz u svim takmičenjima izabranici Vladana Milojevića zabeležili su još 21. februara, u revanš utakmici šesnaestine finala Lige Evrope, u Moskvi od ekipe CSKA.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Poslednji poraz u svim takmičenjima izabranici Vladana Milojevića zabeležili su još 21. februara, u revanš utakmici šesnaestine finala Lige Evrope, u Moskvi od ekipe CSKA.

Cekaj, ozbiljan si kad naglasavas uspeh da nema poraz u nasoj ligi od februara? Smesno i besmisleno.

Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

dopada mi se kako igra ebisilio. jedini iz zvezde koga bih voleo da vidim u partizanu

 

 

:lol:

 

dobra fora, realno

 

Nisam siguran da si ti gledao Zvezdu, prije ce biti da nisi bas toliko objektivan koliko volis da mislis da jesi, ali ok je i to. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tim je nadogradjen u odnosu na onaj prošlogodišnji, bolji je bez dileme. generalno mi se ne sviđa milojeva filozofija fudbala, defanzivna ofanziva, ipak je on učenik batađorine škole fudbala(ovo sam kod njega primetio još u čukaričkom u onoj jednoj njihovoj euro kampanji). nadam se da će je promeniti bar malo sa dolaskom ovog bugarsko francuskog brazilca, pa da i mi koji ne navijamo za zvezdu možemo bar malo uživati u njenim utakmicama u ligi evrope. složićeš se da je ono u trnavi bilo na nivou javor lučani, na steroidima. 

 

e

dopada mi se kako igra ebisilio. jedini iz zvezde koga bih voleo da vidim u partizanu

 

 

@harper

ha, ha

ne zajebavaj, ono u trnavi  ( ai u beogradu protiv njih) je do spartaka

daleko je miloje od bata djorine skole

 

a ovo o igracima zvezde u partizanu ti je tek hit

ok kapiram ako je navijacki, ali ako je do fudbalskih kvaliteta zaista smatras da vam krsticic, ben, radonjic ne bi unapredili igru?

22 minutes ago, zakintos said:

+1

Nedostaje igracima i sportske drskosti - bezobrazluka™ jer indijanci iz Trnave su ih posteno prebili, mora to vise muski™ a dobar je Miloje, samo ih treba jos malo okuraziti i smanjiti sabanluk npr ono radovanje™ kod gola Radonjica je nepotrebno za tim...

pa ne, ne moze se onako odgovoriti, jer bi to onda bila opsta tuca na terenu, za koju bi objektivni sudija verovatno podleio 2-3 crvena igracima zvezde

 

za radonjicevu proslavu si apsolutno u pravu

 

@James Marshall

pa u pravu je covek jbg. partizan je vec dugo na nivou prosecne jsl ekipe, tako da od derbija nema ni d :(

 

a ove utakmice sa letoncima, litvancima i pogotovo siromasnim slovacima sto nemaju ni za leba je iluzorno i pominjati

protiv takvih se pobede jsl ekipa od nekoliko golova razlike podrazumevaju! :fantom:

 

Edited by pbg12345
Link to comment

odbrana, destrukcija protivnikove igre, a u napadu ako prođe prođe

 

svi naši timovi u euro takmičenjima igraju tako. uglavnom.

razumem da tako igraš u londonu sa arsenalom, al ne moraš valjda i sa protivnikom koji je dve klase ispod da igraš. gde je nestala ona zvezdina igra, furiozno prvo poluvreme kad protivnik ne zna gde je

 

nisam milojevića pratio u grčkoj. ovo sa čukaričkim mi je ostalo u pamćenju, valjda mu je falio gol za prolaz i on do 80og min igra bunkericu

 

@Dimitrije

Link to comment
23 minutes ago, James Marshall said:

Zar nije u tom periodu bilo i derbija npr? 

Jeste.

Poslednji poraz u evropskim takmicenjima i derbijima izabranici Vladana Milojevića zabeležili su još 21. februara, u revanš utakmici šesnaestine finala Lige Evrope, u Moskvi od ekipe CSKA.

Ovako bolje zvuci - takmicenje™ u nasoj ligi je i tako passe

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...