Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Prvo je utakmica bila pomerena za petak da bi bilo dan vise za pripremu utakmice sa Salzburgom i onda je na zahtev Zvezde odlozeno.  Igrace se u terminu za   Kup,

 

Ima termin u septembru za predkolo... i tu ce se igrati...za manje od mesec dana.. izmedju 1 i 15 septembra najverovatnije

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvenstvena utakmica između aktuelnog šampiona Srbije i ekipe Rada neće biti odigrana 9. septembra kako je ranije planirano zbog činjenice da je veliki broj fudbalera domaćeg tima pozvan u nacionalne selekcije.

Duel šestog kola Superlige između Partizana i Rada prvobitno je bio odložen zbog obaveza crno-belih u kvalifikacijama za Ligu šampiona pa je takmičarska komisija meč pomerila za 9. septembar.

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

@harper  

 

Čak ti tvrdim da među našima ima manje kompleksaša i kretenoida. Možeš slobodno i mene da računaš u tu "tamnu brojku"... .. Reala je iznervirao neko (mislim da je niški) oko nekog neprimerenog rečnika pa je ovaj osuo po njemu.....jbg. niko danas neće spuštenih gaća pred pijane svatove, naučili se ljudi..

 

Pa gde mene nadje mucenik, napisao sam jedan post na vasoj temi u poslednjih Bog zna koliko dana i to striktno se baveci fudbalom i igrom protiv Makabija. Cak sam vas i pohvalio. A jos to sto sam vas doveo na forum i spasio vas mrske B92 moderacije. Eh, grbavih li vremena kad se ni stare zasluge vise ne racunaju.:laugh:

Link to comment
On 14.8.2018. at 15:11, harper said:

Uzgred, nikog ja nisam doveo i ni prema kome nemam obavezu. Mislim, znam ja da je to jos jedna u nizu otrcanih fora ali je bitno da se zna, da ne bude posle jos jedna otrcana fora koja se pretvorila u common knowledge.

 

:D

Link to comment
10 hours ago, booyaka said:

Constantine, ti si ok lik kojem nije problem da osudi kad neko prekomerno kenja makar i taj navijao za tvoj tim, ovde i na drugim forumima.
Ako neko hoće da zagađuje forum pošto poto neka to radi na matičnom topiku, mada je bavljenje drugima više nego svojim timom jasan pokazatelj kompleksa.

 

ahahahahaha ko mu kaže

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

+milion

 

plus sitan detalj da je odlaganje partizana došlo posle odlaganja zvezde. kako ste do prošle godine bili uglavnom statisti u evropskim kvalifikacijama, odlaganje utakmica domaćeg prvenstva bila praksa

Како можеш са толиком количином мржње око тривијалне ствари као што је навијање да фунционишеш? 

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Druze Renne, kod Vucele su regularnost i postenje vazda bili malo rastegljivi pojmovi. Ipak je to covek koji je smislio frazu "branioci srpskih sela su pomerili liniju odbrane napred za 60 kilometara".

ovo zaista? :D

 

lici ovo na vucelu i nesto sto se moglo cuti "onih godina", ali iz ove perspektive na srecu deluje nadrealno

 

 

 

 

a na stranu sva ova prica oko regularnosti, ko je poceo sa tom praksom i slicno, pomenuh vec u vezi kafua, uopste nisam siguran koliko zvezdi treba odlaganje te utakmice sa napretkom

 

nije kafu jedini igrac koji je blizu startnih 11 u zvezdi a da mu ne bi prijala takmicarska utakmica (sa saigracima)

prvi mi na pamet pada ebisilio, ali tu su i napadaci, babic, meleg, pa i sumaila, srnic, jevtovic, rezervni golman

sto vise utakmica u nogama protiv za srpske uslove ok protivnika, to su vece sanse da se neko od ovih igraca koji nisu u prvom planu vrati u formu i "nametne"

manje su i sanse da se neko oseti ugrozenim zato sto retko igra, a to uopste nije tesko zamisliv scenario kad ekipa broji skoro 30 igraca i to bez prikljucenih omladinaca, itd

 

dozvoljavam (:fantom: ) da u klubu znaju bolje od mene zasto odlazu, ali meni ovako laicki to deluje potpuno nepotrebno, pa cak i kontraproduktivno

Edited by pbg12345
Link to comment

a nije mi jasno zasto se komsije ovoliko zale na odlaganje

pogotovo ako su im tacne tvrdnje da zvezda u jsl ionako ne igra regularne utakmice, vec se protivnici sklanjaju

 

 

 

zasto zaboga odlagati uakmicu u kojoj je terza vec obezbedio 3 (1,5) boda? :wacko:

Link to comment
4 hours ago, ljuba_zemunac said:

U pravu si. Nije imao stomacni virus nego se napio kao stoka i naduvao/nasmrkao sta vec koristi i vasa cenjena uprava na celu sa limarom resila da ga ostave u Nis(u). Nikakve veze nema ni sa Zvezdom ni sa bodovima ni sa sklanjanjem. Covek je jednostavno odlepio i zato se i zena razvodi od njega.

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk
 

 

:ziga:

Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

Pa gde mene nadje mucenik, napisao sam jedan post na vasoj temi u poslednjih Bog zna koliko dana i to striktno se baveci fudbalom i igrom protiv Makabija. Cak sam vas i pohvalio. A jos to sto sam vas doveo na forum i spasio vas mrske B92 moderacije. Eh, grbavih li vremena kad se ni stare zasluge vise ne racunaju.:laugh:

Rešićemo taj minuli rad.....:rolleyes:

Link to comment
7 hours ago, porucnik vasic said:

Како можеш са толиком количином мржње око тривијалне ствари као што је навијање да фунционишеш? 

nije uopšte u pitanju navijačka mržnja 

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

 

:ziga:

+1

poznato je da ti sto duvaju oce da polude

 

prema istrazivanjima pusenje marihuane je glavni razlog (57,6%) za razvode na prostoru eu 2011-16

 

 

ali "ljuba zemunac" :D

 

u redu za prijem na forum: arkan, giska, knele :D

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...