Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Ted said:

sviranje kurcu, da izvinite. ima li u pravilniku fss pravni osnov za odlaganje tekme iz ovog razloga? ako ima ok je, ako nema onda moze da se prica o regularnosti.

 

Odlaganje je glupost, osim ako ne postoji opravdan razlog u smislu nemogucnosti neke ekipe da se pojavi. Ako ne mozes da izdrzis taj ritam utakmica, jebiga. Ali, isto tako je istina da je Partizan, prije maltene tacno godinu dana, protiv istog tima, odlozio utakmicu. Isti kurac, iste rasprave, samo su strane bile druge.

 

S druge strane, nit je to odlaganje Partizana prosle godine ucinilo da mi ista teze uzmemo titulu, niti ce nesto narocito uticati ove sezone. tako da je sve to u sustini samo opravdanje za naricanje

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, porucnik vasic said:

Чекај има правни основ да ЈСДП одложи а Звезда да не одложи?  Или правни основ је шта КУМС мисли?

čeka se dragiša binić da da presudi šta je po pravilima

Link to comment
1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:

Odlaganje je glupost, osim ako ne postoji opravdan razlog u smislu nemogucnosti neke ekipe da se pojavi. Ako ne mozes da izdrzis taj ritam utakmica, jebiga. Ali, isto tako je istina da je Partizan, prije maltene tacno godinu dana, protiv istog tima, odlozio utakmicu. Isti kurac, iste rasprave, samo su strane bile druge.

 

 S druge strane, nit je to odlaganje Partizana prosle godine ucinilo da mi ista teze uzmemo titulu, niti ce nesto narocito uticati ove sezone. tako da je sve to u sustini samo opravdanje za naricanje

+milion

 

plus sitan detalj da je odlaganje partizana došlo posle odlaganja zvezde. kako ste do prošle godine bili uglavnom statisti u evropskim kvalifikacijama, odlaganje utakmica domaćeg prvenstva bila praksa

Link to comment
čeka se dragiša binić da da presudi šta je po pravilima

Kako komentarises ne prenosenje Zvezde na Rts-u u utakmici ove vaznosti obzirom da pravis teorije zavere kad Partizan ne prenose protiv kojekakvih amatera?
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:rolf:

 

tede, dragiša binić je zadužen za regularnost takmičenja

nebitno.

pitanje je vrlo jednostavno, da li je tako nesto dozvoljeno ili nije.

jel pise negde kada i iz kojih razloga moze da se odlozi utakmica.

meni bi to bio jedini kriterijum za ocenu.

Link to comment

Verovatno pise na obrazlozen predlog klubova ili sudije ili FSS/Zajednice Prvoligasa...  Zvezda trazila zbog vrlo bitne utakmice u Evropi, Zajednica i Napredak se slozili.. gde je problem?

 

BIlo je i slucajeva da se klub ne slozi pa da se utakmica i ne odlaze...

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

nebitno.

 pitanje je vrlo jednostavno, da li je tako nesto dozvoljeno ili nije.

jel pise negde kada i iz kojih razloga moze da se odlozi utakmica.

meni bi to bio jedini kriterijum za ocenu.

Члан 11.

Поједине првенствене утакмице клубова - учесника у такмичењу УЕФА могу се, на тражење клуба - учесника померити за један дан раније, од-носно дан касније. Уколико се ради о два клуба учесника УЕФА такми-чења, за одлагање је потребна сагласност другог клуба, с тим да је обаве-за померања клубу уколико није протекло 72 часа од одигравања претхо-дне утакмице, о чему одлуку доноси Директор лиге.

Link to comment

dobro, ovo je za pomeranje dan gore-dole, ne pominje se odlaganje.

mora da ima jos neki paragraf vezan za odlaganje. nagadjam, ne mogu da riljam po propisima sa telefona.

 

Link to comment

Zajednica Superligaša prihvatila molbu Partizana da zbog obaveza u kvalifikacijama za Ligu šampiona odloži njihov duel sa kulskim Hajdukom ovog vikenda. Novi termi odigravanja utakmice je 4. septembar.

Link to comment
25 minutes ago, renne said:

U Engleskoj udari mraz od +5°C pa se utakmica odloži i nikom ništa
Neverovatni su ovi ppp navijači partizana

 

Nisi ti još ništa video!

Link to comment

 

1 minute ago, samo_opusteno said:

Zajednica Superligaša prihvatila molbu Partizana da zbog obaveza u kvalifikacijama za Ligu šampiona odloži njihov duel sa kulskim Hajdukom ovog vikenda. Novi termi odigravanja utakmice je 4. septembar.
 

ne sumnjam da je tako bilo ali nisam to pitao.

recimo odem u ministarstvo finansija i podnesem molbu da ja ne placam pdv na robu i usluge. ili da ne placam porez na imovinu. iz nekog razloga, recimo radi finansijske dobrobiti moje porodice.

da bi mi usvojili molbu mora da ima nekakav osnov za to. svako moze da moli sta mu dusa iste.

Link to comment

A nije smetalo kada je Zvezda odlagala utakmice a Šolak i Đilas zgrtali milione na tome? Nije, zar ne? A sada kada se odlažu mečevi i puni budžet, svi kažu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...