Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad mi odlozimo demonstracija sile, kad Partizan odlozi kako se onda zove? Pa onda kad na toj utakmici izvuce bod golom iz ofsajda u 96. minutu?

 

Link to comment
samo da bi stvorili privid jednakosti
 
već sam napisao kako je izgledao naštm ulazak u lš sa mateusom
Čekaj, što ste odložili prošle godine kad se toliko zalažete za regularnost?
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mi nismo imali dve ekipe, ni prošlih, a ni ove sezone


Ne u istom dresu, u svakom slucaju. :D Btw, secam se tacno te prve vase LS sezone, bar jednom ste igrali petkom. A jednom niste mogli da odlozite, pa ste prosli kako ste prosli. :) 

A i ko je verovao da ce Spartak proci. :rolleyes: Igrali smo nedelju i utorak sada, UEFA neregularna. 

Link to comment
28 minutes ago, harper said:

Utakmica je najverovatnije odlozena da bi Milojevic imao vremena za pripremu utakmice sa Salcburgom, Napredak se ocigledno slozio s tim i navijaci Partizana i Radnickog mogu da ga duvaju. Cujes, navijac Partizana se zali na regularnost, taj klub bi bio najposteniji da promeni ime u FK Neregularizan i tako javno obznani svoj inace dobro poznati karakter koji je isti od osnivanja. Mi smo igrali utakmicu domaceg prvenstva koja se zavrsila na manje od 48 sati pre pocetka utakmice u Trnavi kako bi Spartak imao vise vremena za odmor pred utakmicu sa Dancima, pa niko nije postavljao pitanje.

 

Neregularnost zbog jedne odlozene utakmice u prvenstvu u kojem je 50% utakmica namesteno pre pocetka, da se covek samo nasmeje glupostima. Nego se krenulo lose u sezonu pa ako moze, po starom i oprobanom Vucelinom receptu, da se od pocetka izvrsi pritisak i na Zvezdu i na klubove koji igraju protiv nje. Svake godine ista jebena prica, samo sto su se ove godine prikljucili i ovi iz Nisa kojima je preposteni Toncev Ivica ulio nadu da mogu da obuku tri broja vece cipele. Dzaba vam je drugari, mora ponesto da se pokaze i na terenu da bi se napravio rezultat.

A što navijači Radničkog....gde smo mi u svemu tome ?

 

edit: e sad videh poslednju rečenicu. Na osnovu viđenog, naravno na terenu, poprilično sam siguran, ukoliko ne bude većih "potresa" kod nas, da će nam crno-beli dahtati za vratom. AKo Bata malo ne stegne ekipu, ako ima šta da stegne, neće biti ni toga. Titulu ne sanjamo...ali...ko zna šta može izaći iz kuhinje Tončev-Terzić.

Edited by Constantin
Link to comment
Just now, Constantin said:

A što navijači Radničkog....gde smo mi u svemu tome ?

 

Pa, pitaj ovog tvog Reala sa Nisave, nisam ti ja kriv sto si svasta doveo na forum.:D

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Čekaj, što ste odložili prošle godine kad se toliko zalažete za regularnost?

a da pročitaš prvu rečenicu posta koji si citirao

2 minutes ago, Plajvi said:


 Ne u istom dresu, u svakom slucaju. :D 

dobar

:lolol:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

sviranje kurcu, da izvinite. ima li u pravilniku fss pravni osnov za odlaganje tekme iz ovog razloga? ako ima ok je, ako nema onda moze da se prica o regularnosti.

 

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Pa, pitaj ovog tvog Reala sa Nisave, nisam ti ja kriv sto si svasta doveo na forum.:D

Ceniš da sam ja onaj Vođa - slepac....neeee. Sve su to fini momci.....

Link to comment

Чекај има правни основ да ЈСДП одложи а Звезда да не одложи?  Или правни основ је шта КУМС мисли?

Link to comment
6 minutes ago, renne said:
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:
samo da bi stvorili privid jednakosti
 
već sam napisao kako je izgledao naštm ulazak u lš sa mateusom

Čekaj, što ste odložili prošle godine kad se toliko zalažete za regularnost?

 

Druze Renne, kod Vucele su regularnost i postenje vazda bili malo rastegljivi pojmovi. Ipak je to covek koji je smislio frazu "branioci srpskih sela su pomerili liniju odbrane napred za 60 kilometara".

Edited by harper
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

sviranje kurcu, da izvinite. ima li u pravilniku fss pravni osnov za odlaganje tekme iz ovog razloga? ako ima ok je, ako nema onda moze da se prica o regularnosti.

 

:rolf:

 

tede, dragiša binić je zadužen za regularnost takmičenja

Link to comment

@harper  

 

Čak ti tvrdim da među našima ima manje kompleksaša i kretenoida. Možeš slobodno i mene da računaš u tu "tamnu brojku"... .. Reala je iznervirao neko (mislim da je niški) oko nekog neprimerenog rečnika pa je ovaj osuo po njemu.....jbg. niko danas neće spuštenih gaća pred pijane svatove, naučili se ljudi..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...