Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije proslo ni pet kola, i vec je Zvezda narusila regularnost lige odlaganjem susreta sa Napretkom. Prvo ona sudijska krađa protiv nas, sad i ovo.

Kao sto sam napisao u jednom od postova, činjenja ovog kluba i kriminalaca u i oko njega, naterao je razborite ljude da izgube i ono malo postovanja koji se zadrzao iz slavnih dana.

Nikodiju svaka čast na realnosti i objektivnosti.

 

Link to comment

Realno više je narušila kad je izvela drugi tim protiv Spartaka i Radničkog ali jbg kad su to filijale pa nisu smjele da to iskoriste

Link to comment
20 minutes ago, Plajvi said:

Pa kad imamo 2 ekipe, interventna igra Evropu, saobracajci JSL. 

pa što odložiste protivu čarapana?

Link to comment

Realno, bruka je odlaganje utakmica. Svi u Evropi igraju dve utakmice nedeljno. Plus je nama u igri bod i po, a ne tri.

Inače posle batina u Trnavi sigurno je da bi igrao drugi tim plus Ebisilio I Kafu recimo poluvreme.

 

 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

pa što odložiste protivu čarapana?

Kumse, ovo je pitanje tehnicke prirode na koje niko na forumu nema drugaciji odgovor osim onog sto je zvanicno objavljeno preko stampe.  Ako se ne slazete sa odlukom da se mec odlozi, obratite se takmicarskoj komisiji FSS sa pitanjem, protestom i zalbom.   U protivnom, zacepite gubicu i trpite "nepravdu".

Link to comment
[mention=1038]renne[/mention]
Hvala za yt. Ja uopšte nisam uspeo da ga nadjem juče sam. Da ga ti ne dade ne bih video ni sekund utakmice 
E nije yt, to je bio fejs live stream
Pošalji frend rikvest Dragani Stojanović, ona je u marketingu zvezde, i daje prenose na fb live
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...