Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Decace dragi...

 

Prvo. mene ne zanima tema o Radnickom iz Nisa... drugo, to su zivi ljudi, sa svojim stavovima i misljenjima i nisu mi "drugari" vec sagovornici na PPP, kao i ti uostalom. Ako imas problem sa nekim od njih imas report, imas PP pa resavaj probleme. Ne moras ovde nas da maltretiras besmislenim upisima i trolovanjem.

 

Inace, lik je pitao na kraju utakmice sa Spartakom istu stvar i odmah mu je receno, a sad je opet pitao, ne zato sto ne zna, nego jer voli da provocira i troluje...

 

Dakle, ako zelis da pises normalno, slobodno, ako zelis da trolujes, nemoj da se ljutis kad ti neko kaze da si trol, sto zaista jesi

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto je mnogo, mnogo je.  Nislije, Milos i pgb na “ignore listu” da se tema o Zvezdi malo profiltrira i proluftira of palanackog prepucavanja. 

Link to comment
42 minutes ago, dragance said:

Poslednji put kad je Radnički bio neki kurac u fudbalu je kada je Pantelić dao Mariću gol (da ne dajem detalje, verujem da bez guglanja simpatizeri istog neće znati o čemu pričam). Tad su i u Evropi nešto uradili. No nebitno. Ovo je dobar primer kako da ti djilkosi ogade simpatičan klub.

Eto ja sam bio na toj utakmici....npr.

 

@pbg12345

Spartak zdrav klub :isuse: Da ga nismo pustili, ne bi video Evrope. Doduše šansu je iskoristio, vrlo dobro i čestitam im na tome....Spartak je upao tamo gde je Napredak trebao da bude.

 

Link to comment
12 minutes ago, Dimitrije said:

Sto je mnogo, mnogo je.  Nislije, Milos i pgb na “ignore listu” da se tema o Zvezdi malo profiltrira i proluftira of palanackog prepucavanja. 

Eto vaše prestoničko pravosveštenstvo...vidiš kako je ružno kad uđeš na neki topik i kenjaš ko foka bez ikakve veze....vi se u prestonici ne prepucavate ?

Edited by Constantin
Link to comment

Na kraju...nemojte se držati baš uvek stava "svakom svoje govno - dunja"....

 

I podvlačim opet...čestitke na prolazu, i Red Bulu potkrešite krila....odavno ni jedan klub iz Srbije nije bio u grupnoj fazi LŠ, vreme je. Svima dobro, koeficijenti rastu.

Link to comment

Constantine, ti si ok lik kojem nije problem da osudi kad neko prekomerno kenja makar i taj navijao za tvoj tim, ovde i na drugim forumima.
Ako neko hoće da zagađuje forum pošto poto neka to radi na matičnom topiku, mada je bavljenje drugima više nego svojim timom jasan pokazatelj kompleksa.

Link to comment
9 minutes ago, booyaka said:

Constantine, ti si ok lik kojem nije problem da osudi kad neko prekomerno kenja makar i taj navijao za tvoj tim, ovde i na drugim forumima.
Ako neko hoće da zagađuje forum pošto poto neka to radi na matičnom topiku, mada je bavljenje drugima više nego svojim timom jasan pokazatelj kompleksa.

Pa jeste...ali kad upadnu Apolo i levi i drndaju tamo, kod "nas", i sve to prođe nekažnjeno, eto odmah kriterijuma....Kad nešto jednom dopustiš to odmah postane pravilo. Ja nemam problem s tim, i slažem se s tobom,da je to sastavni deo ličnosti autora, nazvan kompleksom. Nije meni problem da osudim, a ni da čestitam na zasluženoj pobedi protivniku....kao i da reportujem moderaciji. Sve ima svoje granice.

Link to comment

Ideja za odlazak u Salzburg... .Avion wizzair BG - Minhen i voz do Salzburga... odlazak na dan utakmice 29.8. , avion slece oko 13h, a povratak 31.8.  Po danasnjim cenama oko 18000 dinara sa rucnim prtljagom.. .za karte i smestaj se sami snadjite :D

 

 

Link to comment

Ili sa ortacima u kola i jedno 7,8 sati voznje - pravi road trip. Meni pada odmor pa razmatram tu opciju, uz posetu ortaku u Becu taman da odmorim. 

 

 

Inace opasno smarate sa prepucavanjem sa Nislijama. Otvorite poseban topic pa tamo udrite (ako se "mi" bunimo sto oni ovde troluju, dok se "oni" bune da "mi" zagadjujemo Radnicki N topic).

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Ili sa ortacima u kola i jedno 7,8 sati voznje - pravi road trip. Meni pada odmor pa razmatram tu opciju, uz posetu ortaku u Becu taman da odmorim. 

 

odlična ideja. doduše beč baš nije uz put, ide se preko cro i slo-jesenice, villach-a

 

salzburg je meni jedan od najlepših “manjih” gradova u kojima sam bio. bombonica

Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odlična ideja. doduše beč baš nije uz put, ide se preko cro i slo-jesenice, villach-a

 

salzburg je meni jedan od najlepših “manjih” gradova u kojima sam bio. bombonica

 

Znam da nije uz put nego sam mislio da posle tekme idem za Bec, a ne da se vracam za Srbiju. Plus taj oratk je fudbalski fanatik takodje, pa sad bas proveravam sta se igra u Becu za vikend.  Ceo zivot sam slusao price caleta i strica o gostovanjima diljem YU i po Evropi, a nase generacije je zadesilo sve sto je moglo, pa nismo imali/mogli ni do Budimpeste, a kamo li na zapad.

Link to comment
31 minutes ago, John Coltrane said:

 

Znam da nije uz put nego sam mislio da posle tekme idem za Bec, a ne da se vracam za Srbiju. Plus taj oratk je fudbalski fanatik takodje, pa sad bas proveravam sta se igra u Becu za vikend.  Ceo zivot sam slusao price caleta i strica o gostovanjima diljem YU i po Evropi, a nase generacije je zadesilo sve sto je moglo, pa nismo imali/mogli ni do Budimpeste, a kamo li na zapad.

Тачно, промене се два до три возача, ни не осети се пут, чак и са мануелним мењачем. Једино не знам колико има гужве по аутријским аутопутевима. Пре две године требало нам је осам сати од Минхена до Венеције.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...