Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Plej of se igra potpuno kao po pravilima LS. Raspored utakmica i termini, musema, himna, prenosi... Prvu igramo u utorak 21. Revans u sredu 29. 

 

28. revans.

Link to comment
8 hours ago, porucnik vasic said:

Специјални поздрав за КУМС-а, гледе Бена. Стварно је кеса.:s_c:

dao čovek gol trnavi i odmah je igračina

:huh:

Link to comment

Шта каже сада онај национални коефицијент, колико сте бодова додали на конто свих нас? Јел се оно синоћ рачуна као нерешено или победа?

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Izgleda da dovodimo nekog spica Hemeda iz Brajtona. Mogli bi vi sto pratite engleze da napisete koju ako ga neko zna... 

 

Откуд то? :blink:

 

Вероватно је патка, али што се Хемеда тиче знам колико и остали са фантазија јер је прошле године био џокер у доста тимова: јефтин центарфор који игра, а понекад да и гол. 

 

Висок, не знам да ли сам га икада видео да да гол а да није главом. Није нешто на лопти, али се добро поставља и има баш прецизан ударац главом. На пашњацима ЈСЛ би био Батистута лично, а у Европи јебем ли га.

 

Брат Израелац је, тако да не признаје Косово, што је увек плус у животу, мада не и у фудбалу јер би живот и фудбал требало да буду раздвојени у складу са правилима УЕФА. :rolleyes:

Link to comment
40 minutes ago, MiddleClass said:

 

28. revans.

29. u sredu. Ovo se igra kao i svaki nokaut po pravilima LS, ko je igrao prvu u utorak - igra revans u sredu i obrnuto. Zbog tv prava, tj najjeftinijeg paketa koji npr ima rts i koji glasi: “jedan mec sredom po izboru televizije”. Ba sve ostale meceve ekskluzivno pravo ima arena.

 

Oba meca su u novom CL terminu: 21.00h

Link to comment
6 hours ago, porucnik vasic said:

Пошто пиво и кобасице?

 

pivo je 2/3 evra, kobasice nisam jeo. super je slovacka za izlet od nekoliko dana, bas su me prijatno iznenadili posto ne putujem previse po centralnoj evropi... 

 

 

Link to comment

ako kafu upada u ekipu umesto koga upada?

kao napadac verovatno

 

jel ima on pravo nastupa protiv napretka?

 

 

po meni pavkov sinoc sasvim korektno odigrao ono sto se od njega trazilo

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

 

pivo je 2/3 evra, kobasice nisam jeo. super je slovacka za izlet od nekoliko dana, bas su me prijatno iznenadili posto ne putujem previse po centralnoj evropi... 

 

 

a zajebavas da imaju novcanice ili kovanice od dve ili trecine evra?

 

sta ti je eu

mi taj standard nikad necemo dostici

 

 

 

:Jova:

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

29. u sredu. Ovo se igra kao i svaki nokaut po pravilima LS, ko je igrao prvu u utorak - igra revans u sredu i obrnuto. Zbog tv prava, tj najjeftinijeg paketa koji npr ima rts i koji glasi: “jedan mec sredom po izboru televizije”. Ba sve ostale meceve ekskluzivno pravo ima arena.

 

Oba meca su u novom CL terminu: 21.00h

 

Zahvaljujem. :)

Link to comment




 
 
po meni pavkov sinoc sasvim korektno odigrao ono sto se od njega trazilo


To je bilo misljenje i za Stojiljkovica, al nama treba spic da da gol a ne da se na centru bije sa protivnicima, u BG je protiv Trnave vazda bio prazan 16m na centarsuteve sa boka. U ovoj fazi nam "sasvim korektno" bas i ne znaci puno, treba nam zver (videti pod Boaci, npr.).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...