Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja baš retko ostavljam komentare, ali čoveče ti baš smaraš... Posle ovakvog uspeha, ti si našao da bespotrebno provociraš čoveka. Očigledno je da ti je ovaj klub, u najmanju ruku, antipatičan. Imaš izbora drugih diskusija na forumu, bespotrebno smaraš i sebe i druge...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

mnogo mi je drago zbog onog odbranjenog penala na kraju

vise smo se obradovali maltene nego radonjinom golu! :D

 

znam da moze ruzno zvucati i da svako igra u okviru svojih mogucnosti, ali ja odvratniju ekipu od ovog spartaka odavno nisam video

prebili su zvezdine igrace, nekoliko puta isli sa ociglednom namerom da udare

tom osecaju je doprineo i sduija koji je katastrofalno sudio, vise na zvezdinu stetu, ali generalno jako lose sudio

 

 

sreca (i sa te strane) sto smo prosli, zbog navedenog bi ostao bas gorak ukus da smo ispali

 

a nasa igra prilicno ocekivana, miloje opet uradio najjednostavnije (koji su neki od nas najavili :fantom: ) , a ujedno i najbolje poteze

 

mnogo igraca zasluzuje pohvale, mozda ponajvise ben koji je nosio ekipu vecim delom utakmice iako su ga tukli ko sto se pre 50 godina tuklo pelea, pa radonja zbog gola u stilu "rasnih strelaca" daleko veceg rejtinga od zvezdinih igraca, krsticic koji po obicaju na najvaznijim utakmicama odradjuje ogorman, a moguce slabije vidljiv posao i odnosi gomilu "nicijih" lopti, sigurni borjan...

ali, koliko god izlizano bilo ponavljati, miloje je apsolutni car i ubedjen sam najzasluzniji za ove zvezdine uspehe

 

moguce da mi boljeg trenera nismo imali za ovih 30 i nesto godina koliko ja pratim zvezdu

Link to comment
12 minutes ago, Real sa Nišave said:

Evo ga opet, Gospode Bože, kakvo nevaspitanje.

 

Tebi je bas dosadno u kucici. Hoces plasticnu kosku da se zanimas?:D

Link to comment
16 minutes ago, darkonet said:

izgleda je Radonjic najavio da ide posle dvomeca sa Salzburgom

Kako da ide, kad je u Zvezdi tek godinu dana, a valjda jos formalno nije ni postao nas igrac? Straight from the Terza's mouth, clanak od proslog avgusta:
 

Quote

 

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/dosije-radonjic-on-je-nas-pet-godina-nema-transferisanja-dve-sezone-kao-da-je-neko-skinuo-crnu-magiju-sa-njega/267588

 

Mladi reprezentativac Srbije je već potpisao ugovor sa Zvezdom. Međutim isti važi od 2019. godine.
„Radonjić je doveden na pozajmicu sa zabranom transferisanja u naredne dve godine. Dakle, u naredne dve godine nemamo pravo da ga prodajemo. A uz to Radonjić je potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom od 2019. do 2022. godine. Dakle, on mora da ostane u Zvezdi naredne dve godine, i kada to istekne stupa njegov ugovor sa Zvezdom tri godine“.

 

 

Link to comment

Najavio je da je sigurno tu za salcburg, a za posle ce da vidi... Ja sam cuo jos pre 15ak dana da ako udjemo u cl ostaje. Ako ne udjemo ide... Videcemo.

Kako god, veliki je ovo uspeh i sad treba pokusati nesto sto od rendzersa nismo bili u prilici da probamo... A nije da smo bez sansi...

Bravo zvezdo!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

@papapavlei to je samo jedan od razloga zasto bi vaslajlo da ostane makar do sledeceg leta

drugi je naravno taj sto nam mnogo znaci njegov kvalitet

a treci to sto on definitivno nije zreo za najbolje klubove, a najverovatnije ni za najjace lige. to se bas lepo videlo i veceras

a ako ga prodaju sad kad je pred zvezdom ls/le i kad stizu ozbiljne pare iz uefe, prodaju ga zbog "ponude koja se ne odbija", verujem da se radi o 10+ miliona necega, a to je cifra koju mogu ponuditi samo pomenuti klubovi/lige

Edited by pbg12345
Link to comment
34 minutes ago, Constantin said:

Čestitke na prolazu. Majku mu...izeli ste ćutek za ovih 120 minuta više nego za celu prošlu sezonu u JSl. Ja ovakve pokvarenjake nisam gledao skoro.

 

Uzasno prljava i bezobrazna ekipa, plus foliranti, najgora moguca kombinacija. Kapiram da je u fudbalu dozvoljeno sve ono sto sudija ne sankcionise ali stvarno ne vidim smisao fudbala koji Spartak igra. Neverovatno ali bukvalno za svaki drugi skok duel bi kod normalnog sudije dobili zuti karton. Cela ekipa im radi laktovima kad skace, podmece se protivnickom igracu u skoku ne bi li ovaj polomio kicmu, nabijaju koleno u skoku sa zaletom. Da bar igraju nesto kad imaju loptu nego samo nabiju napred u prostor pa sta im Bog da. Naterali su nas na dve apsolutno ogavne utakmice ali su na kraju zasluzeno popili po picki.

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Cist penal.

nism gledoa snimke posle utakmice, utakmicu sam gledao u kladionici, dakle atmosfera nije bas najbolja za neku "analizu", ali nas zajednicki utisak je bio da ono nije videlo penala osimu ocima onog lika sto ga je neko slagao da je fudbalski sudija

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

nism gledoa snimke posle utakmice, utakmicu sam gledao u kladionici, dakle atmosfera nije bas najbolja za neku "analizu", ali nas zajednicki utisak je bio da ono nije videlo penala osimu ocima onog lika sto ga je neko slagao da je fudbalski sudija

 

Bio je penal, sutnuo ga je Rodic. Posto je bio lose postavljen i nije video nista sudija je najpre dobro razmislio da li eventualni gol znaci i prolaz pa je na kraju svirao penal kad je shvatio da ionako nema veze. Inace je ta situacija pokazala da se ubuduce ne treba zajebavati sa diletantima tipa Gobeljica u timu.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Uzasno prljava i bezobrazna ekipa, plus foliranti, najgora moguca kombinacija. Kapiram da je u fudbalu dozvoljeno sve ono sto sudija ne sankcionise ali stvarno ne vidim smisao fudbala koji Spartak igra. Neverovatno ali bukvalno za svaki drugi skok duel bi kod normalnog sudije dobili zuti karton. Cela ekipa im radi laktovima kad skace, podmece se protivnickom igracu u skoku ne bi li ovaj polomio kicmu, nabijaju koleno u skoku sa zaletom. Da bar igraju nesto kad imaju loptu nego samo nabiju napred u prostor pa sta im Bog da. Naterali su nas na dve apsolutno ogavne utakmice ali su na kraju zasluzeno popili po picki.

i na sve to, mozda i najgore, sa druge strane su mahom skloni padanju i kukanju u stilu najboljih spanskih glumaca sa fudbalskih terena

 

ako vec gajis takav "stil", onda maka budi musko, istrpi udarac, a ne na svu tu pokvarenost, ti se sa druge strane foliras i trcis sudiji za svaku sitnicu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...