Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, W.F.C. said:

Sto nije sudio ko u JSL sisa?

 

Jebo te, koliko si ti dosadan. U picku materinu si dosadan. Dosadan si kao kombinacija proliva i velikog kaslja. Zasto jednostavno ne odjebes u troskocima, ovde nikoga ne boli kurac za vase JSL plakanje i palanacka isprdjivanja o tome kako vas Beograd jebe u zdrav mozak. Odjebi, covece, tvoje provokacije su bajate, glupe i nepotrebne.

Edited by harper
Link to comment

Jebes mi mater ako mi je jasno kako smo prosli, 1000 eura da mi das da pogledam ovaj dvomec opet - nema sanse. :laugh:

Ben legenda, 2 stavio, 1 namestio, davno nisam gledao da je neko ovoliko batina popio. :Hail: Dao bi jos bar 1 da sudija i Gobeljic nisu imbecili. 

Link to comment

Čestitke na prolazu. Majku mu...izeli ste ćutek za ovih 120 minuta više nego za celu prošlu sezonu u JSl. Ja ovakve pokvarenjake nisam gledao skoro.

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

 

Jebo te, koliko si ti dosadan. U picku materinu si dosadan. Dosadan si kao kombinacija proliva i velikog kaslja. Zasto jednostavno ne odjebes u troskocima, ovde nikoga ne boli kurac za vase JSL plakanje i palanacka isprdjivanja o tome kako vas Beograd jebe u zdrav mozak. Odjebi, covece, tvoje provokacije su bajate, glupe i nepotrebne.

Banujte ovo. Kakav je ovo palanacki rečnik i ponašanje

Link to comment

Jos otkad sam gledao revans Trnave i Legije znao sam da cemo ih proci jer su uzasna ekipa, tvrdi, disciplinovani i biju pa otkidaju. Nismo briljirali ali smo prosto bolji od ovih balvana. Svaka cast momcima i treneru, Bez poraza otpocetka sezone, igrace se grupe jednog ili drugog takmicenja, novac u kasi, svi namireni i srecni.

Ali ljudi kako sam se usrao kad sam video cetvrtu izmenu, Stevo Glogovac mi izlete pred oci. Koje olaksanje kad sam nasao pravilo da moze cetvrta izmena za produzetak od ove sezone u LS i LE.

Bravo Zvezdo!!!

Link to comment
3 minutes ago, Real sa Nišave said:

Banujte ovo. Kakav je ovo palanacki rečnik i ponašanje

 

Čovek priča iz najbolje namere. Ništa ne postižete osim što se blamirate i odajete utisak da imate po tlinajst godinica.

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Čovek priča iz najbolje namere. Ništa ne postižete osim što se blamirate i odajete utisak da imate po tlinajst godinica.

Bas zbog toga sto ovako psuje pred decom, mora kazna. Na sta ovo liči 

Link to comment

da dodam da u slucaju ispadanja od Salzburga imamo 9,1 milion u kasi, ako ih prodjemo 17,5 miliona

izgleda je Radonjic najavio da ide posle dvomeca sa Salzburgom

Link to comment
23 minutes ago, W.F.C. said:

Sto nije sudio ko u JSL sisa?

 

Ja sam prvi kritičan spram suđenja, i uopšte prilika u domaćem fudbalu, ali nivo sudijske pogubljenosti u ove dve utakmice je bio ispod ranga jsl-a. Ne mogu da verujem kakvu su tuču dozvolili ovoj antifudbalskoj zadruzi iz trnave, jedino je takav kriterijum™ suđenja i mogao da ih održi u igri do 100.minuta revanša.

 

Ben bog, btw jedini nesrbin od 15 zvezdinih igrača koji su nastupili večeras  :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...