Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. sad cekamo Miloja da se ulize tribini sa - oni su nas 12 igrac, srce mi je puno kad vidim ovoliko publike, pozivam navijace da dodju u sto vecem broju... :fantom:

Link to comment

To je to-ispadamo iz svih takmicenja, Miloe pali u Grcku, a mi sledeceg jula guslamo o evropskom snu dok nas vodi neki Ratko Dostanic.

Jebo vas i Mladic i Kosovo i siptari i UEFA Mafija i svi do jednog mamu vam jebem odvratnu.

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

To je to-ispadamo iz svih takmicenja, Miloe pali u Grcku, a mi sledeceg jula guslamo o evropskom snu dok nas vodi neki Ratko Dostanic.

Jebo vas i Mladic i Kosovo i siptari i UEFA Mafija i svi do jednog mamu vam jebem odvratnu.

 

sto je najludje izgleda da smo pali zbog draze a ne zbog mladica i kosova...

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

 

sto je najludje izgleda da smo pali zbog draze a ne zbog mladica i kosova...

 

Ma, da smo pali i zbog bacenog upaljaca, baklje, prolaza, jebe mi se. Kaznjeni smo zbog bagre kojoj niko nista ne sme-u tome je poenta.

Link to comment

Ovo ce u buducnosti biti sve cesce i sve gore. Govna nece propustiti priliku da srbuju preko ledja kluba, Govno™ nece propustiti da nas napenali za svaki slican prestup, i bice sve mucnije. Ne vidim kako moze da se smanji kazna, bili smo pod uslovnom.

Edited by Malvo
Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

Ovo ce u buducnosti biti sve cesce i sve gore. Govna nece propustiti priliku da srbuju preko ledja kluba, Govno™ nece propustiti da nas napenali za svaki slican prestup, i bice sve mucnije. Ne vidim kako moze da se smanji kazna, bili smo pod uslovnom.

 

Uslovna je bila zbog baklji, ubacivanja predmeta u teren i zaprecavanja prolaza. Ovo trece smo ponovili i to je, pretpostavljam, ovih 72.000 franaka.

Link to comment

I ne treba da nam se smanji kazna. Mislim da je Harper pisao da su rigorozniji prema nama zato sto smo mi "povratnici", jel bilo reci da smo se protiv CSKA provukli zbog (satro) prodatih karata, a dobili smo uslovnu koja je na godinu ili dve dana. Treba nas kaznjavati do trajne zabrane.

Link to comment

inace, ovo je i posledica nelogicne zalbe na kaznu zimus. umesto da smo odradili to u sred februara protiv csk, mi se nesto zalimo i kao necemo nikad vise, ovo, ono... i eto ti sad, 10 puta bitnija utakmica a ti je igras na praznom stadionu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...