Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

sad vec sviras kurcu

anjgore je kad se iznese neka pogresna procena braniti je do psolednje kapi krvi ili vredjati sagovrnike

 

nije to nista strasno, desavalo se i najboljima :fantom:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

koji bi, po tim nekim modernim parametrima, bio realan rezultat utakmice spartak - brondbi, ako uzmemo u obzir cinjenicu da u danskoj pivo kosta 10 evra, sto je predpostavljam dnevna ali neredovna prosecna zarada igraca kluba iz subotice? 

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

sad vec sviras kurcu

anjgore je kad se iznese neka pogresna procena braniti je do psolednje kapi krvi ili vredjati sagovrnike

 

nije to nista strasno, desavalo se i najboljima :fantom:

 

Sta sam pogresno napisao? Da je slovacka liga regularnija™ od nase? Da zvezda trosi mnogo vise nego trnava? Mislim, sviramo kurcu bezveze, ali ti si kriv jer si bezveze ubacio mene u pricu o trencinu i fejenordu. Ali to je valjda tvoj stil zezanja. 

Link to comment

bezveze ubacio u pricu :d

niti sam ja prvi, ntii je poredjenje posle svega sto si napisao ranije bezveze

 

no na kraju krajeva nema ni veze

napisali smo sta imamo o zvezdi, trnavi, odnosu snaga, cenama!!!, slovackom fudbalu

usput se nasalili

 

da ne davimo dalje

 

okrenimo se spartaku (subotickom! )

@nikodije

Edited by pbg12345
Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Olimpija pobedila Helsinki 3:0. Sve je spremno za spektakel u Ljubljani :fantom:

Kakvi su, bilo je price da im je losa situacija u klubu ali otresose nezgodni Helsinki...

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Kakvi su, bilo je price da im je losa situacija u klubu ali otresose nezgodni Helsinki...

Eno navijači več pevaju dajte zvezdu da se igramo. Bolji ste od njih no sikiriki. Nego ako dodje do tog susreta gde se igra prvi meč?

Link to comment
Just now, Cash said:

Eno navijači več pevaju dajte zvezdu da se igramo. Bolji ste od njih no sikiriki. Nego ako dodje do tog susreta gde se igra prvi meč?

Na nasem praznom stadionu. 

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

@samo_opusteno

kolko sam video nije ni njihov puniji, a realno nisu kaznjeni... 

Ako dodje do te utakmice bice pun veruj mi. Jos ako Olimpija izvuče makar minimalan poraz u Beogradu, stozice če biti rasprodane

Edited by Cash
Link to comment
Just now, Cash said:

Ako dodje do te utakmice bice pun veruj mi. Jos ako Olimpija izvuče makar minimalan poraz u Beogradu.

 

bice pun al nasih navijaca... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...