Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Paok-Spartak Moskva, prvi gol Spartaka sličan kao naša prva akcija sinoć, ovako sam mislio da će da odigra naš napadač, a ne da odlaže povratnu

 

recimo da bi i Cafu iz te situacije šutirao da je bio na mestu Stoiljkovića

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi nismo mogli da probijemo kurac juce jer nemamo coveka koji zna da predribla igraca i poremeti njihov blok i natera ih na preuzimanja i improvizaciju u odbrani i otvaranje prostora za nas. Samo trcanje do besvesti, centarsutevi jako i nikome. Radonja ne vredi nista u ovakvim utakmicama gde je lopta stalno kod nas, moze da tribla™ konobare, ove mudonje tesko. Ovak'i kao Kafu (ako nije u Ebesilio stanju) bi nam juce glat doneo ako ne pobedu, onda bar 3 100% sanse.  

Edited by Plajvi
Link to comment

a opet takvog igrača, koji bi bio daleko najbolji tehničar u ekipi, koristiti u špicu tj da čeka da mu naprave šansu ostali koji su  slabiji od njega, ne bi bilo baš racionalno

 

sve to pod uslovom da stvarno dođe, pošto do sada imamo objavu RSB, a oni su pričali  i da se Boaće vratio, samo ne znam kad ima avion

Link to comment

Staviti ga desno, Bena u spic i igrati na driblinge/utrcavanja izmedju i duple pasove protiv buzdovana™. Nemamo mi kome da damo gol glavom, potpuno je pogresno... Celu utakmicu juce sam pizdio koliko neinteligentno napadamo. I penal smo izvukli upravo na utrcavanje Krsticica, oni slabo to brane, dok balone mozemo 2 nedelje slati i skinuce svaki. 

Osim toga, odlican su skauting uradili, ostavili su fudbalskim Brankoima Lazicima - Jovicicu i Stojkovicu 10/20 metara prazno da organizuju napade, a Krsticic, Ebesilio, Radonja i Ben nisu mogli da prdnu, igralo se 7 na 4. 

Edited by Plajvi
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Staviti ga desno, Bena u spic i igrati na driblinge/utrcavanja izmedju i duple pasove protiv buzdovana™. Nemamo mi kome da damo gol glavom, potpuno je pogresno... Celu utakmicu juce sam pizdio koliko neinteligentno napadamo. I penal smo izvukli upravo na utrcavanje Krsticica, oni slabo to brane, dok balone mozemo 2 nedelje slati i skinuce svaki. 

Osim toga, odlican su skauting uradili, ostavili su fudbalskim Brankoima Lazicima - Jovicicu i Stojkovicu 10/20 metara prazno da organizuju napade, a Krsticic, Ebesilio, Radonja i Ben nisu mogli da prdnu. 

 

provalili su nas i za krila, pa su ih pustali da idu u sirinu i centriraju a zatvarali im ulaze ka kaznenom...

Link to comment

jbt, kakve ekipe imaju paok i spartak :mellow: a mi se kao palimo da smo neka sila, jos nam ovde raznorazni strucnjaci seru kako imao preskup tim...

Link to comment

ma razbili su nas takticki. meni se spartak kao ekipa svidja. dobra su ekipa na odvrtan nacin. koriste to sto imaju i treba im se odati priznanje za to.

dok je stojiljkovic bio u igri, udvajali su nasa krila, zatvorili bekove, nisu se videli u napadu ni rodic ni stojkovic. kad je izasao stojiljkovic, skupili su sredinu, a ostavili prostor nasim bekovima, koji opet i kad dodju u situaciju za centarsut nisu imali kome.

sa klupe nije imao ko da udje, izuzimam simica koji se pokazao kao dobar. drugi spic koga imamo, joveljic, ni na klupi. jevtovic koji isto moze da prodje kao spic takodje. pavkov isto.
po meni neozbiljno, posebno sto se zna da je stojiljkovic totalno nespreman.

ova utakmica ide na dusu terzica i previse taktiziranja i lelemudanja oko spica.

ona sansa u prvom minutu koju levi pominje i meni je bas zapala za oko. verujem da bi onaj konde to resio lagano iz prve.
 

ova ekipa nema veze sa onom od prosle godine, jer u ovoj nema spica, sa boacijem (pravim spicom) bi bili bar duplo bolji u napadu.

u svakom slucaju, ovi mogu da se dobiju. steta bi bilo da ovde stanemo.

kafu ako dolazi ekstra, ali mislim da je on tu vise da zameni radonju, koga ce mislim sigurno prodati do kraja avgusta.

 

 

 

Link to comment
38 minutes ago, Bright Billy said:

jbt, kakve ekipe imaju paok i spartak :mellow: a mi se kao palimo da smo neka sila, jos nam ovde raznorazni strucnjaci seru kako imao preskup tim...

 

Preskup u odnosu na trnavu, a ne u odnosu na paok i spartak

Edited by Nikodije
Link to comment

sjebo se naš David Luiz. verovatno ništa od kvalifikacija za ligu šampiona sa omladincima jbg


 

Quote

 

Strahinja Eraković juče je uspešno operisao metatarzalnu kost koju je povredio na turniru u Bazelu.

Očekuje ga oporavak od tri meseca, a mi mu želimo brz povratak na teren.

 

 

Link to comment
 
Preskup u odnosu na trnavu, a ne u odnosu na paok i spartak

Како прескуп у односу на Трнаву?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Nije mi jasno kako baratate ovde kako smo mi skuplji tim od bilo koje EU ekipe. @Nikodije odakle ti te informacije?

Covece, mi smo ekvivalent Ceskoj robi sa kraja 80 ih koja se prodavala za jednu chrvenu u odnosu na Trnavu, Slovan, Legiju, itd. 

 

Imamo dobre pojedince, ali sve je to sklepano od nekadasnje dece koja su postali promasaji preko i procvetali kada su se vratili i neverovatnim userima u vidu Boacija.

Trnavin prihod i budzet su veci od naseg sigurno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...