Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozemo li se vratiti fudbalu... Izgleda da smo zavrsili Kafua. Znamo ga svi, moze 1 na 1, 1 na 2 a bogami i 1 na ceo tim. Cudno je da u Bordou nije igrao, igrao je taj Bordo protiv nas relativno skoro i videli smo da nisu nikakvi vanzemaljci.

Dolazi malo kasno ali dobro, i ako ispadnemo od Trnave imamo realnu sansu za evropu. Ovo verovatno znaci prodaju Radonje.

 

 

Link to comment

i ti ponavljas to za prodaju radonje, na prvu sam se upecao (kad je neko napisao), posle nesto razmisljam pa i sami smo ovde pisali da ce se verovatno dovoditi napadac na pozajmicu, plus je kafu kad je krilo najpre desno krilo, a mi tu vec imamo 4 igraca dok je radonja sam na levom i valjda ima onaj neki klinac u ekipi, al taj terena svakako nece videti

 

hocu reci, mislim da nece kafu igrati umesto radonje, nego da nam je kafu taj dugo cekani napadac, a da radonja ostaje jos neko vreme u zvezdi (osim u onom najgorem scenariju gde ispadamo iz evrope, tad verovatno ide i radonja i jos nekoliko igraca)

Link to comment

Cafu je dešnjak, a kod Miloa krila uglavnom igraju sa kontra strana, Radonja dešnjak igra levo, a Ben je levak igra desno

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

e jbg levi

 

ti bas ne umes dozvoliti coveku da se nada :sad:

 

jesi uopste siguran da je desnonog? odavno je trend da krila igraju kontra stranu, ako je tako zasto bi do sad onda uglavnom igrao desno?

 

i sad mi pade na pamet jel to sve ujedno znaci da je nama od 5 krila 4ca levonogih? :O

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Prodacemo Srnica, Milica i Pavkova verovatno, pa se broj krila i napadaca drasticno smanjuje.

Inace postoji prica da jurimo i dalje onog Portugalca koji nema YT snimke :)
Radonjica ce prodati, jer nam trebaju pare da pokrijemo plate i bonuse, a nadam se da nece prodati i Krsticica i dovesti, recimo, Causica kao zamenu...

Bice svasta do kraja avgusta, a sledeci utorak nam bukvalno lomi sezonu.

Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

da li ce legenda milana moci da igra u slovackoj ukoliko stigne do vikenda? 

 

Ne, igraci za odgovarajuce kolo se registruju najkasnije 24 h pre pocetka prve utakmice.

Link to comment

Je l' to onaj iz Ludogoreca sto je napravio majmune od Donalda, Le Taleka, Fibela i Ibanjeza onda po desnoj strani i prikucao ga pod precku? Taj je lud k'o konj i dobrodosao. :D

Link to comment
22 minutes ago, Plajvi said:

Je l' to onaj iz Ludogoreca sto je napravio majmune od Donalda, Le Taleka, Fibela i Ibanjeza onda po desnoj strani i prikucao ga pod precku? Taj je lud k'o konj i dobrodosao. :D

 

[media]

[/media]

Link to comment

Јел то све значи да и даље немамо шпица? Који мој ће нам још једно крило.

Link to comment

Pa on je i špic, nije špic samo ako imaš 190. Jak igrač, očekujem da pokida u rangu leonarda u partizanu. Šteta samo što nije došao ranije.

Link to comment
24 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Јел то све значи да и даље немамо шпица? Који мој ће нам још једно крило.

 

po jednoj teoriji kod nas ce igrati spica a podrugoj stize ko zamena za radonju... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...