Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Pa evo, Legija je prvak lige koja je objektivno vrv jača i od naše i od slovačke zajedno pa glat ispada od tog Spartaka.:fantom:

 

i apoel je ispao od suduve, pa sta. takve stvari se desavaju u julu.

lupio sam budzet da je 10 puta veci, ali je svakako mnogo veci.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Bright Billy said:

kako znas? 

 

ne vidim da trnava dovodi kafua za platu od 700k, nego zvezda, niti da su oni doveli ebisilija za platu od 600k, nego zvezda, niti bena za pola miliona

Link to comment
24 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Pa evo, Legija je prvak lige koja je objektivno vrv jača i od naše i od slovačke zajedno pa glat ispada od tog Spartaka.:fantom:

 

Jbg, da Legija igra regularno prvenstvo, a ne samo sklanjalice lagano bi prosla Trnavu. :fantom:

Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

 

poenta je u tome da spartak, iako u sustini bezvezan tim, i igra ligu koja je u rangu nase, odigra 32 regularne utakmice u sezoni, gde se iskale do nivoa da mogu da pariraju zvezdi na marakani. zvezdi koja ima bar 10 puta veci budzet od njih, i svaki zvezdin igrac je bolji od spartakovog kolege sa druge strane, pa cemo opet strepeti da li cemo proci. ja nemam utisak da smo bas naviknuti na to da jsl ekipe ovako beskompromisno biju, i da imaju pristup kakav je spartak imao juce.

mozda sam nepotrebno paznju sa same utakmice skrenuo na drugu stranu, ali taj utisak mi uvek provejava - da bismo bili daleko spremniji za evropu kada bi u domacoj ligi stvari stajale drugacije, i kada bi nas iz vikenda u vikend cekale tuce i borba za svaki bod, umesto sto smo zasticeni kao beli medvedi

 

Neozbiljan si a ja jos neozbiljniji sto gubim vreme s ovakvim postovima. Imas vise pausalnih ocena u ovom postu nego recenica. Ljudi su se krvnicki branili i odbranili, dali su gol iz jedine prilike na utakmici, nije da nam se to nije desavalo i u nasoj ligi. Kao sto ni dve pobede Zvezde protiv Kelna ne znace da je JSL bolja liga od Bundeslige tako ne znaci ni da se zbog 1:1 protiv Spartaka iz Trnave nama sve ekipe u domacoj ligi sklanjaju. Pri cemu sam ja gledao dve od tri utakmice u nasoj ligi ove godine (Radnicki i Vozdovac) i ne samo da sam stekao utisak vec je bilo vise nego jasno da nam se nijedna od te dve ekipe nije sklonila s terena i pustila nas da pobedimo.

 

A te fraze koje se vrte otkad ja znam za jugoslovenski i srpski fudbal, ne znam kako vam vise ne dosadi. Naravno da bi svima bilo bolje da imamo jacu, posteniju i bolje organizovanu ligu sa kvalitetnijom infrastrukturom. I nebo je plavo, trava zelena, voda je mokra. Jesam li nesto propustio?

Link to comment

@Nikodije

a realno znas za koje pare su oni doveli svoje igrace i koliko ih placaju...

 

ako nesto tvrdis moras da imas konkretne podatke a ti realno ne znas koliki budzet ima zvezda a kamoli trnava. dakle ne iznosis cinjenice nego predpostavljas, pa bi bilo lepo da tako i napises. 

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

A ima 1244 u niku. Kakav lom mozga, tipican za prosecnog navijaca Partizana.

Sorry sto upadam na zurku, no interesuje me kakva je to sorta "prosecan navijac Partizana"? Kakve karakteristike ima ta osoba? I zasto je sklona lomu mozga, sta god to znacilo btw? U cemu se razlikuje od tipicnog navijaca nekog drugog kluba (npr. Zvezde, Dinama, Spartaka iz Moskve ili Slavije iz Praga)?

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

Sorry sto upadam na zurku, no interesuje me kakva je to sorta "prosecan navijac Partizana"? Kakve karakteristike ima ta osoba? I zasto je sklona lomu mozga, sta god to znacilo btw? U cemu se razlikuje od tipicnog navijaca nekog drugog kluba (npr. Zvezde, Dinama, Spartaka iz Moskve ili Slavije iz Praga)?

 

Glup, isfrustriran, podmukao, iskompleksiran, vise se bavi Zvezdom nego Partizanom za kojeg navodno navija. Sto pitas?

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Glup, isfrustriran, podmukao, iskompleksiran, vise se bavi Zvezdom nego Partizanom za kojeg navodno navija. Sto pitas?

Ne pitam za druga. Već zarad sopstvenog opšteg obrazovanja. Da dopunim fundus i ovom činjenicom. Koju si ispalio onako kao da je samopodrazumevajuća, notorna. Mene da si pitao za "prosečnog navijača Partizana", pa morao bih da porazmislim, prvo dal tako nešto postoji uopšte a potom i da li ima kakve karakteristike i koje su. No dobro, očito je već bilo predmet izučavanja, sa sve zaključkom koji si isporučio. 

 

Edited by Ted
Link to comment
15 minutes ago, Ted said:

Sorry sto upadam na zurku, no interesuje me kakva je to sorta "prosecan navijac Partizana"? Kakve karakteristike ima ta osoba? I zasto je sklona lomu mozga, sta god to znacilo btw? U cemu se razlikuje od tipicnog navijaca nekog drugog kluba (npr. Zvezde, Dinama, Spartaka iz Moskve ili Slavije iz Praga)?

ja ću ti objasnim. prosečan zvezdin navijač nema ni lom ni mozga.

on prepričava rsb forum čitav navijački život. pogledaš ovaj topik i sve ti je jasno..

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

Ne pitam za druga. Već zarad sopstvenog opšteg obrazovanja. Da dopunim fundus i ovom činjenicom. Koju si ispalio onako kao da je samopodrazumevajuća, notorna. Mene da si pitao za "prosečnog navijača Partizana", pa morao bih da porazmislim, prvo dal tako nešto postoji uopšte a potom i da li ima kakve karakteristike i koje su. No dobro, očito je već bilo predmet izučavanja, sa sve zaključkom koji si isporučio. 

 

 

Ne sekiraj se, imam ja nekoliko ovakvih kvalifikacija i za prosecnog navijaca Zvezde.

 

Uzgred, rec "prosecno" u ovom kontekstu oznacava presek dominantnih karakteristika u grupi iz koje se izvlaci prosek.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...