Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Nisu, al kad bi se Vranjanci malo potrudili i izgarali na terenu protiv šampiona (gde ćeš veći motiv), kad Lalat ne bi naprasno kolabirao pred tekmu, itd, i Zvezda bi spremnije dočekala ovakvu "dunstersku" ekipu. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Filozof manijak said:

Nisu, al kad bi se Vranjanci malo potrudili i izgarali na terenu protiv šampiona (gde ćeš veći motiv), kad Lalat ne bi naprasno kolabirao pred tekmu, itd, i Zvezda bi spremnije dočekala ovakvu "dunstersku" ekipu. 

 

Vranjanci su se trudili, pogodili stativu na pocetku a gol primili tek u finisu poluvremena. Radnicki je igrao dobro, slicno Trnavi, po komentarima njihovih navijaca najbolje igraju protiv nas na Marakani. 

Link to comment

Dobro je ovo sa 1:1. Niko se ne sme podceniti (ne kažem da su ih igrači potcenili, ali ajde - javnost jeste). Zato pametno odigrati u prvom poluvremenu, bez srljanja, a onda ubrzati sredinom drugog kad ovi padnu fizički. Ako se previše odmah otvorimo, bićemo u problemu (govnima).

Link to comment

Јесте, Раднички се склонио Звезди, наместио је да прими гол из 2 метра офсајда и на крају у зауставном времену из пенала. Иначе, и Раднички није играо са првом поставом јер је утакмица била између две утакмице са Макабијем.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Dinamu iz vranja nije mesto u eliti, to je sprdnja od kluba. Ajde da smanjimo ligu na 10 i da svi ginu u svakoj utakmici, pa da vidimo kakav će fudbal da nam bude

Sta li se zanosis i lazes sebe. I u ligi od 10 klubova dva kluba ulaze u trku favorizovana i gurana od strane države. Gde ne mogu milom, guraju se silom.

Kako neki klub moze da im parira ako drzava sipa milione u crvenocrne, a ostale finasuraju opštine ili privatnici. Zatim u medijima samo dva kluba postoje. 

Licemeri ste, par ekselans

Link to comment
17 minutes ago, Real sa Nišave said:

Sta li se zanosis i lazes sebe. I u ligi od 10 klubova dva kluba ulaze u trku favorizovana i gurana od strane države. Gde ne mogu milom, guraju se silom.

Kako neki klub moze da im parira ako drzava sipa milione u crvenocrne, a ostale finasuraju opštine ili privatnici. Zatim u medijima samo dva kluba postoje

Licemeri ste, par ekselans

Izvini, ali zanima me - koji je taj drugi Klub koji je favorizovan u Blato Ligi, hajde recimo poslednje 4 godine? Znam koji je najmanje favorizovan ali ti si napisao favorizovan...

 

Edit: Izvinjavam se za off ali ne mogu stvarno da citam lupetanja

 

Za jucerasnju utakmicu - slovacka Liga uopste nije losa a Spartak je vrlo cvrsta i ozbiljna ekipa, igraci su tehnicki potkovani. Nisu majstori i vedete ali su vrlo jaki timski. Zvezda mora da odigra dobro i - sto je jos vaznije - jos cvrsce i do poslednje lopte... ako zeli da prodje. Svakako postoje i dalje dobre sanse.

Edited by mozzer
Link to comment

Radiša jeste da te boli kurac za sport i da si višegodišnjim neradom napravio od ovog podforuma svinjac u rangu blic komentari sekcije, ali procisti malo ovoliku kamaru govana, ne može da se dođe ni do kakvog normalnog sadržaja.

Link to comment
13 minutes ago, Real sa Nišave said:

Sta li se zanosis i lazes sebe. I u ligi od 10 klubova dva kluba ulaze u trku favorizovana i gurana od strane države. Gde ne mogu milom, guraju se silom.

Kako neki klub moze da im parira ako drzava sipa milione u crvenocrne, a ostale finasuraju opštine ili privatnici. Zatim u medijima samo dva kluba postoje. 

Licemeri ste, par ekselans

 

Potpuno si u pravu i slažem se da je sve podređeno blizancima, a ostali figuriraju manje-više kao filijale i pridružni klubovi večitih, bez ikakvih ambicija. Pa čitava pokrajina vojvodina nema kršten stadion, pa spartak mora da igra u beogradu. Smanjenje lige na 10, i da svako igra samo za sebe deluje kao neostvariv ideal

Link to comment
12 minutes ago, mozzer said:

Izvini, ali zanima me - koji je taj drugi Klub koji je favorizovan u Blato Ligi, hajde recimo poslednje 4 godine? Znam koji je najmanje favorizovan ali ti si napisao favorizovan...

 

Zvezda

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

...protiv vaše treće postave

Ne znam sta da ti kazem, trudili su se i otkidali bodove i protiv prvih postava. Nije uopste to problem bio sinoc, ova ista ekipa Zvezde je prosle godine pobedjivala Spartu, Krasnodar, Keln...tad joj nije smetalo sto je ovde svi pustaju. Ima Nikodije cesto obicaj da prica za gtr usi i glumi objektivnog posmatraca. 

Link to comment

Idealno bi bilo napraviti sledeći sistem takmičenja:

I liga-xy klubova ( nije toliko bitan broj klubova jer će se ionako svake sezone rotirati). Igra se po dvokružnom ili trokružnom sistemu. Može da se uvede i plej of i plej aut, po potrebi. Prvoplasirani ide u kvalifikacije za Ligu evrope. Drugoplasirani dobija 100 evra.Iz lige ispadaju svi sem prvog i drugog.

Sredinom/krajem aprila, a po završetku I lige, u takmičenje se uključuju fkcz i fkp.

Prvoplasirani i drugoplasirani I lige igraju sa Zvezdom i Partizanom po jednu utakmicu ( obe u Beogradu, sudije: Nikolovski i Šutulović).

Pobednici igraju finale u 3-4 dobijene.

fkczPobednik ide u kvalifikacije za LŠ, fkpporaženi u kvalifikacije za LE.

Link to comment
12 hours ago, pbg12345 said:

vidis da su se sklonili sami

ignorisanje i odu oni sami

takoto obicno ide

 

Jedini nacin da se strucnjaci sklone... Postupi po naredjenju!

 

 

1 hour ago, Nikodije said:

 Kada bi jsl ekipe na marakanu dolazile da izginu umesto da prošetaju, često bismo u ligi gledali ono što smo gledali sinoć sa trnavom, i što se tiče igre i rezultata.

Kada bi JSL ekipe probale da igraju isto sto i Trnava sinoc, posle pola sata bi pocrkali  od iscrpljenosti i fizickog napora. A rezultat bi bio 10-0 za Zvezdu svaki put.

Edited by Milosh76
Link to comment

Najbolji sistem za ligu je 12 timova. Dvokruzni sistem. 

Posle plej of i plej aut po 6 tima, dvokruzno. 

32 utakmice. Ne previse zahtevno, a zanimljivije. 

Link to comment
54 minutes ago, samo_opusteno said:

Ne znam sta da ti kazem, trudili su se i otkidali bodove i protiv prvih postava. Nije uopste to problem bio sinoc, ova ista ekipa Zvezde je prosle godine pobedjivala Spartu, Krasnodar, Keln...tad joj nije smetalo sto je ovde svi pustaju. Ima Nikodije cesto obicaj da prica za gtr usi i glumi objektivnog posmatraca. 

 

niti me zanimaju bilo cije usi, niti ista glumim, samo pokusavam da mi ocinji vid i zdravi razum budu u korelaciji sa onim sto cu napisati, sto ne znaci da tebi ne dozvoljavam da imas drugaciji rezon usled navijacke zaslepljenosti. covek je napisao da su ovi dunsteri jer su uzeli 64 boda od mogucih 96, sto valjda povlaci da smo mi bogovi jer smo uzeli 100 od mogucih 111. a onda na terenu ne mozemo da im napravimo cestitu sansu za 90 minuta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...