Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

ali i rse kakav takav pritisak, ne cekaju sa 11 u svojoj polovini kao sto bukvalno radi vise od pola jsl ekipa

 

mzoda glup primer, ali ona situacija pred kraj kad se borjan izglupirao, da je tako kao sto kazes nikad do toga ne bi doslo

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, pbg12345 said:

ali i rse kakav takav pritisak, ne cekaju sa 11 u svojoj polovini kao sto bukvalno radi vise od pola jsl ekipa

 

mzoda glup primer, ali ona situacija pred kraj kad se borjan izglupirao, da je tako kao sto kazes nikad do toga ne bi doslo

Да будемо јасни они нису ниво ЈСЛ екипа које ти помињеш. Они су за ред величине озбиљнија екипа, али суштина је иста. 

Link to comment

Za mene ocekivano mucenje. Cesto u prvih 15 minuta vidis sta ce biti, sinoc je tako bilo. Tvrdi, gusti, kroz sredinu nema prostora a sa strane ciste lako. Opet uz sve to dobili bi 3-0 da nismo primili gol odmah posle naseg, ali hulilo se previse na boga ovih dana potcenjivanjem ovih i to je moralo da se vrati.
Sad ce tamo biti cupanje za koje vise nema nikakvih garancija, ovo je prvi put da Milojeviceva ekipa ima ovakvu situaciju ispred sebe i videcemo da li su kadar da je rese.

Link to comment

Ako vam dodje Cafu I to onaj onakav kakav je bio u Ludogorecu mislim da boljeg niste imali prilike da dovedete ikad. 

 

Nije mi jasno koja priča je u pitanju Bordeaux ga je platio 7-8m sad ce u Zvezdu. 

Link to comment
9 hours ago, pbg12345 said:

 

uz ogradu da nisam gledao celu utakmicu, ali ono sto sam video, jesu se oni branili, ali su i pokusavali dati gol, imali igrace preko pola itd

daleko od klasicnog jls bunkera

 

 

mnogo mi je bliza ona necija ocena da su nas takticki nadigrali, odnosno da su (u okviru svojih mogucnosti) veceras oni bili zvezda 

ali kao sto rekoh, verujem u miloja i da ce resiti to za 7 dana. vecu drugom smo izgedali bolje, delom zbog kako bili rece fizicke spreme, ali verujem i delom zbog milojevih saveta na poluvremenu

 

To se vrv u modernom fudbalu tako zove ( taktički nadigrali, disciplinovan tim i sl.), ali je realnost da je to budžena:fantom: verzija Lučana , Ivanjice i sličnih anti-ekipica.

Ne mogu da budu Zvezda, jer uopšte ne igraju slično nama.

Nije mi jasno ni ono oko toga da su pokušavali da daju gol, jer u II pol. su prešli 2,3 puta centar i to zato što su morali. Ostalo se svodilo na opstrukciju igre, duvanje lopte i sl. 

Što je najsmešnije-čak nisu ni specijalno dobro fizički pripremljeni jer su pocrkali grđe od nas.

Jbmlga, ako ispadnemo od ovih ne zaslužujemo da igramo ni LE.:fantom:

Link to comment

Zvezda je surovo dobro fizički spremna ekipa, ovo je bila iscrpljujuća krljačina plus su bili gadni uslovi. Zvezda od prije par godina bi pala u 55. minutu. 

Link to comment
27 minutes ago, FPLS said:

Kafu na pozajmici, 700k plata bez bonusa.

 

Izgleda da se nastavlja i potraga za napadacem, sto verovatno znaci da je ovaj zamena za Radonju.

e do kurca

em bih voleo gledati radonju jos pola godine u zvezdi, em sam prilicno siguran da bi mu cena bila daleko veca posle grupa cega god nego sad

ali najvaznije bice zvezda slabija bez njega

Link to comment

Malo nas je Miloje i razmazio, bolje da u ovoj fazi dodje otreznjenje nego da nas je RBS naduvao 3:0 :fantom:

Koliko sam sinoc ispizdeo na Milica i Bakulu, toliko me od jutros popušta-1:1 jbg nije smak sveta, moze im se dati gol u prvih 15min pa nek onda oni jure. Ubedjen sam da ce trener dobro analizirati i traziti sansu za brz gol. Oni su svesni koliko znaju i Latal to dobro sprovodi u delo, bez srljanja, bez nervoze, fizicki spremni (za 45min mislim da nismo dobili nijedan vazdusni duel).
Dobar spic je neophodan, nadam se da necemo odraditi neki panic buy u minut do 12, ali mi i dalje ne ide u glavu zasto Joveljic nema minuta.
Simic odusevio, Ben letargican, Stojiljkovic gori od Panjkova (a toliko sam ocekivao od njega), bekovi se ne mogu prepoznati spram prosle sezone.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
29 minutes ago, FPLS said:

Kafu na pozajmici, 700k plata bez bonusa.

 

Izgleda da se nastavlja i potraga za napadacem, sto verovatno znaci da je ovaj zamena za Radonju.

 

Kasno Marko...:fantom:

I da dođe nema pravo da igra u revanšu.

Link to comment
21 minutes ago, Apollo Creed said:

 

To se vrv u modernom fudbalu tako zove ( taktički nadigrali, disciplinovan tim i sl.), ali je realnost da je to budžena:fantom: verzija Lučana , Ivanjice i sličnih anti-ekipica.

Ne mogu da budu Zvezda, jer uopšte ne igraju slično nama.

Nije mi jasno ni ono oko toga da su pokušavali da daju gol, jer u II pol. su prešli 2,3 puta centar i to zato što su morali. Ostalo se svodilo na opstrukciju igre, duvanje lopte i sl. 

Što je najsmešnije-čak nisu ni specijalno dobro fizički pripremljeni jer su pocrkali grđe od nas.

Jbmlga, ako ispadnemo od ovih ne zaslužujemo da igramo ni LE.:fantom:

+1

pa ti dunsteri su uzeli titulu u slovačkoj sa 64 od mogućih 96 bodova, sa gol razlikom 41:28, 1,28 gol po meču su davali prošle sezone

- ove sezone su još jaloviji 6 pogodaka na 8 utakmica

- a i taj gol juče je pitanje da li bi dali da vaš igrač nije skrenuo loptu u gol

Link to comment

Dunsteri igraju regularno prvenstvo, zato su uzeli 64 od mogućih 96 bodova, to je njihova velika prednost u odnosu na zvezdu, jer svaku utakmicu igraju na nož. Kada bi jsl ekipe na marakanu dolazile da izginu umesto da prošetaju, često bismo u ligi gledali ono što smo gledali sinoć sa trnavom, i što se tiče igre i rezultata. Zato nam fali da se čeličimo kroz regularno prvenstvo da bismo bili spremniji za ovako tvrde utakmice i protivnike.

Link to comment

Juče: 9:1 u kornerima, 15:5 u šutevima na gola, od toga 7:2 u šutevima u okvir gola.

Protiv Legije tamo su imali čak 3 kornera i 4 šuta na gol.

Neznatno su bolji kući.

 

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Dunsteri igraju regularno prvenstvo, zato su uzeli 64 od mogućih 96 bodova, to je njihova velika prednost u odnosu na zvezdu, jer svaku utakmicu igraju na nož. Kada bi jsl ekipe na marakanu dolazile da izginu umesto da prošetaju, često bismo u ligi gledali ono što smo gledali sinoć sa trnavom, i što se tiče igre i rezultata. Zato nam fali da se čeličimo kroz regularno prvenstvo da bismo bili spremniji za ovako tvrde utakmice i protivnike.

 

U pravu si, steta je sto Dinamo Vranje ne igra kao Trnava a realno su istog kvaliteta. 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

 

U pravu si, steta je sto Dinamo Vranje ne igra kao Trnava a realno su istog kvaliteta. 

 

Dinamu iz vranja nije mesto u eliti, to je sprdnja od kluba. Ajde da smanjimo ligu na 10 i da svi ginu u svakoj utakmici, pa da vidimo kakav će fudbal da nam bude

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...