Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

simic najbolji kod nas...

Meni je Simić najprijatnije iznenađenje u zadnja dva meča... Nisam imao priliku da ga gledam ranije, ali se iskreno nadam da je ovo samo mali deo onoga što može da pruži, pošto se lako može desiti da nam bude jedan od glavnih igrača ove (ili sledeće) sezone

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, elementary said:

Mislim da ovo uopšte nije previše los rezultat. Naravno bilo bi bolja pobeda ali ne vidim kako će nas ovi dobiti .Dobijamo tamo 2-0 čak i bez napadača.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

 

ne plasim se da ce nas pobediti, al umeju na 0-0 da odigraju defenitivno...

Link to comment

Klasična podruskomčizmom škola, na 500 faulova i ako nešto prođe u napadu, prošlo je. Šteta, bukvalno iz jedine dobre akcije su dali gol.

Link to comment

Filip Stojkovic, koliko god slobodnog prostora imao, uvek ce da posalje centarsut u protivnickog igraca.  Na zalost, Gobeljic je jos gora opcija.

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Filip Stojkovic, koliko god slobodnog prostora imao, uvek ce da posalje centarsut u protivnickog igraca.  Na zalost, Gobeljic je jos gora opcija.

 

znaju ljudi da se brane, udvojili su radonjica i pustili stojkovica da kreira...

Link to comment

koliko su sreće samo imali ovi slovački dunsteri, da dođu do 3 kola i da večeras iz jedinog krštenog napada daju gol, prvo ih je prosralo da se igrači legije otruju hranom pa da dobiju u gostima prvi meč, da bi kući izgubili iako su pred kraj imali 2 igrača više...

Link to comment

Nije to samo u ovoj utakmici da Stojkovic na praznom prostoru centrira u igraca koji je 5-6 m udaljen u njega.  Zvezdi treba bolji bek, posebno u ofanzivnoj igri, na desnoj strani.  Ja bih to rekao i za centralne bekove kada otpocinju napda.  Dobri su u skoku ali u igri po zemlji su ispod proseka.  U tom segmentu, Frimpong je bio mnogo bolji, ali njegova visina i padovi koncentracije su bili problem.

 

Branko Jovicic je veceras zaradio hleb i pogacu.  I Krsticic isto tako, ali je meni najprijatniji utisak Veljko Simic.

Link to comment

slovaci dobili ono zbog cega su dosli.

po startu utakmice imao sam bas velika ocekivanja, ali mora se ipak biti realan, a ova utakmica je otreznjenje, bar bi to trebala da bude.

neozbiljno je uci u kvalifikacije za ls bez spica. u prva dva kola je to moglo da prodje, sad vec ne.

 

rodic i stojkovic ocajni. od pocetka sezone nesto tu ne funkcionise.

savic i degenek, dobri. na ocekivanom nivou.

jovicic se pogubio malo. trgao, zatvarao, ali nema ni znanje ni umece.

krsticic odlican.

ebesilio dobar, pokazao da znanje moze da kompenzuje fizicku nespremnost.

radonjic....pun samopouzdanja, cak mislim da je previse poleteo. igrac nivoa kom on tezi je morao vise. pogotovo sto se sansi tice.

ben mi se ne svidja kako igra. ne pomaze u odbrani, u napadu mi se cini da gusi igrace sredine terena.

stojiljkovic 0. bruka od igraca. neshvatljiva mi je njegova nespremnost u svakom pogledu.

simic mi je bas pozitivan utisak ostavio

 

slovaci odlicno odradili skauting, igrali na rezultat, svim sredstvima. izborili rezultat.

 

 

Link to comment

Sve sto je trebalo je da Rodic ne proslavlja gol jos uvek iako je pocela utakmica. Trenutak pada koncentracije i cao. Bice zajebano tamo dati im gol, imaju rezultat i igrace isto kao sto su igrali i ovde. Jos je zajebanije to sto moramo da im damo gol do 60. minuta jer za toliko imamo snage.

Link to comment

Ne bih ja rekao da je Trnava dunsterski tim.  Takticki i fizicki su odlicni, disciplinovani su, ne brzaju i ne panice.  Nisu tim za gledanje, ali su tim za rezultat. To sto igraju, umeju da odigraju i njihovi rezultati nisu slucajnost vec plod znanja i umeca. 

Link to comment

Prva prava utamica u sezoni. Oni su odigrali takticki odlicno, mi smo bili ispod nivoa. Zatvorili su nam krila i bekove, gol smo primili uzasno naivno (Barsa, Ludogorec...), a imali smo pristojnih sansi i u prvom i drugom.

Da li je bio penal?
Da li im je sudija oprostio drugi zuti?

U revansu moramo strpljivo i pametno, imamo sanse da ih prodjemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...