Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Babu Bhatt said:

Prilicno drveno ovo djeluje, nimalo tecnosti u igricl.
Čeka se Radonja

 

zato što su taktički pismena ekipa i dobro su pročitali kako igramo, sve što probamo oni su već zatvorili

 

tako uglavnom izgleda protivnicima kada igraju sa nama, to što im inače prolazi, protiv nas im ne uspeva. a sad smo i mi naišli na ekipu koja se podredila tome da nas taktički nadigra

 

 

Edited by levi
Link to comment

nije lose. na muci se poznaju junaci :)

 

ben mnogo vuce u sredinu, a malo, tj uopste ne pomaze u odbrani
rodic los, od pocetka nezainteresovan za igru.

stojiljkovic je beskorisan. ne mogu da verujem da profi igrac dozvoli da bude ovoliko fizicki neupotrebljiv.

slovaci opasni. ali lako pobedivi ako se malo trgnemo. i 5:1 je dobar rezultat :)

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

zato što su taktički pismena ekipa i dobro su pročitali kako igramo, sve što probamo oni su već zatvorili

 

tako uglavnom izgleda protivnicima kada igraju sa nama, to što im inače prolazi, protiv nas im ne uspeva. a sad smo i mi naišli na ekipu koja se podredila tome da nas taktički nadigra

 

 

 

ja sam lepo napisao da su nam jako slicni... 

Link to comment

Losi smo. Slovaci su nas totalno procitali a mi imamo previse igraca koji ne umeju da igraju kad su van svoje komforne zone. Bekovi su nam uzasno losi, vecina problema koje imamo dolazi iz lose igre Stojkovica i Rodica.

Link to comment

Malo smo precijenili sopstvene mogućnosti. Ovi biju i dobro stoje na terenu, i to je bilo dovoljno da nam zagorčaju život. Veliki ispit za Milojevića.... Potpisao bih minimalnu pobjedu i plasman u LE.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...