Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

ovo sto imamo jeste dosta jak tim ali meni je posle Bari generacije i dalje najjaci tim iz Obiliceve sezone..ona Zigina generacija posle toga pa tek ova iz poslednje dve sezone

dobio je salzburg u nadoknadi proslu 2-0 na strani, oba gola 93 i 95 minut, pre toga su glatko izgazili Lask na svom terenu koji igra kvalifikacije za EL

jaki su ali bio je i Krasnodar pa svi znamo kako je prosao..sigurno ce nas ozbiljno shvatiti ali oni po tradiciji u ovom delu seozne tek pocinju da pale masinu pa to treba iskoristiti da ih prodjemo

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Procitah da ni oni nisu uspeli da stignu do grupa LS do sad (ne znam da li je tacno) a da imaju 7 grupnih faza LE od 2005. Ako je tako ima i oni da grizu ko blesavi jer vide sansu da konacno prodju. Ne znam kakvi su sada, ali prosle sezone sjajna ekipa.

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

pa ni taj Cafu nije pravi špic, nego krilni napadač

 

mada Miloe je obrnuo igricu nekoliko puta što se tiče pozicija i toga ko šta igra

 

 

 

Mi naizgled igramo dosta preko krila ali vrlo malo visokih centarsuteva imamo, delom zato sto nasi krilni igraci vole da ulaze u sredinu i odatle sutiraju ili podvaljuju lopte, delom zato sto centriraju uglavnom bekovi koji ne umeju stadion da pogode. Ako prodjemo Spartak mi u Evropi vise necemo imati prilike da igramo protiv slabijih timova koji se povuku ispred golmana i odatle gadjaju kontre, mnogo su vece sanse da cemo mi biti ti koji ce traziti igru iz tranzicije. Sto se nase lige tice tu igrac poput Kafua tesko da ce uopste igrati, osim na par jacih utakmica, za to nam je Stojiljkovic dovoljan. I kad smo vec kod Stojiljkovica, ako on uspe da udje u formu iz Brage imacemo resenje i u skok igri jer je covek veoma jak i igra glavom u kontaktu bolje nego Pesic, pa cak i Boaci.

 

Bio biu Kafu jezivo pojacanje, steta sto tesko da ima sansi da dodje.

Link to comment

salzburg naravno igra u salzburgu, u stvari ovo je red bull salzburg. kad je došao rb, prestali su da ih prate ovi ultra navijači i oni sad idu na austriju salzburg koja je još nižerazredni klub. zvezda bi trebalo da igra kao kod kuće

Link to comment
43 minutes ago, harper said:

 

To ti kazem, nisam imao pojma da kuci imaju adekvatan stadion za evropske utakmice. Trebalo je da znam, njima je valjda onaj Red Bull jos uvek sponzor.

 

miloe vec ima ubelezenu pobedu na tom stadionu, sa cukarickim protiv grediga 2014. doduse izgubio je kuci 0-4

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

olimpija - helsinki ako ispadnemo, sere nas nevidjeno

 

lep gest od strane uefa.  ali nece nas zavarati, idemo u ls

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

 

lep gest od strane uefa.  ali nece nas zavarati, idemo u ls

Jel vam za svaki slučaj treba skaut za Olimpija-Helsinki s obzirom da 1 forumaš živi na 10 metara od stadiona :fantom:

Link to comment

Желимо Олимпији успјешан пролазак у Лигу Европе преко Салцбурга :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Желимо Олимпији успјешан пролазак у Лигу Европе преко Салцбурга :fantom:

Za svaki slučaj mozda ipak odem u stozice ako sutra ostvarite minimalnu pobedu :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...