Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, adasevic said:

Sta bi tek rekao da je kiks Sumaile neparavio neki igrac Vozdovca...

 

Ah dam kad neko napravi kiks protiv Zvezde to je namesteno, a kad Zvezda kiksne, to je neznanje :lol:

 

Drz se ti copi Surdulice, il veceras Lucana. Pojesce te briga sta se iza plota desava ;) 

 

Zašto bih brinuo kad znam šta se dešava? :D

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace taj Branko Ostojic je spustio loptu Simicu kad je postigao gol u 2. minutu. Da sve bude smesnije, sansa Lukovica pred kraj utakmice, Sumaila je spustio loptu glavom do Lukovica i ovaj promasio.

 

Namerno, naravno...

 

Dakle, Ostojic - Sumaila 2-1 u namestenim golovima...  S tim sto je Ostojic zamenjen u 35. minutu, a Samuilo je dobio karton... tako da su tu negde po ucinku

Edited by Milosh76
Link to comment
 
Zašto bih brinuo kad znam šta se dešava? [emoji3]
 


Eto prilike da se obigatis preko kladze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
56 minutes ago, adasevic said:

Nema veze, vazno je da copi zna :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

 

Kad bi odmorio jedno deset dana od foruma zbog nemustog provociranja malo bi preispitao ili svoje znanje ili potrebu da ga deli s nama na ovom topiku ali svakojakom olosu se dozvoljava da ordinira na forumu. Cudi me da nije pisao i da nas je onaj hrvatski golman iz Suduve pustio namigujuci nasim igracima da mu sutiraju na levu stranu gde je busan.

 

Partizan menja trenera zato sto im tim izgleda kao busan kurton ali ne, problem je sto nas pustaju a njihova minuciozna igra se razbija na grudima vrlo motivisanih timova koji protiv njih kidaju kao da im zivot zavisi od bas te utakmice. Bolest.

Link to comment
31 minutes ago, Bright Billy said:

mani njega, nego sta mislis o makedi u crveno-belom dresu?

 

Slika govori vise od hiljadu reci :wub:

 

birmingham-citys-federico-macheda-is-bro

 

Doduse mislim da sam ga te sezone poslednji put i gledao uzivo, a tome ima sigurno 5 godina. Znam da se potucao po raznim Sampodrijama, Stutgartima, Donkasterima i Notingemima, ali i to je vise zahvaljujuci FM nego njegovim dobrim partijama u RL. Mlad je, a opet sa dosta iskustva. Iako bi bio upgrade u odnosu na Milica i Panjkova (s druge strane a ko ne bi?!) , mislim da se ne bi usrecili sa Kikom.

 

 

Link to comment

meni ta ideja deluje bas zanimljivo, al posto je info izaso samo u informeru najverovatnije je rec o totalnoj izmisljotini. s druge strane mozzart plasira pticu o nekom portugalcu koji tek ne uliva poverenje. sta god docedu bice teska kocka a mozda rese i da se ne kockaju pa sve ostane na ovom sto imamo. verovatno dosta zavisi i od prodaje panjkova, srnica i milica a i od toga dokle cemo dogurati u kvalifikacijama. ako udjemo u ls verovatno ce da se otvore pa sta bude... 

Link to comment
16 hours ago, W.F.C. said:

Ljudi, a sto ne gledate uzivo Zvezdu, bar vi Beogradjani, uopste ne kapiram to, nikakvo zasicenje nije opravdanje... Vidim po postovima da retko ko ide na stadion. Izadjite iz kuca, stanova.

То ти је брале ППП звездаштво. Из фотеље. 

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

То ти је брале ППП звездаштво. Из фотеље. 

Pa to, a nije lose nekad da se proseta covek i na stadion.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Slika govori vise od hiljadu reci :wub:

 

birmingham-citys-federico-macheda-is-bro

 

Doduse mislim da sam ga te sezone poslednji put i gledao uzivo, a tome ima sigurno 5 godina. Znam da se potucao po raznim Sampodrijama, Stutgartima, Donkasterima i Notingemima, ali i to je vise zahvaljujuci FM nego njegovim dobrim partijama u RL. Mlad je, a opet sa dosta iskustva. Iako bi bio upgrade u odnosu na Milica i Panjkova (s druge strane a ko ne bi?!) , mislim da se ne bi usrecili sa Kikom.

 

 

За пола милиона јеврића то како си га описао је будалаштина од трансфера.

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

Pa to, a nije lose nekad da se proseta covek i na stadion.

Ljudi su se odvikli od odlaska na stadion.  Ne zato sto je fudbal los (isto bi bilo i da se igra dobar fudbal), vec zato sto to nije vise vid zabave i razonode koji se masovno upraznjuje.  Danas je vecini ljudi jzanimljivjie da gledaju utakmice na televiziji ili preko interneta, gde se snimci zanimljivih momenata ponavljaju iz vise uglova i uz komentare, da svoje utiske podele na forumu u toku meca, nego da gledaju utakmicu u stvarnom vremenu na stadionu.   Gledanje utakmice u stvarnom vremenu zahteva disciplinu i paznju na duze vreme, koju danasnji svet nema; mobilni telefoni, pretrazivanje po web-u, drustvene mreze odvlace paznju od dogadjaja koji se prati, osim ako se dogadjaj ne prati preko TV i drustvene mreze  istovremeno, gde realno vreme moze da se zaustavi radi drugih aktivnosti i predje na virtuelno vreme.  Slicno se desava i sa odlascima u bioskop koji se sve redji, ne zato sto su filmovi losi (jer jos uvek se prave dobri filmovi), vec zato sto su se navike promenile i gledanje filma, forumski razgovori i rasprave, drustvene mreze istovremeno je za danasnji svet mnogo prihvatljivija opcija.  Zamislite PPP forumasi da gledate utakmicu na stadionu a da nemate Milosa 76, Harpera, Levog, Bilija, Vasica da sa njima podelite svoje misljenjeu ili da se raspravljate u realnom vremenu, vec nekog ko sedi pored vas na tribini koga ne poznajete. 

 

Ja sam ovog leta posle duzeg vremena otisao da gledam utakmice na stadionu (Spartaks i Dinamo Vranje), i mogu da vam kazem da je uzitak mnogo veci nego pratiti utakmice preko interneta i foruma.  (Umalo da odem na stadion Sparte u Pragu da odgledam nas Spartak da vreme u Pragu nije ubitacno toplo, sto za moje godine vise nije preporucljivo.)  Samo ja sam covek iz proslog veka kada je odlazak na utakmicu (makar i prijateljsku) bio uobicajen pa mi je verovatno zato povratak na Marakanu prijao.  Danas citam da Zvezda protiv Trnave nece da pusti jug u prodaju zbog ocekivane male posete.  Secam se da sam kao gimnazijalac gledao Zvezda-Trnava u finalu Srednjeevrospkog kupa na nasem stadionu koji je bio dupke pun u dnevnom terminu u radnom danu.  U utorak, ako dodje 25-30,000 bice dobra poseta. Zao mi je sto necu da budem u Beogradu u to vreme, jer bih sigurno otisao na stadion.   Zvezda ce ove godine da udje u grupnu fazu LS, ali poseta nece da se popravi.  Pun stadion je nesto sto se desavalo u proslosti, ne vise.

 

Jedno sto smeta, ali ozbiljno smeta, na stadionu to su organizovani navijaci.  To je drustvena kloaka, olos koji koristi utakmice za provokaciju, sukobe i iznosenje svojih priglupih i malicioznih nepromisljenosti, ne bi li privukli paznju na njihov performans i bedastoce, ponajcesce na stetu kluba za koji navodno navijaju.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Uglavnom je to to, mada mislim da ce u utorak biti 40-ak hiljada a nepustanje juga sluzi da se rasprodaju prilicno skupi zapad i istok.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...