Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Moze Milijas da odigra 10 minuta, kao sto moze i da udari laktom u grudi njihovog kapitena koji nas bije celu utakmicu bez kartona, naravno.

 

Ali nama ne treba siledzija, vec mirnoca tih 10 minuta.

 

Hajdin je bio rupetina, mozda jer mu je falila podrska krila, mozda zbog manjka utakmica, ali u drugom je bio dosta losiji nego u prvom poluvremenu.

 

E sad si pobedio... Milijas siledzija :lol:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ljudi, a sto ne gledate uzivo Zvezdu, bar vi Beogradjani, uopste ne kapiram to, nikakvo zasicenje nije opravdanje... Vidim po postovima da retko ko ide na stadion. Izadjite iz kuca, stanova.

Link to comment
6 minutes ago, adasevic said:

 

E sad si pobedio... Milijas siledzija :lol:

Kad je usao na teren, posle par minuta je kapiten Vozdovca dobio lakat u grudi, pored njega su bili Joveljic i Milijas. Na usporenom se videlo kako Milijas udara igraca... mozda je siledzija prejaka rec, ali je svakako ironija

 

 

4 minutes ago, W.F.C. said:

Ljudi, a sto ne gledate uzivo Zvezdu, bar vi Beogradjani, uopste ne kapiram to, nikakvo zasicenje nije opravdanje... Vidim po postovima da retko ko ide na stadion. Izadjite iz kuca, stanova.

 

 

Na Marakanu idem, na gostovanja ne idem otkad je OFK ispao iz JSL,  To je jedino gostovanje gde sam isao redovno u poslednjih 10ak godina

Edited by Milosh76
Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Ljudi, a sto ne gledate uzivo Zvezdu, bar vi Beogradjani, uopste ne kapiram to, nikakvo zasicenje nije opravdanje... Vidim po postovima da retko ko ide na stadion. Izadjite iz kuca, stanova.

 

Bio ja na krovu TC Stadiona... simpaticno zamisljeno, mada dosta lose realizovano. Vestacki teren je kao kad mi igramo u balonu. na tribinama su pobijeni stubovi tako da dobar deo gledalaca i ne vidi ceo teren. Takodje je pocetak tribina izdignut bar 2,5-3 metra od ravni terena, pa se ni sa jednog sedista ne vidi aut linija ssa tvoje strane kao ni zastavice sa te strane... Uz to je ovo utakmica visokog rizika, pa su navijaci oba kluba dobili po 350 karata, a 900 je pusteno u prodaju. Zapadna tribna (gde je i loza) je bila dupke puna, sedeli ljudi i po stepenicama, na istoku nije bilo nikoga, a na jugu su zvezdini navijaci bili strpani na 1/3 tribine  (onih 350) dok je ostatak bio prazan. Valjda su ih razdvojili od nas na zapadu koji smo takodje navijali za Zvezdu da ne dodje do nekog konflikta :lol: Onih 20-30 navijaca Vozdovca su bili na severu, nisu se gurali. Al bili su fini, pevali neke svoje pesmice, cak se priljucili opstem ugodjaju kad se pevalo Kosovu i Krajini... Inace, glavni utisak je kako se dolazi do stadiona. Ne sme kroz TC, mora okolnim stepenicama. KO na Ajfelovu kulu da se penjes. Dakle moras da budes u kondiciji da bi isao na utkamicu :) Dodatno odusevljenje je bilo u povratku kad je vecim delom puta bio mrak na stepenicama...

 

Inace, sudija je bio bas iritantan. NIje nesto previse gresio, ali ja na svako aaaa svirao faul Bilo da su nasi ii njihovi. Onaj njihov glavni mesar Pavlovic, koji je izlomio cenim najvise igraca po JSL i koji moze volu rep da iscupa, dobio je zuti dosta brzo pa kad je izvalio da ovaj svira svako kukanje, valjao se i kukao za sve pare. Udje u duel sa Joveljicem i prospe se kao da ga je lokomotiva pregazila. A ovaj samo svira... 

 

@Milos: Ajde da pricamo o bilo kom drugom igracu, ali Pavlovic... covek je profi mesar. NE znam koliko sam utkamica gleadao i retko kad se nije desilo da nekoga nije osakatio. Pride je jak ko bizon, a uzivo  deluje jos krupnije nego na TVu. A MIlijas celu karijeru vazi za mirnog i finog tipa. I sad on ispade siledzija i to zbog duela sa tim istim Pavlovicem :)

Link to comment

Kapiram, isto ko sto ni ja ne bih pratio ligu da ne igra Radnicki. Mada opet uvek volim da pogledam uzivo utakmicu. Mnogo nam fale bolji stadioni i tereni ali ko nas pita...

Link to comment

Ja pratim. Doduse manje nego pre 5-6 godina, ali to vise ima veze sa mojim slobodnim vremenom nego sa ligom i uslovima. 

 

Dok sam imao vise vremena znao sam da odem da pogledam i utakmice koje ne igra Zvezda (najcesce sam isao na OFKu). Planiram u cetvrtak i da idem da gledam Spartak protiv Bronbija na Marakani. 

 

A kad bi FSS propisao da ne moze da igra niko ko ne ispunjava uslove, pa makar nam liga imala 6 timova, tada bi nesto mozda pocelo da se menja. Al to nije tema ovog topika... pa da ne davim.

Link to comment
12 minutes ago, Bright Billy said:

sta je igro simic, krilo ili desetku?

 

Desetku dok je imao snage. Posle se malo menjao sa Srnicem. Posle nije igrao nista.

 

Milojevicevi timovi mnogo rade, ako ne racunamo golmana i stopere u Zvezdi nema igraca (osim Jovicica, mada je i kod njega diskutabilno) koji moze da iznese 90 minuta obaveza koje mu se daju sa klupe. Bice ih verovatno nekoliko za par meseci kad se malo doteraju fizicki ali ne previse. Krsticic, na primer, ne znam da li je jednu utakmicu otkako je dosao u Zvezdu proterao preko 75. minuta.

Link to comment
11 hours ago, W.F.C. said:

Ljudi, a sto ne gledate uzivo Zvezdu, bar vi Beogradjani, uopste ne kapiram to, nikakvo zasicenje nije opravdanje... Vidim po postovima da retko ko ide na stadion. Izadjite iz kuca, stanova.

 

ne vole ljudi lošu glumu

 

 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

ne vole ljudi lošu glumu

 

 

Sta bi tek rekao da je kiks Sumaile neparavio neki igrac Vozdovca...

 

Ah dam kad neko napravi kiks protiv Zvezde to je namesteno, a kad Zvezda kiksne, to je neznanje :lol:

 

Drz se ti copi Surdulice, il veceras Lucana. Pojesce te briga sta se iza plota desava ;) 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...