Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vozdovac se kasno setio protiv kakvog tima igra, zajebali ih dresovi. Milojevic opet preterao sa izmenama, ubacio 7-8 igraca koji nisu odigrali celu utakmicu Boga pitaj otkad a ima samo tri izmene. No, verujem da je ovu utakmicu unapred pustio niz vodu i da su tri boda koje je uzela ova grupa gradjana u Zvezdinim dresovima cist bonus. Na kraju ne primimo gol iz pet sansi Vozdovca vec zato sto je Rasho prodao loptu.

Link to comment

Jesmo li upisali neki rekord neprimljenog gola, 6,5 utakmica?

Mada, Borjan još nije primio.

S druge strane, pitanje je da li će on ostati dovoljno dugo da zabeleži rekord.

Link to comment

Nije cak ni treci tim problem, mene buni sto makar Krsticic nije bio na klupi, da smiri nervozu i stane na loptu.  Ali dobro...sad par treninga i dvomec sezone

Link to comment

Mislis da MIlijas ne moze da odigra 10 minuta protiv Vozdovca?  Nije novost da se on podcenjuje, mada mi deluje da sad dizes lestvicu.  

 

Milojevic ocito racuna na sve igrace i lepo im dozira minutazu. 

 

Prvo poluvreme je bilo veoma dobro. U drugom smo dosta pali. Jovicic je bio bas nervozan, Sumailu je gol isekao nije se sastavio do kraja. 

 

Hajdin bio vrlo dobar, nadam se da ce Miloje da ga vrati u rotaciju...

Link to comment

Moze Milijas da odigra 10 minuta, kao sto moze i da udari laktom u grudi njihovog kapitena koji nas bije celu utakmicu bez kartona, naravno.

 

Ali nama ne treba siledzija, vec mirnoca tih 10 minuta.

 

Hajdin je bio rupetina, mozda jer mu je falila podrska krila, mozda zbog manjka utakmica, ali u drugom je bio dosta losiji nego u prvom poluvremenu.

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Hajdin bio vrlo dobar, nadam se da ce Miloje da ga vrati u rotaciju...

 

Hajdin je takticki najnepismeniji bek koji je ikada obukao Zvezdin dres. Tek posle ove utakmice mi je potpuno jasno zasto ga Milojevic ne zeli u timu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...