Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je bas zao sto je ispao Ludogorec, to je bio moj tip za sledece kolo. Ovako ce upasti pobednik meca izmedju Astane i Dinama a, ako to bude Dinamo, UEFA ce nam isporuciti bilo kojeg od tri preostala tima da se ne cesu gde ih ne svrbi. Posto su ta tri tima Seltik, PSV i Salcburg jasno je da nas je celavi prepotenko™ opasno zajebao time sto je izbacio Ludogorec.

Link to comment
29 minutes ago, harper said:

Meni je bas zao sto je ispao Ludogorec, to je bio moj tip za sledece kolo. Ovako ce upasti pobednik meca izmedju Astane i Dinama a, ako to bude Dinamo, UEFA ce nam isporuciti bilo kojeg od tri preostala tima da se ne cesu gde ih ne svrbi. Posto su ta tri tima Seltik, PSV i Salcburg jasno je da nas je celavi prepotenko™ opasno zajebao time sto je izbacio Ludogorec.

Ја одавно написах Селтик је противник по мери.

Link to comment
2 minutes ago, porucnik vasic said:

Ја одавно написах Селтик је противник по мери.

 

Jeste po meri. Uzece nam istu.:D

Link to comment

Bilo bi lepo osvetiti se PSV za ono kantanje, al' mislim da su to samo vlazni snovi. Sa druge strane mislim da bi lakse igrali sa Seltikom.

Link to comment

ma gde PSV, u 15 dana izgazili Valensiju, Galatu i Olimpijakos

jesu malo istumbali sampionski tim, otislo je par igraca ali ipak mislim da bi bolje bilo da ih izbegnemo nekako

sto kaze harper, LE je puna kapa u slucaju da izvucemo jaceg protivnika kad i ako prodjemo Trnavu a ocemo

Link to comment

Daj Seltik. Atraktivan protivnik, ali nije nepobediv - cak stavise. Legli bi nam dobro. Ako prodjemo Trnavu, i izvucemo Seltik, sad vam garantujem da idemo u LS.

Ali™ - Trnava prvo. Bice tu zajebanije zbog pritiska. 

Link to comment

Vidim po mrežama panegirike o našoj gvozdenoj odbrani, a u stvarnosti smo igrali protiv spartaksa, suduve, i ove dve smehotresne jsl filijale. Tako da to nije relevantno. Ali čak i na tom nereprezentativnom uzorku odbrana deluje mnogo klimavije nego ranije. Sreća da nas prvi ozbiljan test čeka tek u 4.kolu kvalifikacija  :) do tada će valjda malo da se utegne to

Link to comment
Just now, Nikodije said:

Nije to ništa, neki se plaše i trnave

Ne vidim da se iko ovde plasi trnave osim Apola on bi se i Tri peneja iz San marina uplasio :D

Link to comment

Evo levi kaže da su oni naš pandan po taktici i organizaciji. Ne znam, nisam ih gledao, al mislim da nemaju krstičića, bena, radonjića i ebisilija. Doduše imaju sigurno boljeg napadača od milića

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...